Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

MUSA: To co jsem pripojil je vytazeny z navodu, kterej je vyvesenej na webu Skodovky, pdf soubor, 0,98 MB, konkretne na strane 18.

díkec, -_- mám to už stahnuty, rádio je ok, ten manual co jsem měl byl nějak oškubany a nebyl ze škodováckých stránek. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsi měřil napětí?Asi budeš muset demontovat zadní část a změřit napájení přímo u antény.

Začni plastem, který je mezi bočnicemi, demontuj zadní pásy od horního uchycení a pak samotné bočnice.Aby nedošlo ke zlomení stropnice doporučuji ještě pokračovat demontáží stropních madel po obou stranách.

Pak se dostaneš ke konektoru který je rozebíratelný.Při zapnutém rádiu by jsi měl mít napětí na napájecím kabelu.Doporučuji ještě demontovat samotnou anténu a zkontrolovat jestli nedošlo k oxidaci v zesilovači.Někdy to bývá tak znečištěné, že se musí anténa vyměnit.Její cena je cca 500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Symphony od nákupu vozu, nejdřív jsem chtěl koupit nějaké pořádnější rádio, ale Symphony Fábce prostě sluší.

+ (plusy) CD hraje super, nikdy nepřeskakuje ! , přečte RW, docela dobré jsou funkce nahrávání dopravních zpráv, úžasnej je mega knoflík ovládání hlasitosti a hlavně krásně sedí ten zelenej podsvit se zbytkem auta...

- (mínusy) tuner je dost hroznej, moje staré rádio za 200 kaček mělo lepší příjem..

Ještě jsem chtěl říct, na vrakáčích mají těhle rádií dost, takže jestli ti není stydno, koupit si něčí naše ukradené rádio, kup si ho tam.. vyjde tě levně,-

Já bych to morálně nepřekousl, půjdu si ho tam znovu koupit, jen až mi ho zase ukradnou :D

Editováno: , autor: luckyluck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám k Symphony pár výhrad, ale do Fabky prostě patří. Koupil jsem zo za 4.000,-na inzerát od maníka, kterýmu auto stojí venku a nechtěl, aby mu ho ukradli, tak ho radši vyndal a koupil za pár babek tatranku. ;)

Ve služební Fabce mi taky žere CD, ale už vím jak na to. Při výsuvu ven narazí CD na horní hranu slotu zevnitř a jde zpátky. Když mu pomůžu kreditkou jemně zasunutou k horní hraně trošku šikmo dovnitř, tak po ní sklouzne a vyjede ven. :palec2:

V mojí Fabce celkem chodí, i když rádio je fakt slabší. Často po zapnutí ale začne docela cvakat a vydrží aspoň 10 sekund. Zajímavé je že ne vždycky. Vypadá to na točící se CD mechaniku, ale proč by tam mělo něco cvakat fakt nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, začínám přemýšlet, že bych trochu investoval do vylepšení hifi v autě. Mám Symphony, což je nějakejch 4x25w, takže asi jen nové repro stačit nebude.

Můžete někdo poradit, jak za málo peněz honě muziky.

Jinak předek mám origo, středy + vejšky a vzadu mám tuším "desítky" pioneery v origo umístění. Mám totiž hatchback, tam fakt moc místa není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takze jednoznacne symphony von ;) potom radio na MP3 teda ja mam Panasonica a som spokojny, teraz idu radia s vykonom 4x50W za lacny peniaz. neviem ako ti hraju predne, pretoze ja mam od nova namontovane Blaupunkty. a dozadu jednoznacne nejake trojpasma, JBL alebo pozri si nejaku recenziu. ja osobne mam Xplody.

netreba to moc prehanat, je to vcelku na ohluchnutie preto so subwooferom nepocitam. takato zostava ti uplne staci aby si prepocul napr. sanitku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sympohony klidně nechej. Je to věc názoru.

Jinak tady je moje rada a moje zástavba.

Rádio Symphony by SUPERB, podsvícené do modra

Přední dveře komplet vytlumeny a ozazeny komponentnímy repro Hertz 165

vzadu v platu ovály Magnaty 6x9 (ty jsou z nižší modelové řady)

zesík JBL 4x60 RMS zapojen následovně:

1. kanál přední repro

2. kanál zadní repro

3. + 4. kanál do můstku zapojen na box Spectron( vyjímatelný)

nějaká ta kabeláž a je hotovo.

Jinak Symphony má pouze ISO,ale nemá cinče, tak se musí použít HI-LO adaptér.

Kdyby jsi chtěl poradit, napiš. Jinak posílám nějaké foto pro inspiraci

post-22-1162395599.jpg

Editováno: , autor: gimbeam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...