Přejít na obsah

Kolik vám to jede


michalkot

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Na trase Usti nad Labem -> Leipzig, do mirneho skororovinneho kopecka na dalnici A4 celych 183 km/h. Fabia 1.2 HTP 47 kW. :-).

Začínám tu mít pocit že prodám svojí 1.4 74KW a koupím HTP protože má podobnou maximálku jako to moje :) Ale možná jsem si nechal zateženou ručku proto mi to moc nejelo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FRS: dnes (22.4) - podle tacho: 220, podle TT GO910: 209 (na trase Chemnitz/Dresden) :palec:

To ti to švihá nějak málo,ne?Já mám ten samej motor v Octávii combi a minulej pátek,když jsem jel do Lipska,tak jsem ji rozjel na 235 tacho

Nebo to tobě víc proměřuje atd atd atd....;)

Btw mám pocit, že kastle kombi má lepší aerodynamiku než kraťasy v podobě sedanu, hb atd...takže to může být i tím ;)

edit: nehledě na šířku a obvod kol, který jsou určitě u obou variant (FRS a OI 96kW) jiný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na trase Usti nad Labem -> Leipzig, do mirneho skororovinneho kopecka na dalnici A4 celych 183 km/h. Fabia 1.2 HTP 47 kW. :-).

kua tak 1,4 16V 74kW ma max. 185km/h a ten supersport HTP ide do mierneho kopca 183km/h. asi som spravil chybu a mal som ho kupit jazda bezne po dialnici 200km/h do kopca cez 180km/h a spotreba pod 5L/100km. asi idem reklamovat.

este dodaj ze si bol nalozeny a vazne to idem reklamovat aky shit mam pod kapotou a chcem aby mi tam dali ten trhac asfaltu HTP.

p.s.: esteze to nevie ferrari lebo hned by mali zaujem o taku motorizaciu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...