Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Chlapi, čo blbnete, prečo on by mal byť zlý šofér !!

To že si dal ochranu, ktorá nevyzerá dobre, ho súdite že je zlý šofér ??!!

Ja by som si to dal tiež keby to nevyzeralo blbo, a to som neodrel ani jedno auto, ale mám strach o svoje, to neuvažujete ako vodiči ale ako bl..ci.

Ak mi záleží na mojom majetku a mojom koníčku automobile, tak musím byť hneď zásadne šofer blbec :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to vidím na opatrného manžela, který své ženě takto vyzdobil auto protože sám ví jak dopadlo to předchozí :D

Každopádně nic proti žejo.. Taky bych si něco podobnýho dal, ale ne na nárazníky ale boky proti obouchání otevřenými dveřmi!! Nárazník má sám osobě schopnost absorbovat nárazy ale plech je plech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11/15/2016 at 11:11, Jan R. napsal:

Akční model Trumf a už druhé zdražování auta.

 

http://www.auto.cz/skoda-fabia-plosne-zdrazila-vybava-zustala-beze-zmeny-100317

 

Ta základní výbava a možnost další konfigurace je naprosto děsivá. Vybrat se dá pouze ze tří slabých motorů, k dispozici jsou pouze jedny plechové disky a nadstandardní výbava? Závěsné zařízení s odnímatelnou hlavicí...

 

Docela děsívé. Chápu, že mnoho maličkostí je již v základu, jako například malý kožený paket, mlhovky, anténa nebo škrabka ledu. Ale toto mají i jiné modely Fabie. Prostě jsem nějak nepochopil smysl tohoto modelu.

 

http://cc-cloud.skoda-auto.com/CarCard/92612287

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, osobne napsal:

Jo, pry ma byt vyrobena na prelomu listopadu a prosince. Presne datum predani ale dosud nevim. Jak dlouho po vyrobe ji obycejne expeduji do autosalonu?

Tak to si zavolej na salon nebo se tam rovnou stav aby ti řekli přesnější termín, to už by měli určitě vědět. Třeba budeš překvapenej, že už je vyrobený nebo se teď bude vyrábět. To je divný, já měl objednávku o 14 dní později jako ty. Výrobu 15.11., na salon se dostala 23.11. (asi kvuli svátku 17.11.) a předání nejdřív teď v pondělí, záleží jak se domluvíme na platbě.

 

Jinak je to neskutečný, Fábia 3 minimálně po 2 kusech na každém rohu.

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...