Přejít na obsah

Kliky do laku


Stalin J.V.

Doporučené příspěvky

Drajea: Presne tento istý problém som mal aj ja, keď som ich Proforovi nasadzoval pri poslednom Škoda meetingu v BA. Všetky dvere bez problémov, akurát PP dvere nie a nie tá kľučka pekne sadnúť na miesto. Proste vždy trochu odstávala - ani neviem, ako to Profor nakoniec poriešil :ph34r:

moc ti dekuji, ze si mi poradil a doporucil profora, s jehoz pomoci (radami) sem to vyresil...

proforovi sem jiz dekoval, tobe dekuji, ze si mi poradil profora:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Chtěl bych si dát taky kliky do laku.Víte někdo jak se daj vymontovat? Totéž bych chtěl udělat u bočních lišt, ale nevím jestli nemůžou při vysazování prasknout. Díky za pomoc.

Už je tady všechno popsané, hledej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tenhle problémek řeším už dlouho, už sem začal poptávat i do bazaru, ale bezvýsledku.....psal sem několikrát boardmasterovi, ale jen se ozval, tak sem mu napsal co a jak a pak se už neozval, takže shanim někoho kdo by mi je mohl nalakovat a třeba poslat a obratem bych mu poslal svoje kliky. ty moje jsou v pořádku, nepoškozené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém to nieje,len musíš vedieť pár základných veci.Moja skúsenosť,že základ na plasty na kľučky nepatrí.Ak máte niekto inú,kľudne ju napíšte,ja napíšem svoju.

Kľučky som obrúsil,odmastil,naniesol základ na plasty,plnič,prebrúsil som ho a niekoľko vrstiev farby a laku.Všetko spreje a presne podľa návodov na nich.Asi po týždni mi priateľka zavadila o kľučku prsteňom a odlúpol sa malý kúsok.Pri oprave som zistil,že sa to lúpe ako šupka z mandarinky.Dole to išlo "krásne". :D Ten základ vôbec nesplnil funkciu,na ktorú je určený.Po druhý krát,išiel na obrúsené a odmastené kľučky rovno plnič.Prebrúsiť 1000-kou šmirgľom, farba a lak.Drží to ako sviňa.Až na tú miernu stratu lesku. ;) No čo,na kľučkách to až tak nevidno.Horšie je to na väčších plochách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Lidi mám takový menší problém. Kdysi dávno se mi podařilo, že mi ze zámku vypadl ten pojistný kroužek. No konce léta jsem tlumil dveře, tak jsem ho chtěl při té příležitosti nasadit, ale nějak se nedařilo. Dokonce se mi podařilo to, že se nakonec ten kroužek zdeformoval. Otázka tedy zní, dá se samostatně koupit? Nebo nemá někdo přebytečný? :)) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Trochu se prisockuji k tematu :) Budu menit zrcatka na fabce za elektricke a rovnou budu kupovat zrcatka urcene pro lak, tedy jiz zakladovane. No otazka zni, daji se ty zrcatka striknout klasickym sprejem nebo je uz plocha na hrane a bylo by lepsi to nechat nastrikat v nejaky lakovne? Pripadne neznate neco z brna a okoli, kde lakuji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Tak jsem zvolil postup: základ na plasty, plnič, 3 vrstvy barvy ( koupil jsem sprej od škody ) a 2 vrstvy bezbarvého laku....zatím mám hotové jen zadní kliky. Trošku sem se akorát pral s vymontováním starých klik a montáží nalakovaných, ale nakonec se povedlo  :kol-48:

post-78382-0-66722500-1385472421_thumb.j

post-78382-0-17306800-1385472428_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...