Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

No 1,9 TDI, to už je totální traktor, o tom raději ani nepíšeme :D (navíc do O3 se nedává, pač už dávno skončil) Pánové, já který mám TSI-čko, svezte se v něm někdo, nebo přijeďte v květnu na náš sraz a já vás svezu. Abyste viděli, co je tichý motor. Žádné vibrace do volantu , jako je tomu u 1,6 TDI, žádný třes a na volnoběh musíte otevřít dveře, abyste motor vůbec slyšeli.

Já osobně už dvakrát startoval nastartovaný motor, chvála bohu, že na takové jelimany výrobce myslí a člověk jen naštěstí neškodně otočí klíčkem.... ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint: já neříkám, že je 1,6 TDI tichej motor, ale proti mému TDI je to fakt tiché :D je jasné, že benzín bude vždy tišší. Třeba i moje HTP na křižovatce vůbec neslyším, i když to pak vydává hrozný zvuk :D jen prostě mě osobně nepřijde ten motor tak hlučný, že by mi to vadilo a proti tomu, na co jsem zvyklý, tak je pro mě tichý :D ale není tišší než TSI, to je jasné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mc2uba: Jasný, já to chápu. Manželka má taky HTP-čko ;)  Já jsem v 1,6 TDI před tím nejel, tak jsem ji šel prubnout v O3. Půjčili mi jí samotnému a já si tak 45 minut lítal po okrese....Ale jsem zmlsanej TSI-čkem, rozdíly jsou obrovské...

Zvláště na té dálnici je to peklo. Při 150km/h to děsně řvalo a chyběla tomu ta šestka....(už jsem psal dříve). A pak ty neustálé vibrace motoru do volantu...to já vůbec neznám....

Já osobně se těším na tu novou 1,8 TSI, dostala pár koní k dobru, ve spojení s 7st. DSG to bude luxus. Ale asi na něj nebudu mít :)

 

Ani nedovedu popsat, co prožívám za horké chvíle s manželčiným HTP. Auto jede do cíle a to je vše. Na předjíždění si vůbec netroufám a tak když dojedu kolonu, táhnu se za ní, dokud se nerozpadne....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, 1.6 TDI OIII je mezi auty obecne celkem ticha, ale kdyz to srovnam s mou 1.4 TSI, tak mi prijde skoro jak traktor :D Na druhou stranu je 1.4 na me az moc ticha a nekdy mam blbej pocit ze neslysim motor. Ja bych ji na zvoucku pridal (1.4) ;-)

Vychazim z OIII 1.6 tdi najeto asi 400km a s 1.4 tsi zatim 600km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jeden poznatek z O3 mám, skoro jsem zapomněl. Na křižovatce na červené mi po zařazení neutrálu z ničeho nic zhasnul motor...to je ten super vynález, co soudruzi montují do všech aut. Něco hrozného, startovat každou křižovatku. Jde do vypnout, ale údajně před každou jízdou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, jak nejjednodusej sdelat prilepene napisy na zadi octavie? Snad by to pekne slo s vlascem a pak zbytky lepidla technickym benzinem? Klidne neco doporucte co by mohlo byt lepsi ;-)

postup máš správný vlasec a pak benzín tak jsem to dělal a funguje to ideálně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

memory2: bohuzel prodejci jsou kreteni a bez tveho souhlasu ti na nove auto jeste pred prevzetim nalepi obri nalepku Construct, sve vlastni logo a kdo vi co jeste. Vypada to casto otresne. Kdyz jsem je za to zdupal, tak mi rekli, ze to musi delat a ze to jde oddelat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jsem to tu řešil nedávno ,že se na ně chystám aby mi tam nic nelepili. Asi tam ještě zajedu osobně. Ale  přemýšlel jsem dát nějaký  "profi"  samolepky na boky (nějak se odlišit) ale to jen taková fantazie ...nevím co by slušelo OIII jelikož sportovní auto to není

Editováno: , autor: memory2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...