Přejít na obsah

octavia 1.8 startér


ultim

Doporučené příspěvky

ked ju chcem nastartovat tak mi nechce otocit starter ani nevyda ziaden zvuk ale baterka je uplne nova aj svetla svietia aj okna sa daju spustit len neviem preco nechce otacat starterom ani ho netukne poradte ci v tom je iba neaka malickost alebo ho mam dat do servisu? prosi o radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked ju chcem nastartovat tak mi nechce otocit starter ani nevyda ziaden zvuk ale baterka je uplne nova aj svetla svietia aj okna sa daju spustit len neviem preco nechce otacat starterom ani ho netukne poradte ci v tom je iba neaka malickost alebo ho mam dat do servisu? prosi o radu

možná elektromagnet startéru, pročisti an startéru ještě kontakty a změř napětí na ovládání elektromagnetu, vyndáš plastový konektor a na něm při otočení klíčku do pozice startování by mělo být 12V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Mám stejný problém! Chtěl jsem nastartovat a ani ťuk.Kontrolky a vše svítí tak jak má.Vypadá to jako by do startéru nešla žádná šťáva.Kontrolky ani sbětla se neztlumí,když dám klíček do polohy start-prostě se nestane vůbec nic!Takže jsem zůstal stát a teď nevím co s tím? :help:

Napadají mě dvě věci: 1) startér 2) Spínací skřínka

Co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Mám stejný problém! Chtěl jsem nastartovat a ani ťuk.Kontrolky a vše svítí tak jak má.Vypadá to jako by do startéru nešla žádná šťáva.Kontrolky ani sbětla se neztlumí,když dám klíček do polohy start-prostě se nestane vůbec nic!Takže jsem zůstal stát a teď nevím co s tím? :help:

Napadají mě dvě věci: 1) startér 2) Spínací skřínka

Co myslíte?

pozri ten tenší drôt na štartery či nieje vypadnutý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to byl startér.Ve Škodě mi honabídli za 13 000,- tak jsem jim poděkoval a sehnal si ho sám za 2300,- Aspoň zbylo na dárky ne? :palec2:

to jerry5:

Proč odpovídáš na něco, co už má hawkei víc než týden vyřešeno (viz citovaný příspěvek).

Editováno: , autor: FRANK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...