Jump to content
Sabiza

Koupe ojete OIII

Recommended Posts

Posted (edited)

Zdravím, jsem zde nový, a chtěl bych po Vás zkušených prosím radu. Jsem laik a octavii sem nikdy nevlastnil. Mám vyhlídlou O3 1.4tsi ale je to 12/2012 tudíž jeden z prvních kusů. Má nějaké neduhy oproti novějším ročníkům? Je v hezké výbavě (style plus, amundsen, xenony, cebia atd.) se slušným nájezdem (84tkm) a sám majitel působí jako fanda značky. Ale třeba už mi tam chybí usb a je tam nějaký media in konektor. Spáruju můj současný telefon? Ten amundsen nebude mít zastaralý sw atd.? Na co si dát pozor u prvních kusů, bylo tam něco špatného, co už u novějších verzí vychytali? Děkuji za případné odpovědi. Cenovka je právě vyšší, a to 309 000. 

Edited by mathias22
oprava velikosti textu

Zalezi na konkretnim kusu, je potreba hodnotit stav. Pokud pujde o verzi s prvotnim nastavenim podvozku, da se to resit jejich vymenou. Jinak se neni moc ceho bat.

Misto USB tam je zrejme konektor "mitsumi" pro Apple.

Je pry o ni pecovano pouze ve skodovce (dolozitelne). Myslis prvotni jako puvodni? Bylo tam neco zle? A zaslechl sem ze nejake kusy meli nejake slabsi remeny, da se to nejak zjistit? Stav ma opravdu 1A s dohledatelnosti. Opravdu se v koncernu nepohybuju a budu rad za kazdou radu a informaci. Diky

U 1.4 TSI 103 kW vyrobených do června či podzimu 2014 se objevoval problém s vysokou spotřebou motorového oleje. Důvodů je pravděpodobně několik - pístní kroužky, vodítka ventilů, či pružiny ventilů... O řemenech vím jen to, že pokud je někdo při montáži nebo nějaké jiné manipulaci "zlomil", tak praskaly.