Přejít na obsah

1.8 TSI (118 kW)


Rocky

Doporučené příspěvky

Nevzrušuj se tady se v podstatě kritizuje úplně každý motor.Když zhrnu všechny vlákna fóra tak to vypadá tqkto:

1.9TDI je dle mínění spolehlivá ale líná mrcha ( já s ním najezdím 15t ročně a ten pocit tak vyhraněný nemám)

to je pravda, ten motor je línej neskutečně.

jinak myslím, že uplně zbytečně přilejváš olej do ohně ohledně tvrzení TDIčkařů na benzínový motory. myslím, že u dávno jsme se tady všichni shodli, že každýmu vyhovuje něco jinýho, takže otevíráš zbytečně starej hrob, protože jinak by se musely u každýho motoru vyzdvihovat jen +. a hlavně bysme všichni jezdili ve sračkách. to popichování vorlajze od některých z nás neber vážně, to už patři k místnímu koloritu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevzrušuj se tady se v podstatě kritizuje úplně každý motor.Když zhrnu všechny vlákna fóra tak to vypadá tqkto:

1.9TDI je dle mínění spolehlivá ale líná mrcha ( já s ním najezdím 15t ročně a ten pocit tak vyhraněný nemám)

2.0TDI je dynamický ale rozsejpák (řekl bych, že je to kus od kusu a tak zlý to zase není).

1.6MPI, 1.6FSI a 2.0FSI dle mínění TDIíčkářů je zbytečná ztráta a plýtvání energiemi i materiálem, přestože jsou jejich majitelé naprosto spokojeni.

1.8TSI a 2.0TFSI dobře jedou ale jsou to mrchy rozežraný a každý kdo je ochotný akceptovat třeba i 17 litrovou spotřebu je kretén.

2.0 TDI 125kW je drahý jako sviňa a potřebuje hned přečipovat.

Když s nad tím zamyslíš tak Škodovka není schopná dát do Okin jediný pořádný motor a měla by se nad sebou zamyslet.

Takže se necháváš zbytečně vytáčet a všichni kolegové si libují, že jdeš lépe do otáček nežli jejich přeplňované motory.

Rosťo úplnej básník, líp bych to rozhodně nesved. Jen mi trochu mrzí, žes mu zase tu pointu poslední větou prozradil. Když on se Vorlajz náchá tak nádherně točit a chytá na první cvaknutí, že si to prostě nemůžu odpustit, abych na něj vždycky aspoň něco malinkýho nezkusil. :p

P.S. nebýt Komárka a někdy i právě Vorlajze, bylo by tu smutno. Takže pánové, ne aby vás dva napadlo urážet se jak slečinky a někam odcházet. :) A tím nechci proboha říct, že vás spolu srovnávám, ten humor je přeci v jednotlivých případech o něčem naprosto jiným. :)

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosťo úplnej básník, líp bych to rozhodně nesved. Jen mi trochu mrzí, žes mu zase tu pointu poslední větou prozradil. Když on se Vorlajz náchá tak nádherně točit a chytá na první cvaknutí, že si to prostě nemůžu odpustit, abych na něj vždycky aspoň něco malinkýho nezkusil. :p

Chudak vorlajz uz je asi az v omezovaci! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn... kluci, fakt se nenechám točit... já to beru s nadhledem... samozřejmě, že někdy s vámi nesouhlasím, ale to je jasný... důležitý je, že já jsem spokojenej... ;) Scoutíka jsem si koupil kvůli vzhledu a 4x4... jízda s ním je velmi příjemná... s motorem jsem taky spokojený... nečekal jsem od toho žádný rychlostní rekordy... spotřeba adekvátní motoru... tu bych ale neřešil, s tím jsem do toho šel. 2.0 TDI bych koupil v případě, že bych najezdil víc km ... :)

JirkoK i ty Luku víš, že já tohle špičkování můžu... takže u mě no problemo! :)

Jastere, s tím 1.8 TSI jsem jel v normální O II., ale jenom po městě, takže jsem to nemohl moc vyzkoušet... každopádně mi to přišlo jako fajn! ;)

jestli se někdy uvidíme na nějakým srazu, tak vás rád svezu... třeba změníte názor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli se někdy uvidíme na nějakým srazu, tak vás rád svezu... třeba změníte názor ;)

OK.

Hele ja snim jel jenom jednou a to bylo hned nejak po zacatku vyroby OII bylo to v MB z Cesany na vyrobu takze taky zadny testy. Takze verim ze treba ted me uz dokaze mile prekvapit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosťo úplnej básník, líp bych to rozhodně nesved. Jen mi trochu mrzí, žes mu zase tu pointu poslední větou prozradil. Když on se Vorlajz náchá tak nádherně točit a chytá na první cvaknutí, že si to prostě nemůžu odpustit, abych na něj vždycky aspoň něco malinkýho nezkusil. :p

P.S. nebýt Komárka a někdy i právě Vorlajze, bylo by tu smutno. Takže pánové, ne aby vás dva napadlo urážet se jak slečinky a někam odcházet. :) A tím nechci proboha říct, že vás spolu srovnávám, ten humor je přeci v jednotlivých případech o něčem naprosto jiným. :)

Máš pravdu ale kluci vy toho Vorlajze tak drtíte až je mi ho upřímě líto.Jinak samozřejmě nic proti srandě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevzrušuj se tady se v podstatě kritizuje úplně každý motor.Když zhrnu všechny vlákna fóra tak to vypadá tqkto:

1.9TDI je dle mínění spolehlivá ale líná mrcha ( já s ním najezdím 15t ročně a ten pocit tak vyhraněný nemám)

2.0TDI je dynamický ale rozsejpák (řekl bych, že je to kus od kusu a tak zlý to zase není).

1.6MPI, 1.6FSI a 2.0FSI dle mínění TDIíčkářů je zbytečná ztráta a plýtvání energiemi i materiálem, přestože jsou jejich majitelé naprosto spokojeni.

1.8TSI a 2.0TFSI dobře jedou ale jsou to mrchy rozežraný a každý kdo je ochotný akceptovat třeba i 17 litrovou spotřebu je kretén.

2.0 TDI 125kW je drahý jako sviňa a potřebuje hned přečipovat.

Když s nad tím zamyslíš tak Škodovka není schopná dát do Okin jediný pořádný motor a měla by se nad sebou zamyslet.

Takže se necháváš zbytečně vytáčet a všichni kolegové si libují, že jdeš lépe do otáček nežli jejich přeplňované motory.

..podle me uz tam poradny motory jsou a to 1,8TFSi benzin nebo 2,0 RSo ...

...a 2,0TDi CR ;)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..podle me uz tam poradny motory jsou a to 1,8TFSi benzin nebo 2,0 RSo ...

...a 2,0TDi CR ;)

Ale jo, já vím ale když si pročítáš vlákna tak se tu nadává v podstatě na každý motor-já si osobně myslím, že každý motor v Okině je dobrý, jen jsme různí majitelé a preferujeme jiné přednosti motorů a tak se zákonitě občas neschodneme.Jen jsi mě zarazil s tím Common Railem TDI, slyšels nějaké novinky? Myslel jsem, že bude montován do Okiny až v MR09 tedy od června či po faceliftu, což by bylo až na podzim,tuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, já vím ale když si pročítáš vlákna tak se tu nadává v podstatě na každý motor-já si osobně myslím, že každý motor v Okině je dobrý, jen jsme různí majitelé a preferujeme jiné přednosti motorů a tak se zákonitě občas neschodneme.Jen jsi mě zarazil s tím Common Railem TDI, slyšels nějaké novinky? Myslel jsem, že bude montován do Okiny až v MR09 tedy od června či po faceliftu, což by bylo až na podzim,tuším.

Co me rikal znamej tak uz cca od kvetna by mel byt CR u 2,0TDi normalne k mani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, kdyby dali do octavii II 4x4 1.8 TSI to by byla nádhera, ba dokonce se stím prý dá jezdi i kultivovaně s dobrou spotřebou kolem 7 až 8 litrů.... někde psali, že i přímo za 7 litrů

Myslím, že ta spotřeba 7-8 l je reálná pro 4x4, já se svojí předohrabkou mám spotřebu 6,4-7,2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, kdyby dali do octavii II 4x4 1.8 TSI to by byla nádhera, ba dokonce se stím prý dá jezdi i kultivovaně s dobrou spotřebou kolem 7 až 8 litrů.... někde psali, že i přímo za 7 litrů

Podle me je to jen otazka casu, stejne jako se ted pry resi DSGcko i pro 1,8TFSi.... prodejum by to jen prospelo...

PS: Se 4x4 2,0FSi sem jel za 15L podle pal pc a to sem tomu az tak nedaval, ale bylo to na kratsi trasu...Scout na tom bude podobne kdyz mas jeste dalsi 20kg plastu navic a vetsi kola...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nejlepší by bylo, kdyby to nežralo vůbec viď? :D někdy mi připadáte jak tataři... lol

Tak to je fakt super. Já sem se nikdy do Vaší diskuze nesral, když jste řešili co je lepší. Teď napíšu svůj názor, že by bylo v octavii super motor 1.8 TSI, kterej má podle jednak lidí dobrou spotřebu a i v testech píší to samé... Je to prý hodně vyvedený motor. Tak nechápu proč bych měl bejt doprdele tatar kvůli tomu, že napíšu o tom motoru jakou má žravost benzínu.......

Spíš mi tak drobet příde, že si tady asi někdo koupil jistej motor, se kterým není asi zase tak moc spokojenej a když s tím někdo nesouhlasí tak hold je tatar.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vorlajz, proste pochop ze ne kazdej vi co ty jak myslis. Ono kdybych nevedel co jses "zac" tak by me to taky nastvalo. Tak hned po kazdym nestartuj.

Ja vim ze s JirkouK a Lukem jste takovej zapeklitej krizek, ale ne kazdej o tom vi. Vim ze sam se obcas pridam, ale vsechno ma nejaky meze v ramci slusnosti.

Ted je to tady jeste opepreny o smesny vymysly p.Komarka, rozsahem tematu pomalu na zfilmovani cele balady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...