Přejít na obsah

VCDS - Kódování ŠKODA Rapid MR16+


PTiCA

Doporučené příspěvky

Za zrcátkem bude senzor vlhkosti (automatická klimatizace). Světelný senzor poznáš tak, že máš na ovladači světel polohu AUTO.
U aut bez světelného senzoru jde nakódovat svícení světel po příjezdu, tak že se nechají zaplé světla a při vystupování (nebo hned po vypnutí motoru?) se ťukne do páčky dálkových světel a pak by měli světla zůstat svítit po otevření dveří nastavenou dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze "auto" nemam. Skusim to s tymi dialkovymi.... I ked moc nerozumiem ako sa takymto sposobom da nastavit cas svietemia[emoji5] Dakujem

Ale mam este par otazok ku Cariste... Ak to tu uz niekde je prosim presmerovat. [emoji56]

Moze mi niekto polopate vysvetlit par veci ktore si sice dokazem prelozit, ale aj tak mi nic nehovoria?

"Enable flashing rear fogs along wuth flash-to-pass"

"Turn off front fog lights when high beams are on"

"Allow configuration open/close windows with remote via infotaintment"
(v radii som nenasiel ziadnu ponuku)

"Disable auto start/stop (method A 7,6V limit"

Alebo method B, ziadne limity...

A este jedno... Nastavil som aj "beep" pri otvoreni a zatvoreni dialkovym....a nic sa neudialo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čas by měl být nastavitelný v infotainmentu, tímto se jen aktivuje CH.

 

"Turn off front fog lights when high beams are on"

Prostě auto nepovolí svícení dálkových a mlhovek zároveň, když zapneš mlhovky a pojedeš na potkávací, mlhovky svítí, s dálkovými by se měli vypnout mlhovky.

 

"Allow configuration open/close windows with remote via infotaintment"

Tam je myslím potřeba několik kroků a na Rapidu/Fábii stejně nefunguje.

 

"Disable auto start/stop (method A 7,6V limit"

Nastavuje se limit nabití baterky který vypne StartStop, metoda B nevím co dělá.

 

Někde pod tím "beepem" je něco jako "use horn", nebo tak nějak, jen takto samotné to vyžaduje přítomnost alarmu v autě.

 

Snad je to pochopitelné, ikdyž jsem asi nepoužil uplně 100% korektní výrazy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem priatelia. Najviac sa mi na tom paci, ze v ofiko servise mi tvrdili, ze sa to neda a neda a neda...mam na mysli cornering. Nebyt tohto fora a ludi ktory sa rozumeju dannym veciam....priatelia dakujem. [emoji106][emoji106][emoji106]

Bol som vyskusat ten coming home.

Nejako som neprisiel na to, ako ho spojazdnit.
Nechal som svietit svetla a dialkove, nic sa neudialo. Vypol som dialkove len som nimi preblikol a aj tak nic. Kde robim chybu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave to studujem a vidim v tom jeden problem. Su tam screeny, pokec co ide co nie, ale nic o verzii. Nasiel som aj stranku so starymi verziami na stiahnutie...len sa obavam, ze pri tolkom preinstalovavani Caristy mi zosalie telefon. Skusil som 4 verzie.... Vie mi niekto povedat v ktorej z verzii, pripadne 2-3 verziach sa nachadza toto?

Dotankovanie
Dotretie kvapiek vpredu
Reset serv. Intervalov
Kolko dotankovat
Odmrazovanie spatakov so zadnym oknom
Manualne nastavenie coming home
Blikanie brzdovych svetiel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

coming musíš mať AUTO režim. ak ho nemáš, po zastavení auta vypneš zapaľovanie, ťukneš do diaľkových a otvoríš dvere. vtedy by sa mali zapnúť. ale mžno práve to nevie Carista nastaviť. VCDS áno.

joo, a svetlá zapnuté, teda poloha stretávacie svetlá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...