Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Dneska jsem  si chtěl vyměnit stírací lišty a nějak mi to nešlo, tak jsem  pátral a zjistil že se dá dokódovat menu  stěračů do rádia kdy se pak zaparkují ramínka do servisní polohy kdy to pak  jde dobře.

Doufám, že to není něco co tu už je popsáno nebo je to dokonce z výroby, ale já to tam neměl....tak to sem dávám

 

09/přizpůsobení
IDE01268-ENG126573-Stěrače čelního skla-Frontwischer_Serviceposition,aktivní     
IDE01268-ENG116615-Stěrače čelního skla-Menuesteuerung Frontwischer,aktivní     


 

20161006_185520.jpg

20161006_185403.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No stierače sa do servisnej polohy dajú dať od výroby. V príručke k autu je napísané ako. Mám dojem že je to niečo ako zapnúť a vypnúť zapaľovanie a potom pár sekúnd podržať páčku na najvyššej polohe. Ale nie som si teraz istý


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super. Ak to takto pôjde ďalej tak zistime a spíšeme si všetky možné funkcie tak ako to je v Octavia III fóre. Ja potom príručku rozdelím na odskúšané a funkčné funkcie a potom na neodkskúšané a nefunkčné aby sa v tom človek jednoduchšie zorientoval


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro RaDiS234 a ostatní - dobrá práce při zpracování příručky, ale.... Při kódování funkce zatroubení při zamknutí a odemknutí nefunguje oddíl bez alarmu, funguje jen kódování s alarmem. Dále sklápění zrcátek také nejde - nešlo mi nakódovat jednotku 52

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zatroubení fakt nejde??Vyzkoušej

(ADP-(2)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung verriegeln) from not active  to active   (zamčení)
(ADP-(1)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung entriegeln) from not active  to active   (odemčení) 

Pokud je DWA- (ADP-(8)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung global) from not active  to active
Pokud není DWA-(ADP-(9)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung Signalhorn) from not active  to active

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatně jste mě pochopili. Mám auto bez alarmu, ale musel jsem kódovat oddíl, jako bych alarm měl. Potom troubení fungovalo. Oddíl, kde se kóduje bez alarmu negungoval. To co jsi poslal je v oddílu s alarmem.... Jinak dnes jsem dokódoval stěrače, vše funguje. Objednal jsem i dešťový senzor z ALI, tak se s ním budu bavit, jakmile přijde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové... Řešil tady už někdo US denní svícení? Našel jsem dva návody, ale podle nich se mi to nepodařilo udělat. Kabel je 15.7.1.. Za radu budu rád, díky.

EDIT: Ještě bych rád měl nastavené dálkové společně s mlhovkama - viz video - 

 

Editováno: , autor: Trautenberk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte všetci,

 

Tak ako som sľúbil, prikladám aktualizovanú príručku na kódovanie funkcií. 

Pozmenil som ju, aby bola prehladnejšia a stručnejšia.

 

Ak máte návrhy, názory, postrehym kritiku, sem s tým.

 

Nech slúži

 

SkodaHome_VCDS_Kodovani_CZ_2v1.pdf

Editováno: , autor: RaDiS234
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, vrátím se zpět trochu, když se tady řešil ten automatický dojezd okna.

Mám Fabii ve výbavě ambition a včera jsem byl ve škodovce a ptal jsem se ho, jak to s tím dojezdem je u řidiče, že mi to nefunguje ( kupovano jako předváděcí vůz). Tak mi po nějaké chvíli,když se to snažil nastavit oznámil, že mám pravděpodobně jen základ a že to neumí.  Tak jsem se ptal,co s tím,jestli se to dá dodělat. Po chvilce kroucení hlavou mi řekl, že by to šlo,ale cena cca 10k. Což je brutální! Ale pak z něho vypadlo, že je možné, že mám tu řídící jednotku akorát nemám dvoupolohovou páčku na ovládání okna,ale že by se na to přišlo až po připojení diagnostiky. Existuje tady někdo,že by se mi na to podíval. Někdo kdo tomu rozumí? Díky za odpovědi případně tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...