Přejít na obsah

Škoda Rapid Spaceback


Ady2410

Doporučené příspěvky

Ja jsem take spokojeny, jen u mne to dela ta Praha.. Navic prace je na kopci, oproti tomu odkud vyrazim (domov). Na dalkovych trasach se to vzdy krasne stahne.. ale ve meste to zadna nirvana neni.. Ale je pravda, ze na spotrebuju nejezdim a nemam lehkou nohu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Frankfurtu byl Spaceback oficiálně představený již na koncernovém večeru v předvečer oficiálního zahájení...

 

Novinkou na autě byl styling paket, který obsahuje černě lakovaná kola, zpětná zrcátka či spoiler na zadních dveřích. V kombinaci s velkým panoramatickým sklem (plocha 2m2) a zadní prosklenou zádí to vypadá následovně:

 

 

post-36409-0-79705500-1379408784_thumb.j post-36409-0-19249300-1379408793_thumb.j post-36409-0-94067300-1379408802_thumb.j post-36409-0-04650400-1379408811_thumb.j

 

V interiéru byly sportovní sedačky a další novinka - lišta přístrojové desky lakovaná v barvě vozu. Lakovaná je i část volant (tříramenný sportovní kožený volant).

 

Zároveň byla (ve vší tichosti :( ) vystavena i verze Rapid/Rapid Spaceback Greenline

 

post-36409-0-04161000-1379408978_thumb.j post-36409-0-76995500-1379408989_thumb.j post-36409-0-14176500-1379409000_thumb.j

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen upresnim - ta lista na pristrojovce neni v barve auta, ale je to jedna ze dvou barevnych variant pro Dynamic paket - "piano black" a "piano white".

V tomto pripade ovsem bila sedi na barvu auta... :)

Mave, tady v tom konkrétním voze byla lakovaná přímo do barvy auta ;)

 

s-talker: jsem tam zametal podlahu  :kol-31:

Editováno: , autor: Honza9007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke Spacebacku řeknu tolik, v té bílé tady na fotce vypadá dobře, ostatně to vypadá i Thalia pokud se naplácá velkýma kolama a spojlérama. Jinak si myslím že v obyč verzi v reálu bude daleko ošklivější než liftback. Asi bych ho nechtěl, není to ani ryba ani rak.. Radši bych klasický kombík místo tohoto paskvilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tady o tom máš http://www.novinky.cz/auto/314265-test-skody-rapid-spaceback-lidovka-s-espritem.html

Jediné nad čím jsem se pozastavil je popis cituji:

Co ale stojí za zmínku, je nový posilovač řízení. Už není elektrohydraulický, chybí tak nádobka na kapalinu, čerpadlo a hadice. Co to znamená v praxi? Nový elektromechanický posilovač C-EPS je levnější na výrobu či v případě dopravní nehody na opravu, automobilka také udává nižší hmotnost (konkrétní číslo ale chybí)."

 

U svého Rapida Lift jsem žádnou nádržku na posilovač nenašel, jak tvrdí, že ten by měl mít ještě elektrohydraulický. Tak buď jsem jitrnice nebo nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

    PŘEPOSILAM E-MAIL CO MI DNES PRISEL,... POKUD BUDE CAS, ZAJEDU SE K NAM PODIVAT ;)

 

 

 

 

Dobrý den,

 

rádi bychom Vás pozvali na představení nového modelu vozu Škoda Rapid Spaceback,

 

které se uskuteční  10. 10. 2013  od  10:10 hod.

 

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

 

image004.png

 

 

 

 

 

 

Děkuji

 

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

 

Veronika Vetešníková

Prodejce nových vozů Škoda

 

INPRO Čáslav s.r.o.

Jeníkovská 1815

286 01 Čáslav

tel.: 327 312 630

GSM: 739 592 802

www.inpro-caslav.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...