Přejít na obsah

4x4 TDi PD


Fire

Doporučené příspěvky

6litru by melo byt OK.

Zalezi, jak tezkou mas nohu.

H.

6 litrů je spíš z říše snů... už podle papírů to má 6.2 kombinovanou. Já jezdím -+ 7/100. Mohla by ti pomoct úprava ŘJ motoru, prostě aby to auto mělo víc koníků - 4x4 je těžká jako prase :) Ale kde na to vzít a nekrást že... 130/150Hp turbo, 130Hp sání, lepší IC, Race vstřiky... pak to teprve bude jííízdááá :D:palec2: Kolem cca 100kw to dělá kdejaký nalejvač, jen čipem.

Benzinaci 4x4 (ja) jezdi 8,5 v prumeru. Mesto da 12-13.

súhlasí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
Muj problem je,ze neumim to setrit asi by slo jezdit za 6 atd.,ale to bych brzdil provoz a poblich bych se nudou! lol lol

stryc si koupil taky ctyrkolu taky PD pred tim mel starou omegu v dizlu a ten si porad chvali jak to auto zatahuje atd.proste uz pres pul roku je porad nadseny a kdyz sem se mu dival na dlouhodobou spotrebu tak ma 8,9 a je spokojeny vubec to neresi proste si to uziva a ma recht :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnojono, ale ty bys měl poznamenat, že máš chip - který ti tu spotřebu srazil. Jeden postřeh :) nechal jsem přezout jiné pneu (klébry) a hlavně teda řádně dofouknout (pneumixem) a spotřeba šla o -1l, takže při 150km/h (3000ot) to bralo <6.5l/100km po rovince. Celkový průměr, pce - most, něco pod 2h a za 6.6 ;) takže já jsem spokojen - vzhledem k tomu, že má 4x4 kombinovanou 6.2 podle papírů ;)

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnojono, ale ty bys měl poznamenat, že máš chip - který ti tu spotřebu srazil. Jeden postřeh :) nechal jsem přezout jiné pneu (klébry) a hlavně teda řádně dofouknout (pneumixem) a spotřeba šla o -1l, takže při 150km/h (3000ot) to bralo <6.5l/100km po rovince. Celkový průměr, pce - most, něco pod 2h a za 6.6 ;) takže já jsem spokojen - vzhledem k tomu, že má 4x4 kombinovanou 6.2 podle papírů ;)

No verim,ze na spotrebu ma hodne veci vliv,samo a to myslim podstatny ma husteni pneu!Jenom tak pro zajimavost na kolik to foukate?Ja mam vsede 2,4!Tak nevim ale jeslti to neni moc jezdim sam a kdyz tak mam jenom neco v kufru! :kuk: :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No verim,ze na spotrebu ma hodne veci vliv,samo a to myslim podstatny ma husteni pneu!Jenom tak pro zajimavost na kolik to foukate?Ja mam vsede 2,4!Tak nevim ale jeslti to neni moc jezdim sam a kdyz tak mam jenom neco v kufru! :kuk: :kuk:

Zajímavý !!!!! já mam vzadu Dunlopy, vpředu Michelin 195 / 65 R15 a foukám předek na 2,1, zadek tuším 2,2 nebo naopak...teď nevím...ale proč zrovna 2,4 ???? na víčku taková hodnota ani není !!!!! ....

Jinak dnes jsem jezdil po městě ( spíše okresky apod.. ) s klimou a 7 litránků :-) ale půl litra přesahuje, takže snad 6,5 :-) čekám aź se vyjádří Béďa a půjdu na ten CHIP s dvěma litrama dolůůůů :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stryc si koupil taky ctyrkolu taky PD pred tim mel starou omegu v dizlu a ten si porad chvali jak to auto zatahuje atd.proste uz pres pul roku je porad nadseny a kdyz sem se mu dival na dlouhodobou spotrebu tak ma 8,9 a je spokojeny vubec to neresi proste si to uziva a ma recht :palec2:

Ty woe ta nabídka na CHIP se mi líbí, když vidím jakách dosahuješ výsledků :-) a ten chip stejnej má i strýc ????

Jo a pokud tvá nabídka na ten chip není tajná, nabídni ho i Lukashovi !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouhodobou mam 7L a to jezdim dost svizne - bavi me to. Jinak bych mel pri normalnim jezdeni tak 6,5 (mozna min). Mam chip + turbo. (obrazek grafu mam ve stalich nabidkach ve vlakne o dieselpower) Rozhodne o 100% lepsi. 74kW je na kombajna 4x4 malo.

co tam mas za turbo a kolik mas ted teda cca PS ??? ...asi by ti sla spotreba dolů, ale díky tomu že tomu šlapeš, tak smůla :-)

Jinak borci co to fukání penu ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...