Přejít na obsah

Kódovanie BCM u faceliftu


Diamant

Doporučené příspěvky

Zadny sroub tam neni. Mne se osvedcilo nejdriv odpojit kabel a potom vycvaknout jednotku. A byl jsem prekvapeny jakou silu jsem musel vynalozit na samotne vycvaknuti. Jeste jsem teda mel odpojenou baterku, jestli to je nutnost nebo ne, to nevim. A doporucuju pred vymenou si zkontrolovat PIN od radia a mit ho pak pri ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio naštěstí nemám origo, vycvaknout to šlo fakt blbě, teď už to ale dělat nebudu...tempomat zatim stejně ještě nemám a tak to neuspěchám..mám 3 jednotky...novou 087P...s tim ale musím na VAS což se mi moc nechce a pak použitý 087D a 087M tak snad jedna z nich půjde a tu novou pak tady  zkusím prodat ......nic víc než tempomat a corner neumí nebo jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

takže zatím asi toliko dodatečných funkcí

.

.

.

Změnit počet zablikání blinkrů

1. Zvolte řídící jednotku 09

2.Vyberte kanálu 43

3. Zvolte počet bliknutí 1 - 5

Více informací v adaptacích na předchozím příspěvku smile.gif

BTW: jednotka podporuje sensor deště 1K0 955 559 AH takže by to mělo jít dodělat

PS: postupně to budu doplňovat a pokud někdo na něco přijde (vystuduje jinde) ať to sem připíše a já to doplním smile.gif

Doplněno 13.1.2011

Jde taky u OC II zvýšit počet blikání? 

Editováno: , autor: Pawouk
Upravena citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím páni,

dá sa nakódovať americké svietenie? Teda aby pri zapnutých stretávacích svetlách svietili trvalo aj smerovky?

Videl som to na dosť veľa O2 a celkom ma to zaujalo.

Já to mám a chci to vypnout,poradí někdo postup? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ten "bit 4" od sebe rozlišuje auta podle verze sběrnice CAN - konkrétně fábule/room do ročníku 2010 = do faceliftu mají CAN 1.6, po něm už CAN 2.0 - ve stejným autě musejí  mít všecky "krabičky" nastavený stejný rozhraní a stejnej protokol komunikace na něm, jinak "si nepokecaj" = nerozumějí si.

 

Co znamená "Drive vedení je aktivní" by musel vysvětlit někdo, kdo to překládal, možná by bylo i lepší napsat sem anglánský nebo dojčský znění, ty překlady do češtiny u těchhle věcí jsou jako od prasete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Chlapy potrebujem pomoct. Je niekto z vas v okoli brna s diagnostikou? Potrebujem zistit ci je mozne dokodovat do komfortky MF volant. Jedine co viem ze tam nemam uz fabricku komfortku ale lepsiu lebo pred dvoma rokmi som domontovaval tempomat a to som musel k nemu kupit aj komfortku. Vyberat ju nechcem lebo sa bojim ze by sa jej nieco stalo. Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

kde a ako nakódujem/prekódujem diaľkové kľúče? po výmene jednotky na to nemôžem prísť. jednotka by mala byť kódovaná správne podľa pôvodnej. k autu mám štítok čo bol pri kľúčoch, kde je nejaké 7 miestne číslo, pred číslom je "E"...mám prístup k VAG vrátane kábla

Fabia II, 2013 (MR2014), facelift

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Caute potrebujem poradit. Mam kabel modry VAG KKL 409.1 auto je skoda fabia 2010 1.2 TSI po FL a problem mam ten ze ten kabel neviem nainstalovat na WIN 7 64 bit. ked sa mi to aj podarilo tak som sa cez ten soft nevedel spojit s autom lebo mi to vyhodi chybu nelze najit HEX. co mam robit pripadne mate niekto link alebo tie ovladace na ten kabel? a soft? 


 


dakujem 


kludne mi napiste ked tak na michal@mkproduction.sk 


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čiže potrebujem nejaky HEX-CAN kabel viete mi aj nejaky prosim poradit aky kupit? ci to je jedno? kupim na ebayi? dakukujem vam. Popripade nieste niekto v okoli hodonina ? ze by som sa za vami zastavil ? dakujem

moze to byt napriklad tento: http://www.ebay.com/itm/VAG-K-CAN-Commander-1-4-obd2-Diagnostic-Scanner-tool-COM-cable-For-Audi-Skoda-GU-/371449138268?hash=item567c180c5c:g:yrkAAOSwFnFWBVa6&item=371449138268&vxp=mtr 

Editováno: , autor: twix2v1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...