Přejít na obsah

Čím vás nová Fabia naštvala?


Pepav

Doporučené příspěvky

mam pujčenou na par dni kratkou F III 1.0 55kW a ten motor je hruza, pro jednoho možna, pro víc lidí nepoužitelný.. co mě dal vadí oproti F 2 je dojezd oken, čudlík se musí pořád držet,zakladni radio s kolečkem na zesilovani kde je i nazev stanice, to mi přijde dost lacine, kratka palubka oproti F 2, , volant obšitý, když držím volant strašně mě ty stehy vadí do prstů, dál mi vadí horší vystupování než z F II, řekl bych, že f II je vyšší, .. co je lepší je prostornější kufr a více místa pro prave koleno...za mě-- za ty penize asi ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě pokud už samozatmívací špíglík(y), tak všecky. BASTA, přes to neteče voda a nejede vlak. Jeden (vnitřní) je na hovno, pokud jsou správně nastavený vnější, je řidič víc oslňovanej přes ně (pokrejvají širší úhel za autem než samotný vnitřní). Celkově mi auta začínají čím dál víc připomínat Apple a v poslední době i Redmond (Made in Pinďous) - JENOM MY VÍME NEJLÍP, CO MAJÍ NAŠI ZÁKOŠI CHTÍT... Potom jsou celý objednávací konfigurátory k hovnu s dvěma prdama, protože to co by si člověk rád nakonfiguroval je buď masakrálně předražený, nebo se to váže na jinou, daleko míň potřebnou, ale o to víc příplatkovou vejbavu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, ještě jednou - vraťte se k tématu, ČÍM VÁS FABIA NAŠTVALA! Toto není volná diskuze o sedačkách a prostoru. Pokud chcete na toto téma diskutovat, není problém si založit nové téma v sekci interier.. Tímto, co tady dokola provádíte jen znepřehledňujete fórum. Možná to znáte - něco hledáte a téma najdete, má 7 stránek. "Výborně, určitě se na těch několika stránkách řeší můj problém" a ono OUHA - 4 stránky jsou plné OTčka a vy se dozvíte kulové a naštvaně klikáte pryč. Tak přesně tomuto chceme zabránit. Snad jsem to vysvětlil dost srozumitelně a pro BobanaHTP a mírně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

U řidiče není nastavení bederní opěrky(dá se to přežít ale)

 

při rozjezdu např na křižovatce, dáte kola do raidu a začne to při rozjezdu vrzat, asi homokinetický kloub jako u superba 3, jako u O3.... při 300km na tachometru fakt super.

 

chybějí silnější motorizace

 

chybí dojezdy oken....(už před 11 lety to měla O2...)

 

co mě nejvíce potěšilo:

 

rádio blues

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatial ma hneva odmykanie auta. Vypnem motor, otvorim soferove dvere, idem si zobrat batoh na zadne sedacky a zadne dvere zamknute!! (mam ale pocit, ze to nerobi vzdy).

Mam nastavene zamykanie auta po rozjazde. Neviete ako nastavit, aby sa odomklo vsetko po zastaveni?

Taktiez mi moc nesadol sportovy podvozok v kombinacii s Barum Polaris 3. Bolo to cele nejake tvrde, hlavne na nasich rozbitych cestach. Po prezuti na Nokian WR D4 je to o dost lepsie.

Editováno: , autor: scypho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nejake divne. Takhle, jak to popisujes s otviranim dveri, to se mi nikdy nestalo. Taky zastavim, vypnu motor a jdu si neco vzit bud zezadu nebo z kufru. Vsechno je normalne odemcene (nemam Kessy). Automaticke zamykani po rozjezdu mam taky nastavene a funguje. Neni jeste vzadu nejaka "detska" ochrana, kterou je potreba aktivovat/deaktivovat? 

Zkus se podivat do navodu na str. 52 - Individualni nastaveni zamykani. Budes mit asi nastavenou tu prvni moznost. Zmenis to nekde v Infotainmentu...

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak je to u FIII ale na Roomu se mě dveře odemknou až když vyndám klíče ze zapalování, takže to možná bude na FIII stejné...pokud zastavím a jenom vypnu motor, ale nechám klíče v zapalování a vylezu z auta, tak zůstanou ostatní dveře pořád zamknuté ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jezdim chvili v nove OIII Style a nektere ficury mi v ni naopak chybi, ktere ve fabce mam, anebo vadi....

 

- nema to automaticke rozsviceni svetel, nejak jsem si na to zvyknul,

- nema to samostmivaci zpetne zrcatko,

- porad tam sviti na strope tlacitka osvetleni interieru, je to pekne otravne pro jizde v noci, fabka to ma tusim zhasnute,

- levy blinkr v zrcatku je dost neprijemny, je to od ridice az moc videt a oslnuje.

 

Ale na rozdil od nove fabky tam vevnitr nic nevrze a neskripe, auto je vyborne slicovany, ma fabka je naopak v tomto dost tragedie....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...