Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Neriesil niekto z vas problem na 2018+, ze pri nakodovani start stop na 12V nasledne vyhadzuje chyby na diagnostike?

Napr. pod adresou 5:

65794 Function Restricted due to Insufficient Voltage

alebo pod adresou 8:

1048835 - Functionality limited due to Engine Control Module

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
před 3 hodinami, cayc napsal:

Tak jedine riešenie na 2018+ je nechať kodovanie na 7.6V a dorobiť ten medzikus na pamäť z Číny. 

To je divný, mám 2018, nastavil jsem start-stop off pomocí aplikace OBD11, nehlásí chybu ani v OBD11 diagnostice ani při servisu 60t. km (vysloveně jsem se ptal). Psalo se, že od MR 2020 nefungoval původní typ OBD11...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tinno napsal:

Tak isto aj mne na MR2020 nefunguje kodovanie, tak som kupil ten "medzikus" a funguje to paraaaaadne.

A dokonca sa da aj programovat akym sposobom to bude fungovat.

A zkoušel jsi to reálně nakódovat? Chtěl jsem změnit režim té paměti, ale bohužel se mi nedaří dostat ho do editačního módu. Máš nějaký ověřený postup? (případně můžeš ho sem napsat) Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam original tazne zariadenie. Nakodoval som si denne svieteni aj na zadne svetla.

(9)-Leuchte23SL HLC10-Lichtfunktion D 23

(9)-Leuchte24SL HRA65-Lichtfunktion D 24

nastavene na 'Daytime running light'

 

Svetla vzadu funguju ale po pripojeni nosica na bajky na nosici svetla nesvietia.

Da sa zapnut denne svietenie aj na zadnych svetlach na taznom zariadeni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, pokousim se nastavit zadni LED na denni sviceni. Stavajic stav: zadni svetla jsou v pozici Leuchte 23 a 24. A - Standlicht (potkavaci?), B - Parking (parkovaci), C - Coming/ Leaving home. Denni sviceni tedy budu pridavat na pozici D. Je tak?. V nabidce nemam ''Automaticke spinani svetlometu'' ani ''Tagfahrlich - Dauerfarhlicht aktiviert....'' , tzn. zadam ''Daytime running lights'', je tak? Dale nechapu, proc mam v Dimmwert AB 23 hodnotu 127 a u CD 23 nulu a v Dimmwert AB 24 hodnotu 100 (cekal bych take 127) a u CD 24 mam hodnotu take 100 (u 23 bych cekal misto nuly 127 a u 24 bych cekal 127 misto 100). Moc diky za vase rady a doporuceni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle to mam ja na FL:

*** The rear lights along with daily front ***

Unit 09 , secure access 31347 changed :

- (6 ) DRL Tagfahrlicht Dauerfahrlicht aktiviert zusätzlich standlicht set to Active

- (x) Leuchte23SL HLC10 Lichtfunktion D - 23 set on Tagfahrlicht

- (x) Leuchte24SL HRA65 Lichtfunktion D - 24 set on Tagfahrlicht

The value of x varies depending on the configuration of lights - or are generally or Bi-Xenon headlights

Editováno: , autor: JiVi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, ja myslel, ze se tyto veci navzajem vylucuji. Tzn. ze bud mam nastaveno denni sviceni dle varianty A:

- (6 ) DRL Tagfahrlicht Dauerfahrlicht aktiviert zusätzlich standlicht set to Active

kde sviti nejen zadni koncova svetla, ale i SPZ atd...

Nebo to mam nastaveny podle varianty B:

- (x) Leuchte23SL HLC10 Lichtfunktion D - 23 set on Tagfahrlicht

- (x) Leuchte24SL HRA65 Lichtfunktion D - 24 set on Tagfahrlicht

kde sviti pouze zadni koncova svetla bez ostatniho ''balastu''

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jednou jsem prosel nastaveni funkce D ve skupinach 23 a 24, tentokrat v CZ verzi VCDS. Musim uznat, ze je sakra rozdil delat to v ENG nebo CZE verzi.  ENG verze je dost zavadejici. V CZE verzi jsem zvolil ''podobne'' pojmenovani, tusim neco jako Denni jizdni svetlo (vs. Denni jizdni osvetleni nabo tak neco). V ENG to bylo neco podobnyho. Dimmwert jsem nastavil u skupiny AB a CD na 127. Jsou tam LEDky, tak snad je takto OK. Rozdil mezi 100 a 127 bud zadny, nebo nepostrehnutelny. Kdyz uz jsem byl v tom, nastavil jsem:

- sklapeni zrcatek pri couvani

- prokmit rucicek pred startem

- SKODA Surround + Subwoofer - mimochodem je to aktivni jen u MEDIA nebo i u RADIA?

- START/ STOP a obe mlhovky byly uz muj prvotni zarez :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 hours ago, report.inet said:

Ahoj, pokousim se nastavit zadni LED na denni sviceni. Stavajic stav: zadni svetla jsou v pozici Leuchte 23 a 24. A - Standlicht (potkavaci?), B - Parking (parkovaci), C - Coming/ Leaving home. Denni sviceni tedy budu pridavat na pozici D. Je tak?. V nabidce nemam ''Automaticke spinani svetlometu'' ani ''Tagfahrlich - Dauerfarhlicht aktiviert....'' , tzn. zadam ''Daytime running lights'', je tak? Dale nechapu, proc mam v Dimmwert AB 23 hodnotu 127 a u CD 23 nulu a v Dimmwert AB 24 hodnotu 100 (cekal bych take 127) a u CD 24 mam hodnotu take 100 (u 23 bych cekal misto nuly 127 a u 24 bych cekal 127 misto 100). Moc diky za vase rady a doporuceni. 

asi se v tom uz nekdo vrtal a udelal to spatne 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
On 2/12/2022 at 7:12 PM, report.inet said:

Ahoj, pokousim se nastavit zadni LED na denni sviceni. Stavajic stav: zadni svetla jsou v pozici Leuchte 23 a 24. A - Standlicht (potkavaci?), B - Parking (parkovaci), C - Coming/ Leaving home. Denni sviceni tedy budu pridavat na pozici D. Je tak?. V nabidce nemam ''Automaticke spinani svetlometu'' ani ''Tagfahrlich - Dauerfarhlicht aktiviert....'' , tzn. zadam ''Daytime running lights'', je tak? Dale nechapu, proc mam v Dimmwert AB 23 hodnotu 127 a u CD 23 nulu a v Dimmwert AB 24 hodnotu 100 (cekal bych take 127) a u CD 24 mam hodnotu take 100 (u 23 bych cekal misto nuly 127 a u 24 bych cekal 127 misto 100). Moc diky za vase rady a doporuceni. 

tak uz jsi to vyresil ?:-) ono zalezi jaky mas taky svetla .. Pokud mas zadni LED s tim jednim tlustym led paskem, tak bych to nastavil takto: Leuchte 23 - light function E23  na Daytime running lamps. Leuchte 23 - dimming EF23 na 127. A pak to same pro prave svetlo , takze Leuchte 24 . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, měl bych dotaz.

Setkal se někdo u centrální elektriky u dlouhého kódování se samýma nulama?

 

Chtěl jsem si dokódovat nějaké věci a nejde mi to. Vyměnil jsem kabel za HEX-V2, přeinstaloval VCDS a stále stejné. Nesetkal se s tím někdo?
U dlouhého kódování mi píše Dlouhé  kódování není touto variantou řídícího modulu podporováno. Přitom u jiné ŘJ dlouhé kódování funguje. Hledal jsem na netu a nenašel jsem zatím žádnou zmíňku.

Děkuji.

 

Bez názvu.png

Editováno: , autor: Baconn
špatné fotka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat jestli je nějaká verze VCDS, která umí toto jako na videu dole, aby to bylo v češtině? Jedná se o info a kódování baterie. Vím, že jde baterka nakódovat i jinak, ale nejsou tam ty další informace. Mám 19.6.2. CZ a když to chci zkusit, tak mě to odkazuje na anglickou verzi. Mám zjištěno, že to samé hlásí i verze 21.3.0. Je možné, že by to mohlo být závislé na připojení k internetu? 

 

https://www.youtube.com/watch?v=MPAqrWyLOCo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...