Přejít na obsah

Servisní akce - výměna rozvodů 1.2 TSI


hopa26

Doporučené příspěvky

Za tu dobu co se sleduje rachtani rozvodu se Skoda tomu postavila ( dlouho to trvalo a toho urgovani ) ale zadarmo ti ho vymeni, ve vyrobe taky zmena zacali delat novy motor ale asi nikdo verejne neprizna ze se jim prvnich 100xxxxxxx kusu nepovedlo to bych se divil mozna az s odstupem casu

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

 

mně vyměňovali na Yeti řetěz  v 5/2012 s najeto cca 30.000km a teď to v 60.000 rachtá opět. Nevíte někdo, jestli od toho 5/2012 je nějaký posun a tedy novější typ řetězu, že bych ho vyměnil???

 

Díky,

 

J.

Jakou máš záruku? 4 letku nebo obyč?

Editováno: , autor: Jakub Nabel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Rozvody neměnili. Zkoušeli starty za studena, Yetík byl nechán dvakrát vychladnout do druhého dne, ale nic se neprojevilo. Doufám, že se to projeví dokud mám záruku. Asi od 25.května se mi několikrát při startu ozval onen tady tolik známý zvuk s neméně známým pokračováním. Dvakrát před garáží stála moje drahá polovička a aniž jsem něco pronesl, běžela mi do okýnka říci o divném zvuku a jestli to nejsou náhodou ty rozvody, co se onich bavíme. No uvidíme, nebo spíš uslyšíme. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...