Přejít na obsah

1.8 TSI (118 kW)


Rocky

Doporučené příspěvky

Vorlajz jedinej vul ses tady ty, protoze absolutne si nepochopil co jsem napsal, kdyz si na auto napisu Sport tak od toho neocekavam jen vizas!! Ja vim ze to Skoda nema spojene s motorem...na kazdem je co si k tomu vybere za motor...ale k verzi sport dat 1.2htp, to je asi tak jako kdyby sis dal do RSa OII 1.6-ku(ne ze by to byl spatny motor pro OII pro nekoho plne dostacujici, ale do RSa tezko ze ;) ).

Uz vidim jak dostane 18-ti letej pubertak od tatika fabii sport a mysli si ze ma ten nejvykonejsi motor 1.2 ze je ten nej a pak udela nekde pruser pac to absolutne nejede!!

At si tva segra uziva co ma, ale at dava pozor sedacky, velka lita kola a napisy autu kilowaty nedavaji!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Bladik: Cesta Brno, Hradec, Brno, Bratislava (ne D1) - spotreba 7,6 l celou cestu na pohodu, tak v poho. Dal jsem jel stejnou cestu za dva dni jako "hovado" a stoupla mi spotreba na 8,2l. Jak jsem vypozoroval nase TSI nesnasi mesto teda jakekoliv rozjezdy. Tam to skace jako svina. Myslim si ze ta tvoje spotreba je taky OK... :palec2: :palec2:

PS: Jak bylo na dovolence?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt ze ja jsem to valil celou dobu po dalnici a porad mi tempomat drzel 140 kopec nekopec :)

To Romariooo: Kdybych tam mel 190 tak ta spotreba bude asi hooodne nekde jinde :)

To p2p: Dovolena dobra, akorat dneska jsem po 14-ti dnech nastoupil do prace tak to byl trochu hnus no :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mam asi novy poznatek. Nebo otazku? Co Vam udela auto po vypnuti klicku. Jak jdu otevrit vrata, neco z motoroveho prostoru 2x cvakne a potom se klid. Je to tak max do cca 1 min. Uz jsem neco podobneho cetl, ale chci znat i Vase nazory, Po vypnuti motoru cvakne Vam neco 2x v motorovem prostoru??? Dik za info ;):):p

A jeste jeden dotaz... dolival jste jekdo do 1,8 TSI olej?? Mam uz najeto cca 9000 km a ryska oleje je v pulce, jak jsem ho koupil. Jak jste s olejem na tom VY???? :prc: :prc: :prc: :prc: :p :p

Editováno: , autor: p2p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj to cvakani mi dela taky a je jeste pred tim cvaknutim slyset takove bzuceni od serva ktere nekam najizdi...bud to dela klimatizace nebo neco jineho...treba ze by variabilni casovani najizdelo do nejake zakladni polohy ci co ja vim. Ale jinak je to uplne normalni :)

Ryska oleje je porad stejna ta se ani nehnula a mam ji take v pulce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou spotrebou oleja,to je zaujímavé.U dieslu to je bežné,sú tam vysoké kompresné tlaky a niečo sa tam dostane hlavne pri dlhšom zaťažení ,ale aj to nemám medzi ryskami,ale chýba mi sotva 3mm od horného oblúka odmerky a to som do Croatie ťahal vkuse 140 sem tam 150-170km/h,ale to iba naozaj sem tam.Najazdené mám 12000km,ale prečo žerie olej motor s takmer polovičnými tlakmi?Doteraz som mal iba benzín,ale tam olej stál na jednom mieste aj v zábehu :mellow:

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou spotrebou oleja,to je zaujímavé.U dieslu to je bežné,sú tam vysoké kompresné tlaky a niečo sa tam dostane hlavne pri dlhšom zaťažení ,ale aj to nemám medzi ryskami,ale chýba mi sotva 3mm od horného oblúka odmerky a to som do Croatie ťahal vkuse 140 sem tam 150-170km/h,ale to iba naozaj sem tam.Najazdené mám 12000km,ale prečo žerie olej motor s takmer polovičnými tlakmi?Doteraz som mal iba benzín,ale tam olej stál na jednom mieste aj v zábehu :mellow:

Me teda 1.8TSi nesezrala jeste ani kapku od zacatku tam mam porad stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je maximum nie prelievanie v tej oblasti sa akurat olej nemoze doplnat a ak to tam nebolo,tak je niekde problém.Na novom aute jednoznačne na max,,každé moje nové auto bolo vždy ma max. a pár ich už bolo a doteraz iba benzinove,mimochodom všetky náplne majú byť na max.preto tam to max je a u O2 je to ten oblúčik na ryske,ten tam nie je iba na efekt.

A zvuky po vypnutí,som rád že ich nemám,lebo predtým na inej značke mi kvalitne liezli na nervy.Ale ked to robí,asi tam byť majú

post-12681-1219945068_thumb.jpg

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Nikita: Ja nepsal ze se nesmi plnit na horni znacku. Ja psal jak top delam ja.. lol:prc: Co mas ted za auto? Jenom schanim jestli je to normalni u TSI, to cvaknuti 2x... :p Jestli to tobe nedela a mas TSI tak je nekde zakopany PES.. :prc: :prc: :prc:

Editováno: , autor: p2p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...