Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

Měl jsem možnost jet už několikrát s Passatem B8 a bohužel zjištění kolik to jedu vlastně kilometrů mě stálo určitě mnohem více času než u obyčejných panelů přístrojů(ručičku jsem musel chvíli očima hledat). Porovnávat přehlednost panelu přístrojů s ostatními prvky ve voze mě přijde trochu mimo. Domnívám se, že je to i důvod proč má Passat i promítání důležitých informací na přední sklo(možnost si tuto funkci dokoupit). Srovnávat letadlo s autem v počtu potřebných informacích je dle mého trochu mimo realitu. Pokud si promítnu kokpit, bylo tam vždy desítky různých informací a u auta ti stačí 4 hlavní informace(rychlost, otáčky, teplota motoru, stav paliva). U letadla chápu využití velkého displeje jako levné řešení a možnost jak vše integrovat do jednoho panelu. Výrobní cena těchto dílů nebude o mnoho vyšší nebo bude stejná se současnými panely přístrojů.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, _Denis_ napsal:

Já hlavně myslím, že pokud je štít dobře udělaný a nepřeplácaný, přispívá to bezpečnosti. Určitě lepší, než čumět někam k nohám na displej navigace, který Škodovka vyjma Kodiaqu a Fábie není schopna dát nahoru ;)

a k cemu kdyz to mas na maxiku?nikdy necumim na navi,nevidim v tom zadny duvod,navi a maxik nej reseni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v letadle s glass cocpit lítám a občas se nám samovolně resetuje nebo ho musíme resetovat když zamrzne a jeho cena je závratná... Za mě NE děkuji zlatý budíky jak to bylo dřív. Čím víc věcí se na panelu zobrazuje tím horší to je no naštěstí ve vzduchu je to trochu jiné a panely jsou na sobě nezávislé tak se to dá. Nicméně pořád je to monitor jako u PC nebo telefonu a mě tedy někdy zablbne to či ono. Jinak se na to jak to svítí do xichtu zvyknout dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vor 9 Stunden schrieb omicron:


Jen bych tě ujistil, že např. v letadlech se tzv. "skleněné kokpity" již nějakou dobu také používají, a tam jsou setsakramenstke nároky na funkčnost a bezpečnost. Tedy žádná "sranda"!
Připadá mě to stejně hloupé, jako kdysi byly podobné nářky na klimatizaci, ABS či ESP... Dnes nikoho ani nenapadne, že by to do auta nechtěl...
A mimochodem HUD by Kodiaq měl mít jako priplatkovou výbavu, to se v předprodejnim marketingu mnohokrát zmiňovalo...

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk
 

 

Tak porovnávať dig. Ukazovatele s ABS, ESP je naozaj zábavné. 

 

O možnosti príplatku za HUD som nevedel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a k cemu kdyz to mas na maxiku?nikdy necumim na navi,nevidim v tom zadny duvod,navi a maxik nej reseni

K čemu? No když neberu dalších mnoho důvodů, o knihovně hudby, apod., nemluvě, tak třeba proto, že když jedu někde, kde to neznám a jedu zatáčky dynamičtěji, čumím na navigaci, jak prudké ty zatáčky jsou a obecně koukám na profil cesty. V mém případě navíc koukám i na rychlost dle GPS ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, _Denis_ napsal:

K čemu? No když neberu dalších mnoho důvodů, o knihovně hudby, apod., nemluvě, tak třeba proto, že když jedu někde, kde to neznám a jedu zatáčky dynamičtěji, čumím na navigaci, jak prudké ty zatáčky jsou a obecně koukám na profil cesty. V mém případě navíc koukám i na rychlost dle GPS ;)

tak to sory ale vetsi blbost jsem snad od tebe jeste neslysel :D ale rozumim ti ze chces mit vzdy svoje oduvodneni ale tady ti ti moc nevyslo,to ty zatacky musis krute rezat ze mas jeste cas cumet na navia rychlost,asi to htp moc nejede teda :D sory turbo htp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to sory ale vetsi blbost jsem snad od tebe jeste neslysel [emoji3] ale rozumim ti ze chces mit vzdy svoje oduvodneni ale tady ti ti moc nevyslo,to ty zatacky musis krute rezat ze mas jeste cas cumet na navia rychlost,asi to htp moc nejede teda [emoji3] sory turbo htp

...nevím, komu se tady kec moc nepovedl... Ale když myslíš, upřímně je mi to celkem fuk ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapem ako sa nemoze hejterom pacit skoda kodiaq ved podla mna je to medzi najkrajsie SUVcka na trhu ...keby bola moznost aj najvyssej vybavy visionc ktory bol jeden jediny tak potupi vsetke velke znacky v luxuse  ...skoda kodiaq sa bude vyrabat ze vraj aj v coupe verzi ked som videl ....nevedel som sa nevynadivat ako to brutalne vyzera nadherne auto !

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se na to video radši ani nedívám.. Placené reklamy Škodovky, nebo menší reportéři, kteří se bojí říct něco negativního, aby je Škodovka neodřízla, mě už přestaly bavit. Nehodlám tlachat, jak na hoven to auto je, či není a design je hodně individuální, své jsem řekl a více bez dlouhodobých osobních zkušeností říci nemohu, no vadí mi poslouchat lži pro nalákání zákazníků. Připomíná mi to méně agresivní formu alá Hyundai...

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ona je pravda, že zrovna Garáž.TV to má u paže. Mají skvělé kontakty a většinou si auto (např. Rasto Chvala) berou od různých autosalónů. Ve videu v podstatě jen řekli, že to není špatné, že se jim líbí zpracování podvozku a další maličkosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

_Denis_ ........... je videt ze GARAZ.CZ asi neznas,.. chodim defakto na vsechny jejich LIVE prezentace a jsou to moc fajn lidi a ze by byli podplaceny Skodovkou ? :D:D:D to se ti musim jen smat, protoze zrovna oni to fakt nepotrebujou, jedou si to svoje a hotovo. Takze te muzu ubezpecit, ze oni opravdu ne :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...