Přejít na obsah

Karoq kódování


ferda25

Doporučené příspěvky

před 34 minutami, Krosta napsal:

Automatické přepínání dálkových světel půjde určitě, ten zbytek (tuším že včetně Emergency assist) potřebuje mít radary pro mrtvy úhel v nárazníku

rozumiem ze treba HW, je to nieco co sa da dorobit? sorry za blbe otazky.. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 3. 2021 na 15:34, Ladislav Seman napsal:

Tak co pomoze niekto ci????

cau je s tim velky problem vyzkousel jsem vsechny dostupne moznodti a ani jednou mi to nefungovalo dobre kouknina videa na youtube hledej: jiri wrs ale pred kazdym kodovanim si udelej zalohy jednotek ma tem cele postupy: https://www.youtube.com/watch?v=XAzxkEbKWJc&t=141s

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Krosta napsal:

Pro asistenta dálkových světel stačí i malá kamerka ve zpětném zrcátku, která lze dodělat, samozřejmě je potřeba natáhnout CAN (nevím přesně, jestli jen CAN nebo jestli ještě něco dalšího).

A není ta kamerka u Karoqa náhodou zabudovaná už v přední masce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Potřeboval bych na Škoda Karoq 1.0 TSI, r.v. VI/2021 překódovat níže uvedené položky (pokud to jde). Mohl by se mi někdo ozvat, kdo se tímto zabývá?

1. Zadní světla s denními + možnost vypnout/zapnout denní světla

2. Akustická signalizace bezp. pásů řidiče

3. Akustická signalizace otevřených dveří řidiče

4. Akustická signalizace odemčení/zamčení

5. Synchronizace vyhřívání zadního skla a zp. zrcátek

6. Dálka funkční i při nastartovaném motoru

7. Položka: "Množství k čerpání" v palubním počítači

8. Odblokování obrazu za jízdy pro Smartlink nebo pro přehrávání videa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Mohl bych poprosit jestli by nekdo nesdelil detaily nakodovani ostrikovacu (kratce okno, dlouze svetla)?

 

Chystam se za clovekem, co vetsinu klasickych funkci umi a dodela, ale u tohoto rikal, ze neiumi.  

Kdyby mi nekdo poslal nejaky info, ktery mu muzu predat, tak budu vdecny. Diky

 

 

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Měl jsem za to, že pokud se u Karoka vytahne kabel od baterky, vyřadí se startstop a rekuperace obdobně jako u jiných modelů. Auto ale háže závadu starstopu. Předpokládal jsem, že pokud se upraví startstop ještě z druhé strany napěťovou metodou, nedojde ke splnění podmínek a nebude to tedy ani vyhazovat hlášku. Přehlédl jsem něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bojler: Myslím, že u novějších modelů aut bude chybová hláška startstop vyskavovat i když to máš přes diagnostiku upravené (to napětí). Bude to u aut, kde startstop už takto diagnostikou deaktivovat nelze, ale musí se vytahnout kablík. Mám u Fabie 2019 vytažený kablík a hláška mi vyskakuje, ale vyskakovala by mi stejně i kdybych to napětí přes diagnostiku upravil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...