Přejít na obsah

Zkušenosti s autobazary


Tom1

Doporučené příspěvky

Mno, když už bych kupoval auti z bazaru, tak asi jen přes značkového obchodníka Škoda (předpokládám, že hledáš Škodovku), ikdyž asi nikde není nic stoprocentní a i u takovéhoto obchodníka bych si vybrané auto jaksepatří prověřil, ale obyčejné bazary nebo véééééélikééé zkuuuuuuuu.......šené autobazary mě nějak neberou, ikdyž semo tamo se najde někdo, kdo u nich asi koupil dobře, jako třeba uživatel Peterka, ale těch nespokojených lidí je, myslím, daleko více ;)

Navíc ojetin je v ČR mraky a spousta z nich byla v minulosti bouraná, dovezená ze západu jako totální kaše a tady pouze pěkně nafintěné a naoko spravené, o stočených tachometrech ani nemluvě, takže při výběru ojetiny, ať ji bereš odkudkoliv, je určitě na místě, mít se na pozoru.

Jinak vybíral bych nejspíše na www.vyzkouseno.cz, kde jsou registrováni pouze značkový obchodníci koncernu VW a byl bych při výběru nekompromisní pokud jde o to, aby auti bylo od 1.majitele, se servisní knížkou (ikdyž ani to nemusí nic znamenat, ale pokud serviska chybí, tak je to přinejmenším divné) no a samo sebou by mělo budit dobrý dojem, líbit se mi a celkově bych si jej pořádně prověřil. Ono přece jenom pořízení auta, byť i ojetého, je pro spoustu z nás hodně peněz......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě o vyzkoušeno.cz nebo auto-plus.cz jsem přemýšlel, ale je fakt že je to tam trochu dražší a taky tam není taková nabídka jako na tipcars.cz. Ale asi je lepší si trochu připlatit než pak litovat ... V AAA mi připadají ty fabie strašně předražený, taky jsou na ně hrozný recenze, jak předělávají auta a přetáčejí tachometry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na vyzkouseno.cz je vyzkouseno akorat tak v nazvu ( staci si trosku projit vlakna ). ja auto kupoval pres auto-plus.cz a take jsem zrovna nebyl nadsen pristupem obchodniku. napriklad to, ze mi auto ( pres potvrzene stk ) predali bez stk ( pry toho meli hodne ) apod. nu co nadelam. alespon, ze jezdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na vyzkouseno.cz je vyzkouseno akorat tak v nazvu ( staci si trosku projit vlakna ). ja auto kupoval pres auto-plus.cz a take jsem zrovna nebyl nadsen pristupem obchodniku. napriklad to, ze mi auto ( pres potvrzene stk ) predali bez stk ( pry toho meli hodne ) apod. nu co nadelam. alespon, ze jezdi.

:D vyzkouseno.cz je v podstatě to stejné co auto-plus.cz, všimni si, že je to jen jiná grafická obdoba jednoho a toho stejného serveru, alespoň jiný rozdíl se mi nepodařilo objevit :p Když jsem vyhledával auta se stejně zadanými parametry, tak mi oba tyto servery vyplivly jedny a ty samé vozy u jedněch a těch stejných obchodníků, tak nevím, nevím, ale myslím, že je to jedno a to stejné. :o

BTW: když vyhledáváš na vyzkouseno.cz a otevřeš si kartu (detail) některého auta, tak taky trochu záleží na tom, jestli u kolonky "vyzkoušeno" máš uvedeno ano či ne. Pokud je tam ano, znamená to, že auto prošlo souhrnem přesně definovaných povinných kontrolních úkonů a existuje tedy zápis o jeho tech.stavu, za který obchodník ručí a poskytuje na něj záruku. Je-li tam ne, znamená to, že auto bylo přijato na bazar tak, jak to leží a běží, bez toho, že by se s jeho detailní prohlídkou někdo zalamoval ;) Ne že by to prověření znamenalo kdoví co, ale přece jen bych řekl, že je to o něco lepší než v no name bazaru, které jsou mimochodem většinou sloučeny pod podobné servery jako je tipcars.cz.

Jak už jsem psal v minulém příspěvku, koupě ojetiny je vždy riziko a člověk se musí mít na pozoru, ale u značkového obchodníka, ať už sháníte značku jakoukoliv, by mělo být to riziko přece jen o něco nižší, čemuž logicky odpovídá i vyšší cena než v no name bazarech, ale vždy bude u ojetiny platit "důvěřuj, ale hlavně důkladně prověřuj" -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
Host globus-car-praha

Má někdo z Vás jakékoliv informace o autobatzaru Globus Car Praha (GLOBCAR Praha, s.r.o.) nebo majiteli Zdeňku Kazdovi?

Kontaktoval Vás zaměstnanec autobazaru Globus Car Praha (GLOBCAR Praha, s.r.o.) , že má kupce pro Vaše vozidlo, ať mu jej přivezete?

Dali jste auto do bazaru a podepsali smlouvu o zprostredkování prodeje vozu s fyzickou osobou Zdeňkem Kazdou - aniž byste to možná tušili - (fyzická osoba, r.č. 800115/0905, DIČ CZ8001150905, adresa místa podnikání 28.října 1140, 27711 Neratovice) a když jste svůj vůz chtěli vrátit zpť, bazar Vám poté předložil návrh kupní smlouvy: kupující GLOBCAR Praha, s.r.o. (identifikační číslo: 28174780, jednatel a držitel obchodního podílu ve výši 100% Zdeněk Kazda, r.č. 800115/0905, adresa místa podnikání 28. října 1140, 277 11 Neratovice)?

Pokud máte jakékoliv zkušenosti s autobazarem Globus Car Praha (vlastně GLOBCAR Praha, s.r.o., http://www.globcar.cz ...) či panem majitelem Zdeňkem Kazdou osobně, ozvěte se prosím přes email na adresu

globus-car-praha@seznam.cz.

Napište mi prosím na Vás telefon a obratem Vám zavolám zpět.

Předem moc děkuji. V jednotě je síla!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ja kupoval auto u jelinek holding a spokojenost. Mé stáré vzali na protiúčet a novou vybranou fábku jsem si vyzkoušel a prověřil, úvěr nebyl problém, komplet dokumentace. Kupují auta od Leas plan takže jsou servisovaný a manažersky zajetý. Zatím spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kupoval auto u jelinek holding a spokojenost. Mé stáré vzali na protiúčet a novou vybranou fábku jsem si vyzkoušel a prověřil, úvěr nebyl problém, komplet dokumentace. Kupují auta od Leas plan takže jsou servisovaný a manažersky zajetý. Zatím spokojenost

Dobrá zkušenost s AUTOCITYDC,Autolevně.cz, špatná zkušenost s Vyberauto.cz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jedna zkušenost s vyzkouseno.cz..... vybiral jsem fabii a taky jsem veril spis vyzkousenym :smich: vozum.

Kdyz jsem jel asi 100km na prvni fabcu, tak serviska, prvni majitel, velmi dobry stav......po prijezdu se zjistilo ze serviska neni a spojka KO, koroze prahu, 5. dveri a zadnich blatniku a auto uz celkove dost ojete. Stav tachometru byl podle mne tak polovicni oproti skutecne najetym km. Tak jsem hledal dal.

Dalsi byla Fabie combi se serviskou, pravidelnym servisem a tak. Rozvody pry najeto asi 5 tis (dle servisky), ze se nemusim bat a jenom jezdit. Auto se mi libilo, tak jsem ho tenkrat koupil. Doma jsem nastesti nechal auto zkontrolovat znamymu mechanikovi. Auto pry docela slusne, ale na rozvody pry nikdo uz pekne dlouho ani nesahnul...takze servisce u auta ani z vyzkouseno nejde verit. Nemluve o tom kolik mohlo mit to auto ve skutecnosti najeto. :aggressive:

To je moje zkusenost se dvema bazary z vyzkouseno.cz, takze myslim ze je skoro jedno kde auto koupis, spis opravdu zalezi na stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy je to hlavně o konkrétním prodejci. Vyzkoušeno dodává jen svým názvem rádoby punc vyjímečnosti a kvality, ale stejně záleží na přístupu konkrétního prodejce...

Z pozice prodávajícího můžu říct asi toto:

prodával jsem auto (a nutno říct, že opravdu opečovávané a kvalitní) a chtěl jsem jej umístit na vyzkouseno.cz. Zajel jsem tedy k autor.obchodníkovi Škoda, ten se mnou hlavně uzvařel smlouvu o své provizi, nafotil moje auti, hodil na vyzkouseno atd. Naivně jsem se tehdy domníval, že proběhne nějaké testování, detailní prohlídka auta se zápisem o tech. stavu atd... Neproběhlo vůbec nic. Veškeré informace, které obchodník uvedl na vyzkouseno.cz, získal pouze rozhovorem ode mě, ani na hever si auto nehodili, aby si jej prohlédli zespodu!!!

Takže iluze jsem ztratil ;)

V dnešní době už vyzkouseno.cz není u škodovky coby "značkový" autobazarový server v trendu, protože se tam nějak vzájemně nedohdli, takže dnes drží ten punc značkového a kvalitní ojetiny prodávajícího bazaru skodaplus.cz. Ale i tak bych měl obavy, že vždy bude záležet na přístupu konkrétního obchodníka, jak moc korektně se ke zprostředkování prodeje ojetiny postaví... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Tak kdysi jsem zde napsal,že mám dobrou zkušenost s autalevně.cz. Beru vše zpět.Při ověřování detailů kolem servisních prohlídek v Německu dle servisní knížky k vozu jsem se nestačil divit.Stočeno cca 40 tis. km.Vím,že to není mnoho,ale o jejich solventnosti to vypovídá vše.Jinak dobrá komunikace s německým autohausem,poslali mi e-mailem vše,co jsem potřeboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Mno, když už bych kupoval auti z bazaru, tak asi jen přes značkového obchodníka Škoda (předpokládám, že hledáš Škodovku), ikdyž asi nikde není nic stoprocentní a i u takovéhoto obchodníka bych si vybrané auto jaksepatří prověřil, ale obyčejné bazary nebo véééééélikééé zkuuuuuuuu.......šené autobazary mě nějak neberou, ikdyž semo tamo se najde někdo, kdo u nich asi koupil dobře, jako třeba uživatel Peterka, ale těch nespokojených lidí je, myslím, daleko více ;)

Navíc ojetin je v ČR mraky a spousta z nich byla v minulosti bouraná, dovezená ze západu jako totální kaše a tady pouze pěkně nafintěné a naoko spravené, o stočených tachometrech ani nemluvě, takže při výběru ojetiny, ať ji bereš odkudkoliv, je určitě na místě, mít se na pozoru.

Jinak vybíral bych nejspíše na www.vyzkouseno.cz, kde jsou registrováni pouze značkový obchodníci koncernu VW a byl bych při výběru nekompromisní pokud jde o to, aby auti bylo od 1.majitele, se servisní knížkou (ikdyž ani to nemusí nic znamenat, ale pokud serviska chybí, tak je to přinejmenším divné) no a samo sebou by mělo budit dobrý dojem, líbit se mi a celkově bych si jej pořádně prověřil. Ono přece jenom pořízení auta, byť i ojetého, je pro spoustu z nás hodně peněz......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

nakupoval som minulý týždeň, takže ešte čerstvo v pamäti - vyhliadnuté som mal niečo iné, no nakoniec to nebolo podľa mojich predstáv (VW Polo), tak som si našiel nakoniec o niečo drahšiu Fábiu, 1.2, 47kW, žltá. predajca povypisoval potrebné papiere, počkal som si síce pekne dlho na schválenie úveru, ale nakoniec sa podarilo a domov už som išiel na vlastnom :-)  už len poriešiť prepis

joo, a kupoval som cez AAA Auto v Poprade...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...