Jump to content

Škoda Octavia IV

Recommended Posts

Mám objednanou octavii 21.8 a předpokládaný termín výroby byl 40 týden. Pak se to změnilo na 42-43 a teď už 46-48 týden. Prodejce mi říkal, že mu tam stojí vyrobená octavie už 2 měsíce a nejspíš jim něco chybí.. 
Máte někdo objednáno v podobném termínu ? 

Objednávky se neřadí podle data přijetí, ale podle spousty parametrů (motorizace, výbavový stupeň + mimořádná výbava, případné zvláštní lakování atd.) včetně kvót prodejce. Může se stát, že dvě prakticky shodná auta mají diametrálně odlišné datum dodání. Může být například nedostatek některého typu kol apod.

• Thanks 1
  • Upvote 2

Objednáno 2.9. a 9.10.2020 bylo auto u prodejce, sámi se divili že je tak rychle. Dnes mi říkali že se začali protahovat dodací lhůty a u Camiku až na 6 měsíců!!!

Ta kola mi přijdou zoufale hrozná.

Jinak u té převodovky to bude spíše vlastnost, než vada, protože postupem let celý VW Group jde s kvalitou manuálních převodovek do kytek..

• Upvote 3

Zdravím pánové, jelikož mám už na dvojkové Octavii přes půl milionu km, je nevyšší čas na obměnu. Nová Oktávka se mi líbí, ale stále mi v konfigurátoru pro liftback chybí na objednání tři věci:

1. Motor (nafta) verze 110 kW s manuálem, případně ta 147 kW verze (když bych se smířil s automatem)

2. Střešní okno

3. Zvláštní lakování

Máte někdo prosím konkrétní info k těmto třem položkám - kdy a zda vůbec půjdou tyto věci nakonfigurovat/objejdnat?

BTW. v autosalonu nevědí, jen u toho motoru 147 kW prý mělo být ve 41. týdnu, nyní ale máme 43. a pořád objednat nejde.

Díky za odpovědi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By rudolfv
      Na OII 2004 jsem si nechal v servisu zapnout denní svícení . Teď jak zapnu klíček do druhé polohy ,tak svítí potkávačky. Nezhasnou ani při startování. Prakticky se nedají vypnout mimo toho, když přepnu ovladač světel na parkovačky. Je to tak dobře? Mě se to nezdá.
    • By marthass
      Ahoj.
      Potřeboval bych od Vás odbornou radu.
      1) Mám problém s klimatizací. Která spíše funguje, ale mívá nepěkné výpadky. Občas se mi stane, buď během jízdy nebo hned po nastartování, že klima prostě nefunguje. Když otevřu kapotu, ventilátor se netočí a ta hadice od kompresoru (nejspíš je to ona, taková silnostěnná, po většinu času studená) je horká. Vypnu motor, opět nastartují, ventilátor se roztočí a hadice začne být studená a klima běží. Jenže pak ujedu pár km a zase to přestane fungovat.
      2) Nejhorší na tom je, že mi to dělá od doby, co jsem ji nechal naplnit a vyčistit v autorizovaném servise (za 4 tisíce s nějakým ventilkem navíc). Byl jsem tam s tím na reklamaci, přijedu, on sedne do auta, klima funguje, takže vše v pořádku.
      Co to, prosím Vás, může být? Co mi s tím v tom servise udělali a co jim tam mám ohlásit za závadu? Před jejich zásahem to fungovalo jako švýcarské hodinky...
      Děkuji za rady
    • By lampatoje
      Prodávám vůz Škoda Octavia Combi III FL, 2,0 TDI 110 kW 4x4 ve velmi dobré výbavě (FullLED světla, tempomat, KESSY, automatická klimatizace, vyhřívané sedačky, čelní sklo i volant, ambientní osvětlení, SmartLink, tažné zařízení...). Důvod prodeje: pravidelná dvouletá obměna vozového parku ve firmě. Auto je naprosto v pořádku. Kilometry jsou doložitelné, autorizovaný servis samozřejmostí. Auto bylo ježděné především po dálnici. Spotřeba se dlouhodobě pohybuje kolem 5,6 l/100km. K vozu dám kompletní dokumentaci a přidám sadu letních i zimních koberců, sadu letních i zimních pneumatik a sadu sportovních pedálů. 

Cena: 380 000 Kč s DPH (možnost odpočtu DPH)
      Rok výroby: 3/2017
      Tachometr: 114 500 km

Palivo: nafta
      Objem: 1 968 ccm
      Výkon: 110 kW (150 koní)
      Převodovka: manuální (6 stupňová)

Servisní knížka: ano
      Země původu: Česká republika
      Barva: černá metalíza
    • By hrubyk
      Dobrý den,
      prodávám:
      + Škoda Octavia III combi greenline
      + Rok výroby 8/2014
      + Motor: 1.6 TDI 81KW / 110 ps
      + 6 st. manuální převodovka
      + Najeto 215xxx km
      + kompletní servisní historie Škoda auto
      + El. servisní kniha
      + Nehavarováno
      + Nízká spotřeba 4.3 - 5l/100Km
      Výbava :
      + Velká dotyková Navi - Columbus
      + odblokovane VIDEO ZA JIZDY
      + Bluetooth handsfree
      + Coming home&Leaving home
      + Ovládání hlasem Média,telefon
      + ABS, ASR, ESP, EDS
      + Multifunkční kožený volant
      + Interiér - látka
      + Asistent únavy řidiče
      + Maxi dot - barevné zobrazení
      + Start - Stop systém
      + 4x Elektricky ovládané okna
      + BT,SD,USB,AUX.
      + Automatické svícení
      + Denní svícení
      + Mlhovky
      + Přisvěcování do zatáček
      + Světelný senzor
      + Dešťový senzor
      + Senzor tlaku v pneu
      + Tónovaná okna
      + zatmavení zadních oken
      + Zadní světla LED
      + El.stavitelná sklopná vyhřívaná zrcátka
      + Tažné zařízení
      + Isofix
      + parkovací senzory
      + Asistent rozjezdu v kopci / Autohold
      + Automatická klimatizace
      + Tempomat
      + Škoda alu kola 16"
      nyní po velkém servisu: NOVÉ ROZVODY včetně vodní pumpy,vymena oleje a brzdovych desticek na všech kolech

Více fotek,případně video a VIN na vyžádání.
    • By Zdeněk999
      Prodám nové přední brzdové kotouče brembo max 256x22 a nové brzdové destičky ferodo premier na třmeny FSIII. Brzdy jsou vhodné na vozy Škoda Octavia, Fabia, Roomster , VW Golf, Polo, Bora, Seat Ibiza, Cordoba, Toledo, Leon, Audi A2, A3
  • Create New...