Přejít na obsah

Anketa poruchovosti TSI - závady, poruchy motoru


hurfo

Prosim ludi ktory TSI nevlastnia aby sa hlasovania nezucastnili.  

783 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Escrito,ty tam snad děláš,že je tak obhajuješ? Jejich náklady zákazníka nezajímají - toho zajímá kvalita služby. A to se na mě nezlob,v dost případech je tedy bídná... Když už jsi u oleje - standard je přelití oleje při výměně,pocákaný motor olejem... To nemají ani na hadr,když olej u nich stojí násobky normálních cen? To aby zákazník musel hlídat i takové triviální věci?!

Jinak se to tady začíná značně odchylovat od tématu...

:noot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pani. Pred týždnom som si domov doniesol noveho Roomstrika 1,2 tsi 63 kW. Neviete náhodou či do týchto novších sa už nedávali tie kvalitnejšie sady rozvodov? Auto som si kupil hlavne koli tomu aby som mal nieaký čas pokoj. Predal som auto s ktorým boli stále problemy a po prečítani týchto stranok už opat niesom optimista. Ten motorček má síce len 700 km ale ide nádherne. Vdaka za reakcie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda tvrdí,že je problém z rozvody vyřešen. :kol-32: Tak ti nezbývá,než tomu věřit. Kdyby se to náhodou nepotvrdilo,tak máš záruku. I když oni se teď snaží to hodit na to,že "rachocení" při startu je vlastnost motoru a tedy normální jev. Jezdi a užívej si s Roomstříkem. :kol-47: Rozvody jsou jiné,než např. v roce 2010. Jestli jsou kvalitnější,ukáže až čas a najeté km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka za rýchlu odpoved. Pesne to iste mi na moju otazku povedali aj v salone že rozvody su už nieake nove a kvalitnejšie. Jazdu si užívame. Doteraz sme jazdili 1,4 Vti a aj ked má papierový výkon lepší tak pocitove to je na tsi-čku ovela lepšie. Asi tie nm. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po prečítaní celého tohto vlákna som mal pár nocí bezsenných. Dnes som utekal do Škodovky a pýtam sa na možnosť doplatenia záruky. Auto som kupoval pred 7 dnami. Vraj sa to už nedá. Po rozhovore s prímacím technikom ma však ubezpečil že rozvody v mojom aute- vyrobene 45/2012 by mali byť ok. A ak náhodou nie tak stále že je záruka 2 roky a ak by ich menili tak je na ne znovu 2 roky záruka. Dufam že na predchádzajucom aute som si už vyčerpal všetku smolu a z Roomstra sa budeme len tešiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je škoda že tě to nenapadlo dříve těch pár tisíc navíc stojí za další dva roky klidu a hlavně v případě takového motoru. Já když kopoval moje tak to byla nejetá, nepřihlášená předváděčka a mě také říkal že to nejde ale já jsem razantně řekl že pokud mě na to nedají prodlouženou záruku tak to nekoupim a hned to šlo.

Mě také tvrdili že problémy už mít žádné nebudu tak se časem ukáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je škoda že tě to nenapadlo dříve těch pár tisíc navíc stojí za další dva roky klidu a hlavně v případě takového motoru. Já když kopoval moje tak to byla nejetá, nepřihlášená předváděčka a mě také říkal že to nejde ale já jsem razantně řekl že pokud mě na to nedají prodlouženou záruku tak to nekoupim a hned to šlo.

Mě také tvrdili že problémy už mít žádné nebudu tak se časem ukáže.

no bodejť by to nešlo, vozy se statutem roční vozy, dokonce musejí mít záruku na čtyři roky, a ty čerpáš ten zbytek, to tě chtěli opravdu ochc*t a jen to zkoušeli !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked uz mam opravnu sadu, ako je mozne ze servis vymeni retaz aj po druhykrat, mozno niekomu uz tretikrat, ked maju instrukciu od SA ze, modifikované rozvody by mali byť vo vozidlách vyrobených od 18.6.2011, od tohoto data výroby motoru neprovádějte žádné opravy, zaklepání po startu není závadou. Ci opravne sady sa toho netykaju? Tie budeme reklamovat donekonecna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...