Přejít na obsah

Škoda Connect


Doporučené příspěvky

V 19. 12. 2021 na 21:12, guest100 napsal:

a kdy ti to pomohlo? teď o víkendu, nebo kdysi?

Asi s křížkem po funuse, když už vám to běhá, ale po přechodu na Andraoid12 cca před měsícem, aplikace 5.0.2 a zatím všechno šlape dobře. Jen občas se objeví na displeji mobilu, že vypršel čas pro požadavek, ale stejně se povel vykoná - ať už zapnutí topení nebo dotaz na polohu či stav auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každého volba, mě stále plusy za těch 999.00 Kč za rok převažují nad nefunkčností. Vždy je to o tom, co a jak človek používa a zdá má případně adekvátní nahradu. Mimo to mi při dlouhodobé ooakované nefunkčností ŠA prodloužila devátně platnost licence. Dál to asi netřeba probírat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co vlastne dokaze ta polozka "Zpravy"?

 

mam verziu aplikacie 5.02 a vypada to ze jedine co vie, je oznam "operacia bola neuspesna"

 

funguje/fungovalo to uz niekomu niekedy?

 

este skumam ci to zobrazuje len nejaky obrazok/wallpaper s errorom alebo to fakt malo fungovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslední výpadky jsem nějak ustál, ale teď už mi dva dny nefunguje ani apka ani portál. Všude se přihlásím, ovšem data se neaktualizují. Na infolince o žádném výpadku neví, ovšem borec říkal, že se asi "něco děje", protože se telefonáty ohledně problémů množí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes vyjimecne se hlasim jako funkcni .. zkusil jsem z auta vytahnout teplotu a dostal jsem ji ...

ALE .. pri delsim klikani (a kliknuti "zpet") "Operace byla neuspesna" ... ale pak zas vse jede ...

 

maji v tom fakt bordel :(

Editováno: , autor: hamoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nevím si rady s tím, že auto ztratilo internetové připojení. Mám ho nové, chtěl jsem se přihlásit jako hlavní uživatel. V jednom dni jsem to nedokončil, to ještě spojení bylo, teď chci pokračovat a auto je bez spojení. Zeměkoule už není bílá, ale jen taková šedavá. Možná jsem něco podělal já, ale fakt nevím. Pomůže obnovit tovární nastavení? A začít znova?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně mě to štve. Zas mi to nedalo, vlezl jsem do auta, k netu se připojil přes mobil. Chvilku byla bílá planetka, říkám si sláva. Pak se podařila synchronizace s uživatelem, říkám si jen tak dál. Takže ťuknu na stát se hlavním uživatelem a šlus, nelze. Mrknu na připojení a planetka šedá, zas bez připojení a už se to nechytlo. Až jsem se zpotil vzteky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...