Jump to content
bicista

Infotainment Rádio BOLERO

Recommended Posts

Ahoj radio bolero v oktavce 2013 me zlobi a to tím ze kdyz se priblizim prstem zareaguje ale pri dotyku nereaguje ma nic

Ve skodovce mi poradili restart radia a jinak nic. Ale nepomohl.

Poradite mi prosim co s tim? Mam video ale nejde mi vlozit

Dekuji

Edited by at.ax

Ahojte,

riesil uz niekto vymenu radia Bolero MIB1 za novsi typ ... MIB2 resp. MIB2,5? Alebo vymenil vyssim radom ako je napriklad Columbus?

Funguje to, alebo treba programovat a vymenit aj riadiacu jednotku? 

Nasiel som toto: https://skoda-sklad.cz/index.php?id_product=234&controller=product

... kde v popise je tato zaujimava infoška ... Vhodné pro vozidla, která z výroby nebyla vybavena navigací a nebo pro upgrade systému.

Vdaka za akekolvek info ... popripade rady ...

Řeším podobný problém jako Joey83 a to výměnu Bolera za Columbuse. V přihrádce nic nemám, takže jsem dokoupil multimediální jednotku s kartou, propojovací kabel mezi jednotkou a rádiem, štekr k napájení rádia a GPS anténu. Bohužel veškeré kabely vedou z levé strany, takže nedosáhnou do kastlíku a pak také nevím kde napojit ten štekr k rádiu. Řešil to někdo?

Tak už to není aktuální-vyřešeno.

Edited by Uďa

Lze vyměnit stary LCD display bolero za nové? O službu app mi nejde jen jestli půjde vše co slo na starém 

78170-55531-bolero.jpg

Screenshot_20200117-165731.jpg

Edited by patriq

Zdravím ve fóru. U  Octávie III (r.v. 2/2015) mám problém s BT.  Z mně neznámých důvodů se stává, že telefon nelze připojit k BT. Na infotainmentu se objeví hláška "Telefon je nedostupný", viz obr. Při zvolení SETUP - Bluetooth toto není aktivní. Rovněž tak při volbě SETUP - Tovární nastavení nejsou vysvícené (aktivní) položky Telefon a BT, viz obr.  Při funkčním BT jsem provedl v SETUP  jeho "tovární" nastavení, znova spároval telefon vše se zdálo O.K. a následující den opět nefunkční.  Jenom chci předeslat, že jsem byl před 14 dny na pravidelném servisu a rámci záruční doby reklamoval závadu časté výměny (vybití) baterie v klíči. Zjistili v jednom z klíčů závadu, klíč vyměnili a "načipovali". Po odjezdu ze servisu byl nefunkční tempomat. Závadu následně odstranili, prý došlo k jeho zablokování při kódování klíče. Minulou středu jsem zjistil problém s BT. Zítra tam jedu znova, ale nevím co vymyslí když to jednou jde a jednou ne. Před tím čipováním vše fungovalo bez problémů.  Nemáte někdo podobné zkušenosti nebo nějakou radu jak na to ?   Děkuji

Obr_2.jpg

Obr_1.jpg

Po vytáhnutí klíčku ze zapalování při přehrávání hudby z karty se mi od novoty pokaždé po opětovném zapnutí začala přehrávat první skladba ze seznamu. Podle mého VIN se mi nezobrazila žádná aktualizace softu, přestože existovala. Smutné. V servise jsem asi měsíc zpátky poprosil o aktualizaci, pokud nějaká je. Od té doby je klid a Bolero funguje, jak má. (Skleněné facelift.) :)

Zdenek Pastorek - vedel by si poskytnut kde si kupil sklenene Bolero a ake to bolo obtiazne pri instalacii? ... Dikes za radu.

Pokud se na autě řešilo v servise něco kolem klíčů, imobilizéru nebo ochrany komponent po 09/2019 tak je nutné pro jednotku 5F v rámci SWK provést opětovné uvolnění FSC klíčů.

Ahoj všem,

prosím o radu ohledně připojeného telefonu přes bluetooth v boleru. V případě spuštené navigace,konkrétně Sygic,se mi při každém hlasovém příkazu atd. objeví na panelu přístrojů že mi volá neznámý volající což většinou trvá pár vteřin podle délky hlasového příkazu v navigaci. Je to otázka nějakého nastavení nebo tak?

Díky moc za radu.

V 28. 5. 2020 na 20:26, Zdenek Pastorek napsal:

V servise jsem asi měsíc zpátky poprosil o aktualizaci, pokud nějaká je. Od té doby je klid a Bolero funguje, jak má. (Skleněné facelift.) :)

Jakou máš prosím HW a SW verzi?

Mám Bolero s indexem C, variantu H41 a (bohužel) variantu 0478. Přehráno v AS v rámci reklamace. Třeba to v tvojem případě bude ok a pomůže ti to. Zajímavé je, že i popisky ohledně verzí máš trochu jinak. U mě je např. "Smartlink", u tebe "Appconnect".

Zdá se, že furt něco vyvíjí, updatujou a aktualizujte, ale někdy bez efektu. 🤣 No, uvidíme. Existuje nějaký zdroj, kde aktualizaci sehnat mimo AS?