Přejít na obsah

Úpravy Octavie


Doporučené příspěvky

Tak jsem po dlouhé době hledání ve svém archívu našel jednu moji práci někdy z roku 1999. To jsem ještě ani o nějakém VT neměl ani páru (a moc lidí u nás asi taky ne). Ale už jsem docela propadnul Octaviím, tak jsem vymýšlel různé varianty. Od Pick-up po velkoprostorák. Začínal jsem Corel PhotoPaint 3, což byl dobrej program. Nějaký rozlišení jsem tenkrát neřešil. Byl jsem rád, že jsem naskenoval obrázek v kvalitě 75dpi. Jó to byla technika! :D Tenkráte jsem se chtěl se svojí radostí rozdělit, tak jsem to poslal do Světa motorů a přímo do Škodovky. Ve Světě motorů mi tenkráte otiskli skici verze Double-Cab. A po velkoprostoráku nikde ani "Ň". Ze Škodovky se nikdo neozval. Čas běžel a za cca 3 měsíce jsem si koupil časopis SPEED. V jednom malým rohu byla zmíňka, že si Škodovka hraje s myšlenkou, udělat velkoprostorák. A byla u toho miniatura. Samozřejmě profesionálně udělaná, ve žluté barvě a jen s minimem změn... Další 2 měsíce potom, se mi ve schránce objevila obálka s logem Škoda a.s. Tam Česko-Německý dopis, že to nemá budoucnost, že to ztvárnění není nic moc (byla to moje první práce, tak co), ale ať pokračuju v kreslení, ale noch einmal že to nemá budoucnost. Tím to zhaslo. Ale jak čas běžel, objevila se Alhambra a Sharan. A to je konec pohádky. Od tý doby na všecko kašlu, i kdyby mi kdekdo říkal cokoliv.

Teď se zkouším vracet na pole virtuálních úprav... Tak uvidíme, co z toho vyleze. Dnes už mám Corel PhotoPaint 12. Musím vychytat ještě spoustu věcí a získat takovej nějakej "grif" a ještě pár fíglů. Tak mě prosím moc nemlaťte. :D

P.S. Kdyby se někdo divil, proč je tam tolik obrázků, jsou pro porovnání "před a po". Děkuji za pochopení.

post-5259-1181106579_thumb.jpg

post-5259-1181106598_thumb.jpg

post-5259-1181106721_thumb.jpg

post-5259-1181106788_thumb.jpg

post-5259-1181191709_thumb.jpg

post-5259-1181191718_thumb.jpg

post-5259-1181191725_thumb.jpg

Editováno: , autor: Com-aaR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...