Přejít na obsah

Škoda Connect


Doporučené příspěvky

před 16 hodinami, iMe1980 napsal:

Aktuálně mi již druhým měsícem nelze zapnout dálkově topení

U mne je to stejné, když chci zapnout topení tak apka chodí chybu. Ale objevil jsem zajímavou věc: mám hybrida, tak nejdříve v aplikaci vyberu zdroj topení baterie a zapnu topení. Nechám to pár vteřin, vypnu a změním zdroj na benzín. A potom už se Webasto zapne. Trochu voser, ale aspoň nemám v autě zimu. 

Screenshot_20230310-085332.png

Editováno: , autor: Mira96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj, včera večer som dostal pekný mail v znení

 

Quote

ŠKODA Connect: služby boli deaktivované

Vážený zákazník,
Škoda Superb: Služba/služby
 
  • Area Notification
  • Parking Position
  • Info Call
  • Speed Notification
  • Honk & Flash
deaktivované 27.04.2023 o 18:17. Tieto služby si môžete kedykoľvek aktivovať pomocou systému infotainmentu vo svojom vozidle.
© ŠKODA AUTO a.s.

 

Nechápem, že čo sa deje, lebo zhodou okolností som bol včera u predajcu, že chcem ešte aktivovať diaľkové otváranie auta, čo ale nevedeli spraviť vzhľadom na nejakú údržbu v systéme. Najprv som si myslel, že oni niečo pokazili, ale potom som si všimol, že ten mail prišiel zhruba o hodinu skôr, ako som bol v tom servise.

No nič, tak či tak som chcel z iného dôvodu resetnúť infotainment, resetol som, ale dostal som sa iba do bodu, že som si naťiahol svoj užívateľský profil a ďalej nič, nevedel som nastaviť primárny klúč, lebo auto mi stále písalo "This function is not available while driving". WTF? Auto stálo, motor vypnutý, ručná brzda zatiahnutá, prevodovka v režime P.
No nič, ŠA má 24/7 infolinku, na ktorú som v noci zavolal, tam samozrejme informácia, že pracujú iba v čase 9-17 (alebo podobne). Tak som im celý mail preposlal, že o čo sa jedná, ale dnes odpoveď aby som zavolal na infolinku. Prevzala to kočka, ktorá tam je asi prvý deň, prvé čo povedala bolo, aby som preposlal mail. Hovorím jej, že to už máme za sebou, ale nevedela ten mail nájsť, ani keď som je povedal konkrétne číslo ticketu, takže som ten mail musel preposlať znovu. Teraz čakám...

Máte niekto podobnú skúsenosť? Myslím hlavne to deaktivovanie služieb z ničoho nič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Panove, po roku docela fungovani mi umrel remote access. Jedine co vidim, teda muzu nastavit je webasto. Ani poloha, ani zamknuti, nic.

Karta vozidla aktualizovana naposledy 30.3.2023.
Aktualizovat karta vozidla nejde. Hlasi chybu...

jinak denni spotrebu to vidi.

Nemate nejakou radu?

 

 

remote access samozrejme zaplacen.

IMG_7989.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Patrik1971 pisu, ze remote access mam zaplaceny. 
 

@MarcianoMLK ja mam applu Skoda Essentials. Jina na Iphony ani neni. Zkus se podivat zda ji android taky soubezne nenabizi. 
 

nicmene podpora potvrdila, ze jsem dnes uz patej co kvuli tomu vola, takze chyba je u nich.

Ale ze auto se naposled nacetlo pred mesicem a pul neco o kvalite inzenyru napovida.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...