Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Nějaké poznatky k Tource. Po 14 dnech ježdění s TDi, najeto 700 km, spotřeba 5,7, na trati do práce rovinka 4,7 l, takže max spokojenost. Ty zrcátka, rychle si na ně zvyknete, jde v nich parádně vidět, teď mi přijdou ty staré nějaké divné.

:smich:

co startovani ted v zime(když stojí přes noc venku)? Ja najedu 750 tydně... :-D takže do konce roku tam budu mít litránka :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem hodně zvědavej na dálnici kolik si bude brát okolo 120-130km/h.

rogerer: nájezd km máme menší, týdně "jen" 550km :) + víkendové cesty, ale to je tak někam spíš na nákup ;)

no na dalnici (coz je tech cca 700km tydne) sem zvedav na spotrebu pri 140 tachometrovych...

PS: dnes mi ji montujou tak snad zejtra dorazi na salon :-) doufam

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co startovani ted v zime(když stojí přes noc venku)? Ja najedu 750 tydně... :-D takže do konce roku tam budu mít litránka :-D

Bez problémů, chvilku počkám, než se nažhaví a pak jen krátce otočí startér. Na volném prostranství jsem testoval ESP, fakt dobrý, normálně to nešlo dát do smyku, pořád se to snažilo z toho nějak dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze by doslo uz ke zdrazeni?

Ted jsem koukal na net skodovky a cena zacina na nejakych 271900,-.

Combi v TDi zacina na nejakych 322900,- oproti puvodni cene 319900,-.

Ze by v tom melo prsty dph?

Nestalo nahodou ESP pres 20 tisic? Ted je za 15300,- dle konfiguratoru.

Editováno: , autor: fyk77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem už několikrát od koupě Toura - 05/09 navštívil servis s dosud neodstraněnými závadami: cvakání u zámku PZ dveří, zatékání vody na koberec u LP dveří pokud auto nestojí na rovině, když už vůbec zařadím je tuhé řazení, škubání motoru při minimálním přidávání plynu, hlučné cvakání nějakého odvzdušňovacího ventilu atd. Mám najeto cca 10000, auto si chcou nechat v servisu a konzultovat to s MB, mají na to měsíc!!! Já budu asi chodit do práce pěšky 30 km přes pole louky les. Přeju ostatním více štěstí s TOURem.

nezlob se na mě, ale cukání motoru když mu přidíš málo je normální stav když chceš jen musíš přidat plyn nebo podřadit ne to dusit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, mám prosbu. Vy, co jste si koupili nový Tourky, měli jste v palubní dokumentaci samolepku ve tvaru ČR s textem Za 1 vůz Škoda 1 strom? Je to součástí dokumentace od října 2009. Našel by se mezi vámi někdo, kdo by tu samolepku nepotřebovat a byl by ochoten mi ji poštou zaslat? Adresu bych napsal přes SZ. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zatím nevím, hned jak ji budou mít na salonu ve Vyškově tak mi paní prodejkyně zavolá a jdeme na ni mrknout, budu chtít dodělat aspoň zástěrky a uvidíme no :)

Supr by bylo kdyby to bylo hned v pondělí, ale spíš si myslím, že v úterý :feve: To nebudu v noci ani spát :smich:

hmmm krapek daleko z fabriky ja to mel 30km a trvalo to dva dni :-) ale je mozny ze cekali na naky ctvrtecni kusy este :) ja uz tam ted nic dodelat nechci ja uz ji chci doma... :-)

co to je s tim stromem?jako ze si nekde muzem vyzvednout strom? :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daleko to je, ale kdysi dávno při objednávání auta nám říkala, že auto z fabriky do salonu jim trvá dodat 2 dny, ale je před svátky a počasí taky nic moc, uvidíme... ;)

Škoda dává od října ke každému novému vozu samolepku, která značí vlastně to, že 1 nové auto = 1 vysazený strom. Od roku 2007 kdy projekt začal, bylo ve 20 lokalitách již vysazeno 190 tisíc stromů. A Vašek právě samolepku nemá, protože má auto vyrobený nějak trošku dřív.

Myslím, že je to dobrý projekt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezlob se na mě, ale cukání motoru když mu přidíš málo je normální stav když chceš jen musíš přidat plyn nebo podřadit ne to dusit

dík za radu ale v tom problém není, nebylo by něco lepšího? Mám za 20 let za volantem něco najeto. Vysvětli mě jak mám jet v obci 50 po rovině aby mě auto jelo, myslím že mě zrovna minulou něděli nafotili tak čekám psaní z odboru dopravy protože jsem to nedusil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...