Přejít na obsah

Spotřeba TDI


xkali

Doporučené příspěvky

Ona ho jeste ma, ted mi volal tatik, ze se uz hodinu posunuje pul km. A docela mu verim.... http://doprava.praha-mesto.cz/(14kgzjmmwql...likace&apl=uamk. Na zeleny vlne je toho tak nejak pulka a jeste nic moc presnost...http://www.rozhlas.cz/zelenavlna/portal/

Co me prekvapovalo, ze tak 25% aut melo mimoprazsky znacky, ze by vanocni nakupy? Bordel nehoraznej :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted hlasili bouracku za Barandakem smerem na D1.

Ja mijel uplne cerstvy dve, nahore ve Stodulkach na Jeremiasove byli v sobe dva uplne cerstve a zrovinka se soukali ven, druha byla na sjezdu ze spojky na D1, jak je tam ten jeden pruh, kde musis dat prednost. Tak s Fobii ji dal, se Superbem do nej vletel. Fobii nic nebylo, Superb mel masku a naraznik v haji, a oba meli stejnou barvu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ja když jsem zkoušel jet spořivě tak jsem se dostal na 4,2, ale takhle jezdit moc dlouho nevydržím, takže mam tak 5,7. Jak je to s tempomatem a spotřebou? Je lepší ho mí na dalnici zaplej?

Tempomat samozrejme snizi spotrebu. Reaguje rychleji nez clovek. Na nasich dalnicich se tempomat moc nevyuzije. Mozna jen v noci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, tak to se máte. Ja mam 81 kW TDI 2003, a ked som ho hladkal domov na Slovensko - tam aj spat 1100 km, tak som sa dostal na 6.2 a to som bol rad jak blecha ... tu v Brne jazdim na kratke vzdialenosti (par km) takmer 10l, a ak jazdim napr. cele doobedie, ale nie lietacky, ale takmer vkuse, tak sa dostanem na 7.5 az 8l, nizsie sa mi nikdy nepodarilo. Na PP mam 3000 km a kombinovanu spotrebu 7.5l, a to nejak moc rychlo nejazdim, ako normalny clovek. Zda sa mi to trochu moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi nesedí. Jak ji máš dlouho? 3.000km?

Nejsi asi zvyklý, asi špatný styl jízdy, nedupeš na plyn? Hned plný kotel, to ji nesedí. Se s tím taky nějak nepářu, ale přes 5,8l dlouhodobé jsem se nedostal.

A když motor jen hladkám, jak píšeš, tak se v pohodě dostanu pod 5litrů, ale to mně moc nebaví.

Buď je něco s autem nebo to příliš dusíš...

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ja když jsem zkoušel jet spořivě tak jsem se dostal na 4,2, ale takhle jezdit moc dlouho nevydržím, takže mam tak 5,7. Jak je to s tempomatem a spotřebou? Je lepší ho mí na dalnici zaplej?

Tempomat samozrejme snizi spotrebu. Reaguje rychleji nez clovek. Na nasich dalnicich se tempomat moc nevyuzije. Mozna jen v noci..

blbost pouzivam ho denne ve dne v noci...jen tukam do brzdy a pak uz zase jen packa

prave ze unas se da vyuzit velmi dobre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, tak to se máte. Ja mam 81 kW TDI 2003, a ked som ho hladkal domov na Slovensko - tam aj spat 1100 km, tak som sa dostal na 6.2 a to som bol rad jak blecha ... tu v Brne jazdim na kratke vzdialenosti (par km) takmer 10l, a ak jazdim napr. cele doobedie, ale nie lietacky, ale takmer vkuse, tak sa dostanem na 7.5 az 8l, nizsie sa mi nikdy nepodarilo. Na PP mam 3000 km a kombinovanu spotrebu 7.5l, a to nejak moc rychlo nejazdim, ako normalny clovek. Zda sa mi to trochu moc...

No, pokud nemáš závadu, pak to nechápu, to snad není možný ani s těžkou nohou. Já mám teď za posledních asi 900km spotřebu prům. 5,1 a to jsem dost z toho odjel nad 160km/h a na zimákách. Nedávno jsem nadával, že jsem se při poposkakovačkách se studeným motorem nemohl dostat pod 5,3.

Dneska třeba Pce-Rozkoš 4,3 a Rozkoš-Pce 4,4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 1.9 TDi 81kW, r.v. 2001, najeto 190000km. Denně jezdím přes barandovský most, průměrná dlouhodobá spotřeba 4.4l/100km..když se snažím a je volno, nejsou kolony (jen brzo rano :-( ) tak to dam i za 3.7 l/100km. takže nechápu, jak se nekdo nemůže dostat pod 5 l/100km při delší jízdě. A upozornuju, ze nejezdim jak z hnojem :p

Editováno: , autor: FALKO009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za 3,7l je jízda pouze s kopce,to jedu z hor až do podhůří ŘJ vykazuje 0l.  :horse:

Za 3,6 jsem jel z Prostějova do Uherského Hradiště a zpět, jinak normálně ve městě 4,3. :skoda:

Jo a já jsem čínskej bůh srandy... jako lidi vzpamatujte se... spousta z vás tady píše fakt neskutečný kraviny... jestli tomu věříte - tak prosím, ale je to jak na základní škole když jste se pánové předháněli kdo dočůrá výš :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za 3,7l je jízda pouze s kopce,to jedu z hor až do podhůří ŘJ vykazuje 0l.  :horse:

Za 3,6 jsem jel z Prostějova do Uherského Hradiště a zpět, jinak normálně ve městě 4,3. :skoda:

Jo a já jsem čínskej bůh srandy... jako lidi vzpamatujte se... spousta z vás tady píše fakt neskutečný kraviny... jestli tomu věříte - tak prosím, ale je to jak na základní škole když jste se pánové předháněli kdo dočůrá výš :blbec:

a ty jsi se při tom vždycky pochcal viď? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za takovým jet, to je na posrání, když někoho zajímá jen spotřeba, tak ať se účastní závodů, kde jde o spotřebu, myslím se to menuje ECCO Rallye(jestli se to ještě jezdí). A normálního provozu se raději neúčastní.

Pod 4litry to jistě jde, ale ve vyhlášce je i něco o nezdržování provozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peterer: Economy Run se v beznem provozu jezdi a se vznetovymi motory i pod tri litry, to jen tak na okraj. Jinak s octavii lze jezdit celkem svizne s dlouhodobou spotrebou kolem ctyr litru, je to jen o plynulosti jizdy. Zadne brzdeni ani rozjezdy tristazmista :D , proste zapnout tempomat a tradaa...

Kazdej ma jine predstavy o svizne jizde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za 3L/100km fakt nejezdím, ale dlouhodobá je na 4,8L/100km. Řekl bych že jezdím průměrně rychle, město, a okresky, vyjímečně dálnice. Samozřejmě se nechá jet za míň, ale co z toho mám? Člověk má mít radost z jízdy a to, když budu jezdit za 3L mít nebudu. A nechápu, že když už jsme tu všichni dali poměrně dost peněz za Octavii, proč koukáte na 1l nafty???? To je oproti pořizovací ceně směšná částka, NE??? Jinak Need for speed jezdí zadarmo, ale pochybuju, že u toho někdo má stejnej pocit, jako když sedí v reálným autě...... Jo jinak mám Octavii Combi 1,9TDI 66KW :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za 3L/100km fakt nejezdím, ale dlouhodobá je na 4,8L/100km. Řekl bych že jezdím průměrně rychle, město, a okresky, vyjímečně dálnice. Samozřejmě se nechá jet za míň, ale co z toho mám? Člověk má mít radost z jízdy a to, když budu jezdit za 3L mít nebudu. A nechápu, že když už jsme tu všichni dali poměrně dost peněz za Octavii, proč koukáte na 1l nafty???? To je oproti pořizovací ceně směšná částka, NE??? Jinak Need for speed jezdí zadarmo, ale pochybuju, že u toho někdo má stejnej pocit, jako když sedí v reálným autě...... Jo jinak mám Octavii Combi 1,9TDI 66KW :)

Jojo super motor co se spotreby tyce, mame ve firemni cocte a na spotrebu paradicka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...