Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

V 3. 11. 2020 na 9:35, mimous napsal:

U iPhonů to je tak, že pokud ten stroj carplay podporuje, tak jsi v pohodě. Ty problémy, co bývají, bych řekl, že jsou spíš infotainmentem, který si občas postaví hlavu a "funguje" si po svém. Mně třeba při navigaci přes waze a zapnutém radiu při delším stání s nastartovaným motorem vypne zvuk rádia. Případně občas odmítá telefon na kabelu rozpoznat.

Já právě mám problém s tím připojením iPhonu 11. Propojím auto a telefon, auto iPhone rozpozná, ale když chci vytvořit spojení, tak to celé spadne. 

Čím by se to dalo vyřešit? Flashem softwaru u dealera? Už jsem zkoušel různé kabely a stejný problém :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam octavii 3 2016, je tam columbus, a mam problem zprovoznit carplay/smartlink. V radiu smartlink je. Na iphonu carplay v nastaveni vidim, diky zapnute siri a USA regionu. Kdyz pripojim kabelem iphone (11pro, aktualizovany iOS), tak se zobrazi hlaska, ze je pripojeno zarizeni pres USB, za chvilku zmizi, a dal se nic nedeje (vrati se na uvodni obrazovku smartlinku). Na telefonu, po otevreni nastaveni carplay, probiha vyhledavani auta, jen se toci kolecko a nic nenajde. Kabel bude OK, dokazu z nej poustet muziku do radia. Napada vas neco? Restarty telefonu a auta jsem zkousel. Je vadny columbus? Dekuji predem za vase rady a napady.

Editováno: , autor: kabukabu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Víte někdo jaký je rozdíl mezi Smartlink a Smartlink+? 

Mám ve voze jednotku mib2 a píše to tam pouze Smartlink. Po připojení nové aplikace Myskoda mi to však na píše že vozidlo není vybaveno Smartlink+.

Předchozí aplikace škoda OneApp a Myškoda  mi fungovali bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@marsiano

SmartLink+

Pomáha zobraziť užitočné jazdné údaje priamo na displeji systému Infotainment. Stačí, keď si prepojíte mobilný telefón s vozidlom a veľmi ľahko budete môcť:

– Zobrazovať aktuálne jazdné údaje v priebehu jazdy. Tu tiež môžete nájsť informácie o množstve zostávajúceho paliva, celkovej prejazdenej vzdialenosti a počte dní, ktoré zostávajú do servisnej prehliadky.

– Spustiť záznam jázd a bez problémov podrobne zaznamenať priebeh cesty, uložiť informácie o druhu cesty, jej trase, dátume, dĺžke, zastávkach a maximálnej rýchlosti i počte otáčok motora za minútu. Môžete tiež priložiť snímky z jázd, napríklad fotografie účtenky za doplnené palivo alebo iné užitočné fotografie.

– Zobrazovať aktuálne údaje o výkone motora alebo efektívnosti jazdy počas cesty.

– Skontrolovať všetky nedostatky, ktoré oznámi systém vozidla.

Zobraziť kontaktné informácie o servisnom partnerovi a otváracích hodinách v jeho prevádzke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis hlasove prikazy? Nebo zpusob ovladani? Pokud mas tlacitka na volantu, dlouze podrzet tlacitko voice. Pokud nemas, tak nech zapnuty Ok-google v asistenovi. Pak staci tento prikaz a nasleduji klasicke prikazy AA

 

Navigovat do ...

Navigace ukoncit.

Kde jsem?

Jake je pocasi v ...

 

https://support.google.com/maps/answer/6041199?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=cs

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 12/13/2020 at 11:08 AM, spartakcz said:

Ahoj, někdo tip jak na hlasové ovládání AA - nějak se mi nedaří zadat povel pro GMapy. Mam nativní AA - součástí A11.

Díky za radu.

info od admina FB stranky Waze Ceska republika:

 

Pro ty, kterým nejde vyhledávání hlasem v android auto, taky jsem to řešil a zde je výsledek.
Spravovat účet Google a zmáčknout používat bez účtu. Waze opět hledá hlasem. Opět funguje hlasové ovládání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...