Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

V 13. 11. 2021 na 13:52, chobott napsal:

 

Pokud jsi puvodne mel kameru a nemel dokodovane cteni dopravnich znacek musis to zapnout i v jednotce 17

 

Controller 17 (Instruments)

07 Coding

Byte 5

Bit 2 Enable - "Traffic Sign Recognition installed"

Díky zkusil jsem ale stále se mi zobrazují značky z kamery,pokud odkoduji tak na Columbusu mám značky z mapy,ale na maxidot je se nezobrazují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefunguje to. 

Nejde ani Vypnutie denného svietenia pri ručnej brzde, mam k tomu nakodovane denne vypnuté v pozícii 0 to ide, ale súčasne nejde to prvé. 

Takisto som skúšal autohold nastaviť aby si pamätal poslednú možnosť, nejde to, zmenil som na vždy zapnutý. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám O3 před FL s halogeny bez KESSY bez svet. senzoru.

 

1. Jak nakódovat možnost uzamčení auta druhým dálkovým ovládáním při nastartovaném motoru?
2. Jak lze ovlivnit minimalni podsviceni budiku pri dennim sviceni? V tunelu mi treba uplne budiky zhasnou a sviti jen raficky, coz je naprd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk: Rozumím, proč to je nastavené tak, jak to je. Ale chci to změnit :-) Když v Brně jedu jakýmkoliv tunelem, tak při denním svícení normálně vidím. Mám nakódované zadní světla při denním svícení, takže ostatní za mnou mě vidí. Jen nevidím na tachometr (ne že bych se na něj čuměl furt), ale pocitově mi vadí, že nic nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to štve a pořád si to nemohu zvyknout. Ten tunel celkem chápu, ale běžně se stává, že i přes den stačí projíždět lesem kde je stín nebo když je zataženo jsem nucen skoro pořád zapínat světla, protože nevidím na budíky. Nevím zda by šlo nakódovat aby to čidlo bylo méně citlivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na FB ve skupině Octavia 3 jsem řešil kódování, ale v podstatě jsem dostal akorát odpovědi, že pokud potřebuji radu, tak že to nemám dělat. Takže rady k ničemu. Každopádně jeden člověk mi alespoň odpověděl, že by to mělo jít nakódovat v jednotce Dashboard (nebo tak nějak). Prý je to trochu pokus-omyl. Takže jít to musí. Ví někdo, kde má palubka to čidlo/čidla(?), abych ho mohl zakrýt a laborovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, tak obraciam na vas.
Dokodoval som 10 ambient farieb, aby mi isla zmenit farba na budikoch aj radiu.
Vsetko funguje, ale odvtedy mam permanentne chybu na diagnostike, na adrese 09 Centralna elektrika.
Chyba je 734997 - Neznamy chybovy kod.
Moze byt problem, ze nemam vobec tie listy a mam to nakodovane?
Prosim poradte, vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem to kdysi řešil a vím, že jsem musel odkódovat lišty ve dveřích. Na 100% si nepamatuji, které to byly už změny, ale když jsem prošel výpis BCM, tak to bude nejspíš tohle:
ambient_lighting_lin_slaves_modules -> pa_verbauinfo_slave_1 pa_verbauinfo_slave_4 -> not_installed.

Nevím, jak to bude napsané ve VCDS apod. Ale tohle snad pomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám O3 2013 bixenon,chci překodovat ostřikovače na světla (posunutí času sepnutí) ale žádný návod mi nejde aplikovat,v adaptacích nenajdu zmíněné kanály.Máte někdo kodování které na těchto před fl funguje.To samé nemohu deaktivovat START STOP, nenajdu kanál kde bych změnil napětí.Jinak mi většina uprav jde.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak ostřik světel, tak start/stop jsem kódoval přes OBDeleven podle těchto návodů a vše funkční na O3 RS r.v 2016. Jen u ostřikovačů světel jsem nedal podle návodu 1500ms, ale zadal jsem tam 2500ms. Teď funguje dle mích představ,až při delším přidržení páčky ostřikovačů! 

Screenshot_20211220-223825_DuckDuckGo.jpg

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj bezprostředně poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...