Přejít na obsah

Škoda KAMIQ


PTiCA

Doporučené příspěvky

Karle u nás v SK čo som ja objednával 3.3.2020 tak auto zdraželo v cenníku o 1000€ k dnešnému dňu a komponenty o ďalších 800 €. V cene som mal nabíjanie v priehradke a audiosystém teraz sa pripláca a všetky komponenty zdraželi tiež  čo som vyberal

:(

Editováno: , autor: Mikoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Jane  to je dvojče našeho. Barvou si sice nejsem jist, nějaká tmavá šedá metla, mám to doma ve smlouvě (barvu jsem vybírali až na místě, tak v emailové komunikaci chybí). Kola jsem chtěl stejné :)

Prosím jaká byla čekačka?

 

My máme slíbeno únor/březen 2022 z objednávky na začátku září. Ale dostal jsem prdu ze zadu na přechodu ve fabii 1 SDI co mám na drandění do práce a zvažoval jsem jestli ji dát pryč za cenu totálky (50 000 Kč), proto jsem psal na dealera, jestli se nestal zázrak a nebude to v prosinci. Nestal, ale i tak, že paní psala o konci ledna je podezřelé urychlení, spíš jsem čekal odsun na květen :)

 

Fábii vyměním 5. dveře, nárazník, klempíř to trošku porovná a předám ji tchánovi místo zhuntovaného Focuse  (rv1999) jako pracovní fuškové auto. Focus půjde za Kamiqa na protiúčet. Fábií potřebuji jezdit, než bude Kamiq a tchán potřebujenějaké bordel auto. I když těch 50 000 Kč je lákavých, narval jsem do ní 20 000 Kč za rok, škoda se jí zbavovat.

 

Editováno: , autor: belzezub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Za celý rok 2021 se v ČR prodalo celkem 10 453 Kamiqů, celých 31% ( 3228 vozů) bylo zakoupeno soukromými majiteli.

V porovnání s ostatními modely zn. Škoda má Kamiq největší procentuální podíl prvních přihlášených soukromých majitelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Kamiqu ne, ale na Kodiaqu ano a zkušenosti se skleněnou střechou jsou. Když jsem objednával Kodiaq, skleněnou střechu jsem hodně chtěl a těšil se na ni, v minulosti jsem měl na krátkodobé testy jiná auta s prosklenou střechou a líbilo se mi to.

 

Nyní, po 3 letech ježdění v Kodiaqu s prosklenou střechou jsem si ji do dalšího auta už neobjednal. Když to shrnu, tak:

 

Pozitiva - krásně prosvětlí interiér, širší možnosti způsobu větrání, jízda pod otevřeným nebem

Negativa - určitě cena a významný zdroj možných poruch (pazvuky, zatékání atd.), za slunečného počasí nepříjemné zejména pro pasažery na zadních sedadlech, významnější pronikání hluku od příčníků a rakve

 

Jinými slovy, je to určitě na zvážení, já se na to dnes dívám pohledem, že mi to za ty peníze nestojí.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon, ale to je teda rada na dvě věci... Kamiq nemá otevírací střechu, takže těžko může vrzat nebo zatékat...

 

Souhlasím s pozitivy - je více světla v interiéru, obzvláště, je-li interiér černý. Větrat se tím teda nedá (viz výše), ale na to mám klimu, nebo okénka. :)

Rozhodně to nevrže a nezatéká (alespoň se mi to zatím nestalo). Detailistům může vadit snadné znečištění, které je snadno vidět.

Sluníčko, pokud je problém, tak se stáhne roleta a je to vyřešeno.

 

Osobně bych si to asi samostatně nekoupil, ale jelikož Monte Carlo to má v základu, tak je to hezké něco navíc... ale jezdím jako řidič vepředu, kde to tolik nevnímám až na tu světlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...