Přejít na obsah

BRZDOVE TRMENY - BARVENI


Davon

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Třmeny jsem teď barvil Hammeritem, tak uvidím, jak se osvědčí, ale dělá pěknou vrstvu, výborně se s ním pracuje. (to abych se držel tématu)

ale co se vyvažování a závažíček týká, mám sice jen origo ALU Škodovácký, ale ať jsem byl, kde jsem byl v pneuservisu (cca 3 různé pneuservisy), všude mi dávají jen naklepávaný záváží. Nikde mi nedali lepený. Tak trošku nechápu, čemu se divíte. Nebo mám prostě jen smůlu? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by je museli objednat..já v pneuservisu problém nemám. Naopak si cením jejich profesionálního přístupu, protože na nová Al kola, lakovaná včetně krycího laku, mi prostě naklepávací závažíčka nenamlátí..co s tím po převáření..to si přece nebudu kvůli nim dávat odřená kola znovu do laku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třmeny jsem teď barvil Hammeritem, tak uvidím, jak se osvědčí, ale dělá pěknou vrstvu, výborně se s ním pracuje. (to abych se držel tématu)

ale co se vyvažování a závažíček týká, mám sice jen origo ALU Škodovácký, ale ať jsem byl, kde jsem byl v pneuservisu (cca 3 různé pneuservisy), všude mi dávají jen naklepávaný záváží. Nikde mi nedali lepený. Tak trošku nechápu, čemu se divíte. Nebo mám prostě jen smůlu? :(

Nemáš smůlu,ono se totiž dělá i několik druhů naklepávacího závaží pro Alu disky.

Pokud se Ti nelíbí,stačí si říci o lepený.

http://www.ddpneu.cz/product/re-10g-alu-zinek.html

http://www.ddpneu.sk/cz/product/b-f-05g-alu-sport.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar potřebuju poradit :), mám octavku v černý barvě a chtěl jsem jí stříknout brzdiče do zelený, ale nevím, jestli to nebude vypadat blbě, protože mám v zadu bubny. Kdyby to bylo zelený, tak by to asi bylo jak pěst na oko, takže to asi stříknu do černý barvy, bude to hezký a nebude to tak nápadný... Alespoň doufám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to taky napadlo, natřít přední brzdiče na zeleno a ty zadní bubny asi nabarvím na světle stříbrnou, aby to vypadalo alesopoň malinko jako kotouč :D... to bude asi nejlepší varianta :D... nemáte náhodou někdo nějaký fotky celýho auta, jak by to vypadalo?? Každej sem dává jen fotku nastříkanýho kola, ale moc si to neumím představit na celým autě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodim ti fotku na Cayenskym pepri... Zeleny Hammerite, stribrny Hammerite a cerny Hammerite (take na bubnech) a vez, ze cerna je proste nejlepsi... I ta stribrna je strasne jako pest na oko a koukni na kotouc z dalky, neni stribrny, ale spise cerny, kdyz uz se za ty bubeniky stydis :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo děkuju :)... máš pravdu, ta černá vypadá opravdu nejlíp, asi půjdu teda do ní... No já sem kdyžtak ještě dneska prdnu fotku mojí nádhery, tak se alespoň můžeš podívat, jak vypadá, když má šedý buben, už jsem to takhle koupil, to taky nevypadá zas tak špatně, uvidíš sám :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

zdar.

nakolko sa blizi leto a budem prezuvat tiez rozmyslam nastriekat zadne bubny aby som odstranil koroziu ... mam moznost dat tie bubny vypieskovat je to podla vas lepsie ako len obrusit kartacom alebo nejakym nastavcom danym do vrtacky? to pieskovanie vraj odstrani vsetku koroziu potom uz len odmastit a nastriekat sprejom ... ked uz pisem tento prispevok viem ze to tu uz je viac krat spomenute no opytam aky je najlepsi sprej alebo farba co mi odporucite a ci mi bude staci obrusit koroziu alebo to mam dat vypieskovat ??? dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem použil červeenou ve spreji, mám za to že to byl motip, už ji tam mám skoro rok a jsem z ní nadšenej, jeden sprej cca 260,- a nastříkal jsem s nim 3x všechny prasátka a ještě zbylo, výsledek 150% jak bude lepší počasí udělám fotky a pochlubím se jak to vypadá po roce, stačilo se jen chopit ocelovýho kartáče a jemnýho šmirglu a trošku si s tím pohrát, je fakt, že mi to trvalo "celý" den, ale výsledek stál za to, byl jsem nadšenej, odpoledne se přidal soused, udělal prakticky totéž co já, očistil natřel samozapíkací barvou, pak se parkrát rozjel a zabrzdil, šáhl na barvu a povídá "dobrý, co ty". No a já měl před sebou ještě dvě kola, páč jsem čekal mezi vrstvama asi 20-30 minut než zaschnou.

Tak si přeber jak dlouho tím chceš ztrávit, jinak já jsem použil sprej tak jsem oblepil celý kotouče, soused štětec, tak neoblepoval nic, navíc když si nedáš pozor, tak ten sprej pokud foukne vánek, no hrozně rád se chytá na lak auta, vznikne ti tam jen taková nepatrná krupička, ale když o ní člověk ví, stejně to naštve.

Tak hodně štěstí při výběru. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...