Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

No jestli to delaj Rumuni......Z toho moc radost nemám.U nás dělali Rumuni přes agenturu a kvalita práce nic moc.Už jsou zase doma.

Já budu věřit tomu ,že 1.6 dělají u nás.

Podle mně by se chtělo zeptat JasteR a nebo někoho ze škodovky, co by to objasnil, já četl asi pře týdnem celou tuto diskuzi, něco jsem postřehl, že tam dělají některé díly a ty se pak montují u nás, nebo karosérie? Jinak 1,6 musí dělat v čechách, mám ji taky objednanou!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tourky se vráběji ve Vrchlabí a pro východ jsou možná z Rumunska , ale néé pro náš trh !

Info jsem se dočřetl v časopise PROFIT, kde byl o Vrchlabském závodě 3koda velký článek. (mimo jiné, je to nejlěpší závod co do kvality výroby a vývoje) Montují se tam i speiální edice pro GB atd.

Editováno: , autor: Rob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejně to máte jedno kde se to dělá......je to škoda a má záruku ....TV taky dělají někdy na ostrovech v tichomoří a je to např. SONNY :)..a jak jste spokojeni :)

To je sice pravda,záruka je záruka.Ale nechtěl bych trávit čas po servisech. Většina lidí do ní šla ,protože jde o vychytaný auto. Ale když se výroba rozbíhá, tak to nikdy není uplně vono.A u toho já bych být nechtěl. ZLATÝ ČESKÝ RUCE,JÁ CHCI AUTO Z VRCHLABÍ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to dělalo na OI - takovej přívěsek. Myslím, že mu tam chtěli dodělat tohle - BKA609003.jpg

Výměna klíčů je totiž docela pakárna, pokud to někdo nebastlí samo domo jako koníčka a nemá pod rukou díly.

Při objednávce Tourky jsme doobjednali k centrálu DO a mám klasické dvoutlačítkové vystřelováky !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...