Přejít na obsah

Hromadný chip tuning 1,2 12V


dcdodo

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Chlapi tak mě tak napadlo ohledně toho přepsání hodnot,nešlo by to že by to někdo kdo má chipnuto vyčetl ty hodnoty na které se má nastavit a pak by se to dalo udělat i doma kdo má kabel ne? Možná se ptám blbě,moc tomuto nerozumím,jen mě to tak napadlo.Nebo se každé auto nastavuje jinak? Kdyby to někdo vyčetl že to má tak a tak,tak by si to ostatní se stejnou motorizací mohli nastavit také? kol3:doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím všechny kol113

Najde se tady někdo kdo ma chiplou fábku 1,4Mpi 50kW?? Nebo s tím má nějakou zkušenost, jak je to s akcelerací, se spotřebou, nebo jesli pak nejsou nějaké problémy?? Prostě jestli se vyplatí dát něco okolo 5000,-Kč.

Vážně o tom uvažuju!

Toto se píše: Po úpravě dojde ke zvýšení kroutícího momentu motoru, a tím ke zlepšení pružnosti motoru, zlepší se akcelerace, či-li reakce na sešlápnutí plynového pedálu a zvýší se i max. rychlost vozidla.

Po úpravě dojde ke zklidnění chodu motoru a to i na volnoběžné otáčky, dojde rovněž k nepatrnému snížení hlučnosti motoru.

Po úpravě rovněž dojde ke snížení spotřeby paliva, které je ovšem závislé na stylu jízdy. Snížení spotřeby se pohybuje okolo 0,5 l/100 km a nebylo hlavním cílem úpravy, je pouze příjemným vedlejším produktem.

Omezovač maximálních otáček je na stejné hodnotě jako u sériového motoru.

Funkce továrního imobilizéru zůstane zachována v plném rozsahu, včetně VIN vozidla uloženého v řídící jednotce motoru a imobilizéru.

Životnost motoru se nezmění.

Díky všem za případné rady a názory :palec2:

Editováno: , autor: fanymili
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny kol113

Najde se tady někdo kdo ma chiplou fábku 1,4Mpi 50kW?? Nebo s tím má nějakou zkušenost, jak je to s akcelerací, se spotřebou, nebo jesli pak nejsou nějaké problémy?? Prostě jestli se vyplatí dát něco okolo 5000,-Kč.

Vážně o tom uvažuju!

Toto se píše: Po úpravě dojde ke zvýšení kroutícího momentu motoru, a tím ke zlepšení pružnosti motoru, zlepší se akcelerace, či-li reakce na sešlápnutí plynového pedálu a zvýší se i max. rychlost vozidla.

Po úpravě dojde ke zklidnění chodu motoru a to i na volnoběžné otáčky, dojde rovněž k nepatrnému snížení hlučnosti motoru.

Po úpravě rovněž dojde ke snížení spotřeby paliva, které je ovšem závislé na stylu jízdy. Snížení spotřeby se pohybuje okolo 0,5 l/100 km a nebylo hlavním cílem úpravy, je pouze příjemným vedlejším produktem.

Omezovač maximálních otáček je na stejné hodnotě jako u sériového motoru.

Funkce továrního imobilizéru zůstane zachována v plném rozsahu, včetně VIN vozidla uloženého v řídící jednotce motoru a imobilizéru.

Životnost motoru se nezmění.

Díky všem za případné rady a názory :palec2:

Nikdo nic??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapi tak mě tak napadlo ohledně toho přepsání hodnot,nešlo by to že by to někdo kdo má chipnuto vyčetl ty hodnoty na které se má nastavit a pak by se to dalo udělat i doma kdo má kabel ne? Možná se ptám blbě,moc tomuto nerozumím,jen mě to tak napadlo.Nebo se každé auto nastavuje jinak? Kdyby to někdo vyčetl že to má tak a tak,tak by si to ostatní se stejnou motorizací mohli nastavit také? kol3:doh

Inak aj mna to uz viac krat napadlo / popadlo.

A uz som to aj kedysi aplikoval,ale nie pri RJ motora. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj všedkým zájemcom o Chip u firmy Cimbu, chcem Vám poradiť. Doporučujem aby si jeden z Vás vzal koučovanie a komunikoval s ostanými ako stičná osoba, potom dal dokopi min. 15 ľudí (stačí 10, ale 100% ). Dohodnuť miesto konania max. 2 miesta z min. počtom 3. záujemcov + telefónne kontakty. Až dáte do kopi dostatočný počet ľudí kontaktovt p.Jandu e-mailom a dohodnuť nejaké termíny, termíny dohodnuť s záujemcamy a hurá do akcie. No ak by vam to nešlo tak vam to možem dohodnuť ja u p.Jandy. Prípadne otázky mi možete písať na e-mail : dcdodo@pobox.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dcdodo má naprostou pravdu, takže se toho ujímám :-)

Kdo má zájem o chiptuning, napište mi PM, kam uveďte:

- místo chiptuningu (např. město nebo okres, popř. kraj)

- vaše auto + motorizace

- kdy na tuto akci máte čas (např. červen-červenec, apod.)

Za sebe můžu říci následující:

Místo: Sukorady jsou pro mě OK.

Auto: Fabia 1,4 50kW

Čas: Květen-srpen

Budu vás průběžně informovat, kolik nás je. Až nás bude cca 10, tak hurá na to! :-)

Editováno: , autor: sleuth
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...