Přejít na obsah

Jaké palivo dáváte do své benzinové OCTAVIE?


kenny_fx

Doporučené příspěvky

at rika kdo chce co chce :) mam zrovna ten linej motor 1.8 20V:) braval sem jen klasiku obyc,natural. ale za poledni 3 mesice co sel benzin dolu jenom na SHELL a to V-power,a u moji kokty je to fakt znat rekl bych ze je zivejsi uz od tech jinak lenivych 2000 ot,a urco o neco tišší chod.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od doby co jsem koupil novou octávii minulý rok, jsem jinde než u SHELL netankoval. Mám najeto cca 14 000km a tankuju k plný spokojenosti V-Power nebo normální natural 95. A protože mám rád pořádek, tak si skladuju i všechny účty pro případ reklamace, co kdyby jednou... se i u SHELLU stala chyba. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
papoil, lukoil a další pochybný pumpy ignorovat:)

Jak te napadlo hazet papoil a lukoil hazet do jednoho pytle ... nechapu souvislosti.

Osobne do 1,8T ARX tankuju Lukoil, prokládám to Carrerou 95 a žádnej problém s tím nemám.

Kromě toho, tam kde bere palivo Lukoil, bere ho taky Slovnaft, Shell, OMV, Benzina(krome Plus), atd. Aditivuje, pokud vim, jen SHELL. A Carreru sem tam doveze OMV z Rakous.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja tankuji naftu z Parama Pardubice. U Shell to jsou vyhozeny penize, zadny efekt na vykon neni poznat, protoze ta nafta je stejne z Čepra. Jediny rozdil je v aditivaci, ktery dela Shell, Benzina, OMV atd. Nebrat Papoil, Unicorn, Eurooil .....

EuroOil (Čepro) bez nejmenšího problému, zbytek souhlas!

Editováno: , autor: passatb3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak te napadlo hazet papoil a lukoil hazet do jednoho pytle ... nechapu souvislosti.

Osobne do 1,8T ARX tankuju Lukoil, prokládám to Carrerou 95 a žádnej problém s tím nemám.

Kromě toho, tam kde bere palivo Lukoil, bere ho taky Slovnaft, Shell, OMV, Benzina(krome Plus), atd. Aditivuje, pokud vim, jen SHELL. A Carreru sem tam doveze OMV z Rakous.

Lukoil a papoil muže hodit do jedno pytle jenom trouba protože se to podobně jmenuje, já tankuju občas u lukoilu a jsem fakt spokojenej, ceny maj docela dobrý, teď co koupili JET tak je jich docela i dost, maj tam pořádek, já když někdy přijedu na shelku a vidim ty hajzly a ty automaty na kafe špinavý nemytý tak je mi z toho zle, a co se týče paliva u lukoilu nikdy jsem neměl jedinej problem a to se o shelce ríct nedá

Editováno: , autor: headerTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já svojí RS tankuju u ONO (http://www.tank-ono.cz/) .. tankoval jsem i jinde, zkoušel jsem i 98 i 100vku u OMV a musím říct, že rozdíl ve výkonu ani spotřebě jsem neviděl. Možná šel motor malinko hladčeji, ale po znovutankování 95 u ONO jsem nezjistil rozdíl....jsem spokojenej a peněz to ušetří celkem dost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

N95 bude všude stejná, prémiový paliva jsou aditivovaný různě ... oktany navíc budou jistě znát... něco na rozpuštěni karbonu v některejch z nich taky bude, palivová soustava bude taky čistší... všechno je ale diskutabilní a nic není se zárukou... to radši beru klasiku N95 a jednou za deset plnejch tam šupnu nějakou lahvičku medicínky třeba od STP nebo Sonaxu a je to!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jestli ty Powery atp. nejsou do jisté míry placebo.

Jinak to co ti řidič tvrdil, je pravda, všechno je to z Čepra...

A co od Čepra - teda Eurooilu benzín Optimal 95 E? Jednou jsem ho zkusil a u mě neznatelný rozdíl.

Chtělo by to někoho, kdo pozná rozdíl  :feve:  Jestli je adekvátní např. V-Poweru pd Shellu.

Zajímavá je cena - Nehvizdy 25,20,-  tj, pouhých 30 hal + oproti N95.

T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne mam ten nazor, ze je to na voli kazde sudruha, co za panč si na svojej pumpe zarobi a cim to doleje. Benzin mozu brat vsetci z jedneho zdroja. Dolezite je to ako si ho kazdy ochuti dodatocne. A to sa deje, je to smutna realita. Takze preto mozno rozdiel v kvalite paliva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec panove,

tak ja k tomuto tematu muzu rict jen tolik ze jsem byl co mam octu (asi 5 let) zastancem Shellu a to klasiky 95, power jen pres zimu. Ale ted me nutnost donutila natkovat na OMV a jsem ohromen!!! tankoval jsem klasiku 95 a auto se mi jevy o moc zivejsi a spotreba je asi o pul litru na kilometr mensí!!Jsem prekvapen, ale na druhou stranu kamaradka dela na Shellce celou radu let a sama priznala ze kvalita teto znacky jde dolu! Takze ja zaryty shellak ted budu asi tankovat OMV ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...