Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Koupil jsem 8 měsíců starou fábii III ve výbavě style s rádiem swing MR2015 bez BT. Při koupi jsem tam měl barevné loga stanic. Po týdnu jsem aktivně všechny stanice vymazal a dal jsem tam svoje oblíbené, ale byla již bez barevných log. Zkouším všechno možné, ale nemohu ty loga tam znovu nacpat i když vím že na 100% tam byla. Vím, že na nějaké loga auto nejezdí, ale je to příjemné zpestření. Nemůžete mi někdo poradit nějaký fígl, jak ty loga tam dostat? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba to tam někdo dostal přes VAG. Ale je divné že pokud dobře počítám těch 8 měsíců tak by tam měl být 2016. Kdy bylo to auto přesně vyrobeno? Jde to zjistit třeba přes škoda apku do mobilu.

Tak jsem to zjistil. Auto bylo vyrobeno 5.5. 2015

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V návodu k Infotaiment Swingu píšou o výběry pásma FM/AM/DAB. Ale v utě mi to nabízí jen FM. Nevíte jak to je? Jsou různé verze?

Už jsem to našel, DAB je na přání. Tak nic, no.

Editováno: , autor: tomdd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...