Přejít na obsah

Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...


rsrsrs

Doporučené příspěvky

vyroba auta trva tak cca max. dva dny ;) a ani to ne, jelikoz jsou barvy vodou reditelne schne to v pecich hnedka, proste rychlokvaska ;) .... uz sem to tu zde jednou popisoval.

z lisovny na svarovnu a do lakovny, kde auto projede lakovnou trva cca asi nejakych 11 - 13 hodin. 

pres montaz je to pak uz otazka par hodin a finalni kontrola taktez.

takze teoreticky by auto melo byt vyrobeno dokonce za den, ale jsou to dva dny defakto 2 smeny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Losky83 - asi jsme se nepochopili. Já myslel, že výroba jednoho auta je na tři dny.. Né že za tři dny vyrobí jen jedno auto. kolik sjede z linky za jeden den cca Fabii combi??

 já jen vím, že cca každou minutu (je to něco těsně přes 60 sekund) z té linky sjede jedno auto. Ale ta linka je společná s Rapidem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda pokud to počítám alespoň trochu správně?...Pokud co minutu vyjede z haly jedno auto, tak při cca 7 hodinovém provozu by mělo vyjet průměrně asi 400 aut. Kdyby z toho šly cca dvě třetiny na export, stejně by zbývalo víc jak 100 aut pro český trh. Čím to teda je, že zákazník čeká tak dlouho.

Navíc předpokládám, že směna netrvá jen 7h a že na lince nedělají jen FIII a v případě větší poptávky můžou převládat Rapidy a zase taky obráceně.

Editováno: , autor: fufal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fufal - pokud se nepletu, tak dělají minimálně na 2 směny. Nevím jestli se pletu, ale někde jsem slyšel(četl) i dokonce o 3směnném provozu. Jasný, na lince se dělá i Rapid, krátká a combi Fabka . Fabia combi mělo objednáno cca 1500 zákazníků. Nevím, podle mého teď na lince jedou auta Fabia, Fabia combi a Rapid v poměru 3:2:1. Možná se ale pletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, chcem sa opýtať, oplati sa priplatiť za záruku. Na fábiu III. je 5 rok /150.000km/ cena 378 eur

je to za prodpokladu ak mam štandartnú záruku 4 roky /60.000km/ a reálne odjazdím za 4 roky cc 30.000 km. Ide o TSI. Dík za názory.

 

Ja by som si priplatil. Jedna vec je, že tvoja životná situácia sa môže napr. zmeniť a zrazu budeš potrebovať jazdiť niekoľkonásobne viac, druhá vec je, že F3 je zatiaľ novinka a určite bude mať svoje muchy ktoré sa môžu kvôli tvojmu malému nájazdu prejaviť oveľa neskôr, až po niekoľkých rokoch. A to nemusí byť hneď nejaká porucha motora, stačí ak to budú prkotiny ako lámanie sa káblov vo dverách, pokazenie tlačítok sťahovania okien, alebo nejaká blbá porucha klimatizácie. Hlavne to posledné by som nechcel riešiť krátko po záruke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som sa bol previest na predvadzačke 1.2tsi 81kw style vybava 6kvaltík neviem ako iný ale ja idem do novej fábky v nutri tichučko pekný interier ale pojdem do výbavi ambition bohato stači mám 1 fábku 1.2htp autko posluchalo 3 valček v pohode aj ked niektorý nadávaju vela záleži od štylu jazdy a ak sa auto podarí :) ale ta nová fábka ide pekne teším sa na nu :)a spotreba sám som kukal ale šiel som 50 klidek a bola 4.7litra pekne :) uvidíme počkám rok a kupím bojím sa toho tsička ale uvidíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco málo k doplňkům. kol117 Pořád jsem si nedovedl představit zimní 15" kola Propeller na autě ve srovnání s letními 16" Rock, tak jsem si pohrál v Zoneru a zde je výsledek.   :rolleyes: Podle mého názoru oboje padnou autu jak prdel na hrnec. :)

post-91469-0-02549300-1421580002_thumb.j

post-91469-0-32824200-1421580003_thumb.j

Editováno: , autor: mp390
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezera mezi pneu a blatníkem větší není, naopak 15" kolo je ještě o 3,1 mm na průměru větší než 16" kolo.

Pro srovnání průměry jednotlivých rozměrů kol pro Fabii III:

14": 600,6 mm

15": 603 mm

16": 599,9 mm

17": 603.8 mm

Editováno: , autor: Pavel M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...