Přejít na obsah

Rozpera mezi tlumice


Octavius84

Doporučené příspěvky

Já na rozpěry nedám dopustit - na Škodíkovi jsem měl origo zadní i dodělávanou přední ( na tu přední se opravdu musí vrtat díry pro šrouby do podběhu ). Po nehodě ( 3 x čelní náraz + pád na střechu + 2 x okolo přes střechu ) přední držela a zadní byly obě vytržené z karoserie. Tu přední když jsem sundaval a povolil na jedné straně tak vystřelila ven a v autě zapraskalo a o dobré 2 - 3 cm se sevřelo.

Můj názor je, že při malém ťukánku můžou nadělat paseku, ale při totálce pomůžou zachrání život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

S tou nehodou souhlasim.Když se vrátim k původní otázce co s rozpěrou,tak odpovím vrátit a nic nevrtat pokud nejde nasadit bez zásahu do karoserie.Jezdil sem s Feldou bez ní i s ní a nepocítil sem rozdíl.Stabilizátor kterej tam dávali byl rozumnej ale tohle je tahání peněz a bazarovci s tim rovnaj auta když jsou po stolici,aby nebyly křivý.Jednou jsem takhle koupil favorita a rozpěra při výměně tlumičů nešla vyndat.No proč asi.... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja prave sobotu som 'oprel' auto o obrubnik. otoc som rozpolil, poloos, riadenie, tlmic v riti. a kasna nic. akurat mi praskla farba hore pri ulozeni/prichiteni tlmice. keby som nemal rozperu vraj dopadnem horsie...

ja nelutujem ze som to tam navrtal...

Moje rec, taky mam prasklou barvu u pravyho tlumice, proc asi, protoze to pracuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ako vzdy to ma svoje pre aj proti. Myslim, ze nema vyznam davat rozperu na fabie a favority, ani na Oktu, ked tam mate 100k. Ide o to, ako niekto uz napisal o zvysenie tuhosti karoserie, co by malo priniest presnejsie riadenie. Ale ma to vyznam skutocne az pri ostrejsej jazde. /nie, nie je to 80km/h / ;)

Na RS, ktora ich ma viac ako 180k to isty vyznam urcite má.

A co sa tyka vzhladu, je to kazdeho osobna vec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...