Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

prostě nic, všechny motory v nové Fabii jsou parametrově v pohodě pro daný segment auta.

 

To že je někdo debil a koupí si HTP Fabii a jezdí jak kokot, nebo jezdí do práce po dálnici a hlavně že ušetřil 20tis na motoru, je věc jiná.

 

Ty litrové motory budou super do města nebo opravdu krátké trasy.

 

1.2 úplně skvělé na již delší trasy do 50km a více univerzální motor. Pro danou velikost úúúúplně v pohodě. Nikdo nepočítá, že v tom bude jezdit denně 5 lidí.

 

Pokud ano, ať si koupí jinou třídu, s jiným motorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si ji zkoušel složit,ale nevím,co tam bude a co ne:

 

Škoda Fabia 1.2 TSI 81 KW 6.st.Elegance
 
Modrá Race
Bezklíč+SAFE systém
Přední a zadní parkovací asistent
Dešťový senzor+zacl.vnitřní zrcátko
Rádio Bolero
Sklopná zrcátka
Mirrorlink
SmartGate
Zadní kamera
Sound systém
Projektorové světlomety+LED denní svícení
16 Alu kola
Záruka 5let/150 000 km
Editováno: , autor: Dix1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě kvůli nabídce výbavy pro FIII budeš muset s něčím rozloučit:

 

Bezklíč+SAFE systém

Přední a zadní parkovací asistent

Dešťový senzor+zacl.vnitřní zrcátko

Rádio Bolero

Sklopná zrcátka

Mirrorlink

SmartGate

Zadní kamera

Sound systém

Projektorové světlomety+LED denní svícení

16 Alu kola

Záruka 5let/150 000 km

 

moc tam toho nezbylo ale takto to vidím já...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny tříválce VAG doby minulé i současné jsou z principu úplně na hovno. Chápu, že dědovi stačí třeba nejslabší motor daného modelu když jede 1x týdně do kaufláče, ale z pohledu kultivovanosti a zvuku to prostě nechápu. 1.2HTP, 1.4TDI, 1.0, všechno jsou to kafemlejnky hrubýho zrna. Ale není to jen VAG, platí to obecně, prostě tříválec z principu nebude nikdy kultivovaný - kupříkladu ten vychvalovaný ecoboost fordu je taky shit, ač musím přiznat, lepší než HTP.

Prostě ty třívalce jsou tragický motůrky, bohužel eurozmrdi k tomu dohání všechny automobilky :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, jak parametry 1.2TSI 63kW nejsou žádný zázrak ?

 

To auto je dělané na krátké trasy ( nemyslím zrovna 5km ), na dojíždění do práce apod. Co chceš aby to mělo ? zrychlení za 9sec ? k čemu ? drtivá většina majitelů Fábií to ani nepotřebuje a nevyužije, zas neblázni.

 

Ja jsem nejak stale nepochopil teorii nekterych lidi zde, ze pokud se do prace ve meste dojizdi malym autem, tam musi mit jeho motor co nejmensi vykon a auto ma byt nejlepe bez sebemensiho naznaku vybavy. Je nejaky duvod proc nedojizdet malym autem s dobrym zrychlenim a plnou vybavou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s-talker:Někde jsem viděl fotky a zobrazují se tam údaje z auta na mobilu.Se mě to líbí,ale záleží s který telefony to půjde.

 

Ale tady přední pípaky jsou:

 

http://www.skoda-auto.cz/SiteCollectionImages/skoda-auto/modely/nova-fabia/uvod/nova-fabia-prvni-foto-1920x1080.jpg

Editováno: , autor: Dix1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano finance, hodně lidem stačí že je motor auta doveze z bodu A do bodu B a nepotřebují k tomu třeba ani masažní sedadla.

 

To bezpochyby. Proto se kazde auto prodava v ruznych vybavach a motorizacich. Stale ale nechapu teorii nekterych jedincu, ze na kratke trasy do prace je nejlepsi dojizdet nejakou sunkou "bez motoru" a vybavy. V cem je to jako lepsi nez s normalnim motorem a vybavou? Levnejsi jeste neznamena lepsi a do prace snad nedojizdeji jen socialove.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez nechapem preco na dojazd do prace ma byt total sunka .. ked to je to kam clovek chodi najviac ...

neviem ale napriklad na jazdu v meste by som zobral sice male auto velkosti fabia  max s motorom 1,2 TSI ale napr s auto klimou, vyhrievanim sedadiel, stresnym oknom   a rozhodne s automatickou prevodovkou, aj ked je trasa napr. okolo 9 km

... preto ze je to komfortne a bezpecnejsie najma na popojizdeni v kolonach, urco by som v meste nesiel do najslabsej sunky bez vybavy,  len preto ze  ma to odveze .. to by som uz potom radsej chodil MHD alebo na bicykli ...   :kol-26: to vyjde nastejno

 

ale nie sme uz dost off topic ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem nejak stale nepochopil teorii nekterych lidi zde, ze pokud se do prace ve meste dojizdi malym autem, tam musi mit jeho motor co nejmensi vykon a auto ma byt nejlepe bez sebemensiho naznaku vybavy. Je nejaky duvod proc nedojizdet malym autem s dobrym zrychlenim a plnou vybavou?

co to meleš za sračky ? kde píšu něco o absenci výbavy ? řekni kde!

 

Ty tady vypustíš mystifikaci a pak se toho lidi chytí a spustí se lavina... viz Luky 007

 

Já pouze píšu o tom, že mít zázračný parametry a litrový MPI co je v Citigo nebo HTP je do města ideální. 1.2 TSI nebo diesel prostě odděláš a bude ti tam žát hodně (žraní platí pouze pro benzín ). Ale hlavně jsem psal o lidech co si koupí auto s takovým motorem aby ušetřili, ale pak ho tahají na dálnici, dlouhé trasy apod.

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zas debata :D proč auto na dojíždění do práce má mít sociální výbavu a slabý motor? Protože to chce každý za pár korun, aby ho to auto moc nestálo. Nic méně si myslím, že v ČR není moc lidí, co by si koupilo úplně novou Fabii na dojíždění do práce. V ČR je fenomén toho, že i sebemenší auto s kufrem se bere jako rodinné. 

 

Samozřejmě se dá jezdit do práce luxusním malým autem, který má výkon. Ale takové auto u Škodovky nenajdete. Není to v její filozofii. Kdo takové auto chce a má na to, tak zajde k úplně jiné značce.

 

Ze svého okolí pozoruji, že naopak ženská s dětma jezdí tím nejmenším autem a chlap jezdí do práce Superbem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...