Přejít na obsah

Škoda sraz Přerov


juris

Doporučené příspěvky

Tak já jsem teď dojel do Uničova a mám auto v takovém stavu, jako když ho meju jednou ročně fuck

zítra jdu na myčku, víc nic

Čau Jardo, já byl zrovna v myčce, když začalo pršet. Vyhozený prachy a efekt žádnej!!! :feve:

a počkej, až chytim toho vola, co v Medlově vytáhnul metrák hlíny na silnici :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem teď dojel do Uničova a mám auto v takovém stavu, jako když ho meju jednou ročně fuck

zítra jdu na myčku, víc nic

Čau Jardo, já byl zrovna v myčce, když začalo pršet. Vyhozený prachy a efekt žádnej!!! :feve:

a počkej, až chytim toho vola, co v Medlově vytáhnul metrák hlíny na silnici :smich::smich:

Tak to jsem zvědavej, jestli ho najdeš. Tady už pořestalo pršet!!! :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar kluci,

moc fajn srázek! Tak nějak jsem si to představoval. Opravdu mám z dnešního dne skvělý pocit! Je příjemné poznat vás osobně a ne jen přes anonymní net, ještě k tomu pod přezdívkama. Počasí se vydařilo, vždyť mám čumák opálený, jako bych chlastal...

Potěšil mě Lube, že nám přijel ukázat tu svou žlutou krasavici.

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny aktéry, akce byla fajn, konečně jsem poznal lidičky z moravské sekce octaviaclubu a že to bylo setkání na pohodu :palec: vydržel jsem do 18:30 a nakonec mám velkou radost, moje červené embí se umístilo na 2.místě kategorie Best Of Š100 - Š1000MB (vyhrála to oranžová Š100 ze slovenska). tak zase někdy a něco malo fotek ;)

-_- -_- -_- -_- -_-

post-517-1187468421_thumb.jpg

post-517-1187468471_thumb.jpg

post-517-1187468510_thumb.jpg

post-517-1187468580_thumb.jpg

post-517-1187468612_thumb.jpg

post-517-1187468700_thumb.jpg

post-517-1187468725_thumb.jpg

post-517-1187468768_thumb.jpg

post-517-1187468797_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...