Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

jen strucne, pisu z mobilu

tema paintball bych si teda nechal na sraz o_O, at jsem dulezitej a mam co vypravet :-D. Byla to dalnice pha -> lovosice

Kolik chteli za opravu tech kroupu? Mam tam asi 7 dulku a doporucili mi znami cloveka v Mlade Boleslavi. Svetlo netusim jestli zvladnu sam, ci to mam dat do servisu, autu je pul roku, tak kvuli zaruce.

Ps: hlavne Clinte zjisti, zda-li to nemaj predrazeny. Jel jsem tuhle po dalnici z Brna do Pha a v jedny takovyhle kneipe na odpocivadle byla bageta za 100kc a hajzlik za 10kc. Nemluve o tom, ze to tam bylo pod urovni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud by to bylo 1.12. tak v šest ráno přiletím z Almaty a klidně přijedu kam chcete. V úterý už ale letím do Jeddah a vrátím se 15.12. A pak už můžu. Co bych neudělal pro striptýz na kapotě,jinakje mi hádka o typu motoru docela fuck , kór když vývoj koncernu má už připraven nový motor TDfSI, který nekompromisně odstraní všechny kompromisy a důvody k hádkám. Bude se dodávat s přívěsem, kde bude umístěn kladrubský teplokrevník jako rezerva. Jdu pracovat, ale opravdu bych Vás všechny rád osobně poznal, alespoň na chvilku se zúčastním moc rád ať je to kdekoli. To kdekoli zdůrazňuji neb jak jsem několikrát psal-spotřebu neřeším, takže by bylo docela blbé, abych napsal, že to je daleko....čau z Astany, hotelu King, nóměr 0604

Tak se dívám, že se špatně dívám, protože termín už je! Ale jsem tupej tak nevím KDE! Jsem vstal a mám fofr, přesto jsem si přebukoval letenku tak, že přistanu v 9.10 z Paříže (poletím teda nějak debilně z Jeddah do Paříže a z Paříže do Prahy tak abych byl 15.12. na místě. Pokud to změníte dejte mi včas vědět třeba sms na 737 224 383 (kdyby to bylo nějak narychlo). Děkuji a fakt už musím

Editováno: , autor: radim1234
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radime1234, moc rádi tě uvidíme. Ty jsi takovej řečník, necháme ti prostor u řečnického pultu ;)

Já dnes zjistím jak to vypadá, s parkovištěm bych obavy neměl, je poměrně velké, ceny bejvaly ok. Pokud by to tam nešlo, mám něco v záloze o 3km dál, rovněž s parkingem a možná bychom tam měli i vlastní salónek....Nicméně sraz by byl stejně asi zde a pak bychom se všichni případně přesunuli.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor důležitá změna!

Pročtěte si pozorně první příspěvek v tomto vláknu, kde je napsaná změna konání místa akce, sraz zůstává nezměněn, platí R06 motorest u Nového Strašecí.

Dnes jsem byl obhlédnout motorest a bohužel je v rekonstrukci a v prodeji....Nicméně mám jiné lepší místo, vzdálené cca 5km s privátním parkovištěm a zamluveným salónkem v restauraci jen pro nás....;) Fotečky jsou na prvním příspěvku tohoto vlákna....:) Bude se vám to líbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...