Přejít na obsah

vrzani sedacky


galaher

Doporučené příspěvky

Už je to tady.Vržou přední sedačky .Neví někdo jak no to,ať už to nevrže. :( dík.Někde namazat nebo promazat ??

Zkus zahybat celou sedackou do stran, me vrze bederni operka a pak mi to vrzalo jeste dole v tech kolejnicich, ve kterych drzi sedacka. Do bederni operky jsem se jeste nepoustel a asi ani poustet nebudu, i kdyz by to stacilo nekde maznout... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to tady.Vržou přední sedačky .Neví někdo jak no to,ať už to nevrže.  :( dík.Někde namazat nebo promazat ??

Zkus zahybat celou sedackou do stran, me vrze bederni operka a pak mi to vrzalo jeste dole v tech kolejnicich, ve kterych drzi sedacka. Do bederni operky jsem se jeste nepoustel a asi ani poustet nebudu, i kdyz by to stacilo nekde maznout... :(

Jo přesně.Jak zahýbu sedačkou do stran tak to vřže. :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Ahoj,

mam rv 2001 a dost mi vrze sedacka ridice. (Spolujezdce nikoliv). Zejmena pri prejezdu nerovnosti je to slyset.

Tipnul bych, ze to jsou nejaky uvolneny srouby, ale nikdy jsem sedacku nerozebiral, tak nevim.

Je tu nejaky borec, ktery se na sedacku podival zevnitr?

(mam tam vyhrivani a airbagy, tak si ani netroufam to odpojit)

diky H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se tady asi před rokem objevilo stejné téma, nikdo to dopodrobna nerozpytval. Já sám mám úplně stejný problém, ale tentokrát se sedačkou u spolujezdce. Docela mě to s..e, ten zvuk je pěkně nepříjemný. Měnil jsem sedačky kvůli výhřevu a od té doby... Navíc mě docela překvalilo, že je vyrábí koncernová fabrika v POLSKU a to hovoří samo za sebe. Jednoznačně mi to vrže ne ze sedáku ale z opěrky. Nějaká vnitřní výzduha, ale když sedačka vyhřívá a bederní opěrka je taky ok, tak se mi to rozdělávat nechce. Ten zvuk je ale děsnej. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
Ahoj, vymenil jsem sedacku, nez jsem ji nasadil, komplet jsem ji zespoda promazal.. parada.. ted mi ale zacala nehorazne vrzat nekde zevnitr od bederky..:( da se to nejak vyresit? Bederka jinak funguje.. diky za tipy..

mám to samé jako ty, asi by se musela rozebrat bederka a do toho se mi opravdu nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm:( sedacky jsem koupil tady na foru, tak jsem myslel, ze budou v cajku :(

já je tady také koupil, ale je to nejspíš slabina těchto starších sedaček mno :feve: až našetřím nějaké money, tak asi půjdu do polosportu na Golf IV, ty nemaj bederku a super boční vedení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já je tady také koupil, ale je to nejspíš slabina těchto starších sedaček mno :feve: až našetřím nějaké money, tak asi půjdu do polosportu na Golf IV, ty nemaj bederku a super boční vedení...

jo, tak do tech bych taky sel.. ale penize cpu porad nekde okolo... Jinak moje puvodni sedacka byla u sofera derava a to ja nesnesu:) ale zase nevrzala, tak ted co je lepsi? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, tak do tech bych taky sel.. ale penize cpu porad nekde okolo... Jinak moje puvodni sedacka byla u sofera derava a to ja nesnesu:) ale zase nevrzala, tak ted co je lepsi? :)

Vedet tak kam jemne vstriknout napr. jehlou trochu oleje...a mozna by bylo hned po vrzani :) Jinak klasika,stejny problem - resim to tim,ze operku nemam prilis "vysunutou"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám sedačka pořád origo,ale v poslední době m začala řidičova ani vrzat,ale prostě jako by byla povolená.Když jedete do zatáčky tak je slyšet i cítit jak se jakoby posune-jako by byla poovolená nebo snad nějak vychozená.Máte někdo nejaký typ co s tím?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problemom je stredovy "jazdec" sedacky, je to hlinikovy vylisok (ten v strede pod sedackou ;) )v ktorom je taky biely plastovy "pazmek".

Ten sa casom vybeha a pozitok z jazdy je na kol9 ! Sluzit by mal na to aby sedacka mohla behat po kolajnici.

Po case bohuzial nielen vpred a vzad ale aj zboku na bok.

Zatial to vsetci riesili vymenou bud celej sedacky - resp. len sedaka. Takisto ma to caka :(

Ci sa to da svojpomocne opravit? - skor NIE ako ano, svoj nazor si urobi kazdy ked vymontuje sedacku a hodi na to ocko kol119

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problemom je stredovy "jazdec" sedacky, je to hlinikovy vylisok (ten v strede pod sedackou ;) )v ktorom je taky biely plastovy "pazmek".

Ten sa casom vybeha a pozitok z jazdy je na kol9 ! Sluzit by mal na to aby sedacka mohla behat po kolajnici.

Po case bohuzial nielen vpred a vzad ale aj zboku na bok.

Zatial to vsetci riesili vymenou bud celej sedacky - resp. len sedaka. Takisto ma to caka :(

Ci sa to da svojpomocne opravit? - skor NIE ako ano, svoj nazor si urobi kazdy ked vymontuje sedacku a hodi na to ocko kol119

Tak to bude asi ono, budu na to muset mrknout a něco vymyslet.Nové sedačyk se mi zatím kupovat nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U starych skodovek stacilo podotahovat pruziny a trosec premaznout ,bylo po problemu .,,, Ono vrzani delaj hlavne kozene sedaky,treba kdyz jsou pri primem styku ,kuze+kuze.,, ale to byl asi zbytecny postreh ;)

U toho posunuti bych zkusis zkontrolovat srouby ,zda jsou vsecky dostatecne pritahnute,pripadne mrkl na kolejnicky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...