Přejít na obsah

Kessy a ovládání kufru (virtuální pedál)


kokta7

Doporučené příspěvky

Paradoxní je to, že platím za něco, co je snadněji překonatelné při krádeži. V článku se píše, že to jde vypnout - klidně bych se bez toho obešel a zamykal a odemykal auto dálkovým ovladačem. Jde to někde v adaptacích vypnout? Myslím jen to odemykání a zamykání, aniž bych omezil startování tlačítkem.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Já už konečně, skoro po roce mohu zavřít víko kufru zevnitř auta tlačítkem, které je u řadící páky. Opravdu super věc, vše ostatní kolem kessy a  virt.pedálu funguje tak, jako předtím.

Musím za to moc poděkovat Ferda 25, který to bez problémů během chvilky rozchodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak pokud to je u SIII, tak to zavírání kufru tlačítkem u řadící páky Ferda25 vyřešil perfektně (snad jako první v ČR) - v zahraničních fórech jsem zaznamenal jedině toto, prozatím bez návodu. 

 

Editováno: , autor: KarelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ted dulezita otazka za vsechny brnaky - bude to umet nakodovat i michal2009? :)

Taky uz na to zavirani tlacitkem cekam vic jak rok a pomalu jsem si zacinal myslet, ze to snad ani nikdy nepujde. Osobne povazuji tuto moznost za nejpouzitelnejsi prekodovani hned za vypnuti start/stop systemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by také stálo za to :-)

Se Start Stopem mají u některých jednotek páni z PLR problém,nejde to a hází chybu,bude to vyřešeno do 2 týdnu.posílal jsem jim nějaké data,tak snad.Týká se to i mého SIII,ale jak psal Michal,přes VCDS to jde.

Zvýšit možnost zavření kufru dálkou bych přivítal,tak je to další výzva :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý systém má zatím za mě nejlépe vyřešen Tiguan, otevřu páté dveře stisknu tlačítko co svítí vedle tlačítka na zavírání(je půlené) na vnitřní straně dveří(Superb3 tam má jen jedno tlačítko), vezmu věci a odcházím od auta, auto se samo bez dalšího zásahu samo zamkne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...