Přejít na obsah

Co ten benál a nafta?


keras

Doporučené příspěvky

@keras no nevím jestli vysokopříjmový, spíše jak tvrdil,  informovaný a to z kompetentních  zdrojů.  Myslím si, že v současnosti se u nás v republice nenajde člověk, nebo instituce, kteří  by byli schopni  kompetentně odhadovat další vývoj. Všichni vaříme z vody, jen někteří si na kompetentnost pořád hrají, ale zase tak nic překvapivého.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem netvrdil že jsem vysokopříjmový  člověk dezinformátore.

Mimochodem taky bude zdražovat hodně pečivo prý kvůli ukrajině a rusko, zvažoval jsi nakoupit rohlíky do zásoby ? Tunu nebo raději dvě ? Kvůli exotům jako jsi ty to tak roste. Nenapadlo tě třeba že když nebude dostupný adblue nebo palivo do aut tak to že ho budeš mít zásobu doma ti vůbec nepomůže ? @keras

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče, kde na to chodíš? Zase tvoji zaručení experti, nebo máš telefon přímo na Putina a naznačil ti snad nějaký další útok, nebo máš přímý přístup na komoditní burzy?

Příští pátek, tj. 1.4. (a to nebude rozhodně aprílové povídání) si to tady řekneme, popř. jsem připraven se tedy i omluvit, pokud ti to vyjde.

Nechci nikoho urazit, ale tohle  je spíše od tebe astrologická věštírna, než cokoliv jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, 15degren napsal:

Jojo začátkem příštího týden teprve budete valit kukadla až tam bude cenovka skoro 100 kč za litr.

Člověče, a nejsou přesně tohle ty poplašné zprávy, které vyvolávají zmatek a vybízí lidi k tomu, aby hned teď jeli na pumpu a natankovali tu 1000 litrovou nádrž za 45 kč / litr, když už v pondělí bude za kilo? 

Editováno: , autor: Rapid1.0
  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ano panika.

Až zítra nebo v úterý příští týden oznámí trh, že se ukončil odběr ropy od ruska, to teprve uvidíš ten frmol na čerpačkách, ještě že už jsem dostal v práci elektrické vozítko, budu s úsměvem jezdit kolem beznadějně ucpaných benzínek s rostoucí cenovkou na tandemu každých 60 minut :)

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si jako myslíš, že na nejbližším summitu EU se všechny země EU shodnou a jednomyslně odsouhlasí nějaký blízký termín ukončení odběru ropy, potažmo později zemního plynu  z Ruska? Jinak nechápu tvé konkrétní termíny, tedy zrovna tento čtvrtek, nebo úterý příštího týdne?  Nakonec i kdyby, tak trh neoznamuje, trh jen reaguje, kolikrát i na ty nesmysly, nebo i kolikrát na tu nemohoucnost zemí EU se smysluplně dohodnout, nebo účinně zareagovat.  Bezbolestně to stejně již tak jako tak nepůjde. 

O té panice jsem to psal proto, že na tenhle pseudodůvod se dá hodit cokoliv, zvláště když se nic relevantního nedá, nebo možná ani nechce zjistit. 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...