Přejít na obsah

Výbava OIII – čeho litujete, že jste neobjednali a co už by jste nechtěli ?


viewer

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Z toho hlavního mám snad vše. Nemám akorát Columbus, traveler asistenta-tuto fičuru skvěle nahrazuje manželka  :kol-28:  přepínání světel.

 

Co mě mrzí jsou sedačky, které mě v zatáčce nepodrží. Auto jsem kupoval rok staré(referenční vůz) takže už jsem s tím nic nemohl dělat a za nové jsem nechtěl tolik utrácet.

 

Co mě ale vyloženě sere je rezerva, která tam není a kterou si budu pořizovat jelikož když není rezerva auto je lehčí a vyprodukuje méně škodlivin mi bylo řečeno. Takže až budu mít boční průraz tak se tam pak můžu nechat vyfotit s tou lepící sadou. :angry2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Sám jsem docela překvapen z asistenta dálkových světel, moc jsem tomu nevěřil, přesto jsem ho nakonfiguroval. V praxi mi docela vyhovuje. Tedy pocitově se mi zdá, že dálková vypínají později (ručně bych tlumil asi dříve), avšak zatím se mi nestalo, že by na mne někdo bliknul, abych tlumil. Ale praktické asi fakt až na dlouhé noční jízdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

prave som objednal OIII vo 2.TDI CR vo vybave elegance na Slovensku (voci CR ma aj stmievanie spatneho zrkadla a light asistent a dazdovy senzor a bohuzial aj gren tec). Z doplnkovej: alarm (256EUR), bolero (160EUR), osvetlenie noh(14E), elektricky sklapacie zrkadla(59E), plna rezerva (117E). disky Minoris, farba modra race metaliza (+cca 500E)

http://skoda-car-configurator.cloudapp.net/CarCard/51924960

 

Nad cim este vaham - oplati sa to?

- Predĺžená záruka na 4 roky, do 120 000 km (456E) - nad tymto este vaham, hlavne ked som videl, aka atomova elektraren je ten TDI motor (moj rocny najazd je cca 30000km)

- zadny stierac (+90 EUR),

- Štvorramenný multifunkčný kožený volant pre ovládanie rádia a telefónu (144EUR!!!!)

- nekazia sa tie elektricky sklopne zrkadla? - nebude s tym v buducnosti problem?

 

Dik za nazory.

Editováno: , autor: miro_sk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hravec, dik za nazor. S tou predlzenou zarukou by to bolo fajn, ale predrazuje ju este nutnost absolvovat vsetky servisne prehliadky v Skoda servise aj s dodanim vsetkeho materialu (cize nemoznost pouzit vlastny olej, filtre). Tak neviem, ci to kupim, uz aj tak som presiahol svoj limit 20000EUR za auto, k tomu este poistky a ficova registracna dan + cca 480 EUR... :(

Farbu som zmenil na striebornu metalizu, stierac a ani volant som uz neobjednal. Auto by malo byt ready zaciatkom 6/2014

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som dostal info v servise v Skodovke, ze na uznanie zaruky (2 pripadne 4 roky) a potom aj na uznanie garancie mobility je potrebne robit servisne ukony v znackovom servise a aj s materialom zo skodovky. Tym padom pre mna 4 rocna zaruka nema asi financny zmysel (do 120tkm absolvujem 4 servisne prehliadky a vymenu brzd). Neviem, ci budem mat tolko poruch medzi 2 a 4 rokmi, ktorych odstranenie bude stat viac ako 1000 EUR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ventil chladiče zpětného vedení výfukových plynů a chladič zp. vedení výfukových plynů není motor?

No, já myslel, spíš něco jako zadření motoru nebo tak :D

 

Jinak potvrzuji, co píše Hravec, i materiál si podle můžete nosit klidně vlastní, ale asi musí to být originální zboží (dá se koupit na netu levněji, než ve Škodovce). Otázka s tím olejem, to by měl být asi taky originál... a pak by to třeba do té servisky nezapsali.

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál? A co to je originál? Viděl jsem koncernový olej, ale těch autorizovaných servisů Škoda, které ho používají bude minimum (pokud se vůbec nějaký najde). A to TPI od libera je dostačující.

attachicon.gifspecial-plus-5w40-5l.jpgattachicon.giftpi.png

No prodávám, jak jsem nakoupil. Originálem bude asi myšleno, to co tu máš. Ptal jsem se na infolince Škody, týkalo se to sice záruky mobility, ale podle mě u klasické záruky to budou posuzovat podobně. Konkrétně na to jaký olej mi neodpověděli, i když jsem se o tom v dotazu zmínil, ale dovozuji z toho, že pokud to bude tento originál, neměli by namítat nic a ani nic nikam zapisovat.

 

Vážený pane xxx,

 

Děkujeme Vám za Váš e-mail. K Vašemu dotazu bychom Vám rádi sdělili, že záruku mobility autorizovaný servis prodlouží na základě řádného plnění předepsané servisní péče uvedené v Servisní knížce vozidla, resp. při provedení předepsaných servisních úkonů v rámci servisní prohlídky a dodržení předepsaných intervalů. Pokud si do servisu donesete vlastní originální díly Škoda, které budou v neporušeném originálním balení (ideálně s kupním dokladem) a budou určeny pro daný typ a motorizaci vozidla, servis, který provede předepsanou servisní prohlídku se všemi nezbytnými úkony, může na základě Vašeho požadavku prodloužit záruku mobility.

 

S pozdravem,

 

Ing. Jan Hendrych, PST - Technika servisních služeb, Péče o zákazníka | Customer Care ŠKODA AUTO a.s., Tř. Václava Klementa 869, 293 60 Mladá Boleslav, Czech Republic, sks.service@skoda-auto.cz, www.skoda-auto.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Mě mrzí, že jsem si neobjednal sportovní podvozek. Bál jsem se tuhosti podvozku na 18", proto jsem o sportovním podvozku vůbec neuvažoval. Ale komfort auta je uplně v pohodě i na těch 18", proto by tomu ten sport podvozek moc slušel. Jinak jsem s výbavou spokojen velmi, nic bych neměnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne nejvice stve ze v dobe objednani nebyla u 1.4 k dispozici DSG.

Co bych ozelel ja barevny maxik. Ted by mi stacil i ten novy swing radio. Bolero jsem resil stejne jen kvuli designu. Nejak mne prestalo bavit hlasove vytaceni, kvuli chybovosti. Pak vubec nepouzivam drive mode selection a zvolil bych jiny design kol. Ty minoris se mi prestali libit. Chtel bych zase 5ti paprskace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidim, ze pri tych doplnkovych vybavach plati 1000nasobne, ze kolko ludi toko chuti :).

ja by som si konecne tento tyzden mal prebrat svoju dlhoocakavanu RS oktavku.

Nakolko som sa snazil rozpocet co najviac skrtit tak som musel niekolko veci oželieť. Kazdopadne vsade som sa snazil najst argument, preco som uprednostnil nieco ine :):

 

- DSG - aj ked mozno by som vahal pretoze k benzinu sa mi viac hodi manual (radi sa s nim velmi dobre). Takze ak by som DSG bral tak len pre pohodlie

- amundsen - navi mi v aute momentalne vobec nechyba preto amundsena len z dovodu, ze by sa mozno neskor dalo relativne jednoducho vymenit za columbusa. prejst na columbusa z bolera asi bude komplikovanejsie. Na inzerat by sa totiz urcite dal neskor splasit podstatne lacnejsie ako za 2000 EUR (cena priplatku za columbus v SVK).

- elektricky sklopne vonkajsie spatne zrkadla so stmavovanim - stmavovanie mi hadam chybat nebude, nemal som to ani na predoslom aute ale to sklapanie ma trosku mrzi. uvidime ci mi to bude chybat alebo nie.

- digitalny audioprijem - znie to "moderne", podla niektorych vyjadreni tu na fore je radio zvuk podstatne lepsi. na kvalite radia mi vsak az tak nezalezi, dobru hudbu si radsej pustim z CD, takze hadam bez toho prezijem

- KESSY - toto ma velmi lakalo, vyzera to dobre aj to celkom asi ulahcuje zivot, ale da sa bez toho zit (dufam:))

- prepinanie dialkovych svetiel - podobne ako kessy, chcel by som to ale asi bez toho prezijem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...