Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
PTiCA

Světová premiéra modelu ŠKODA KAMIQ se bude konat od 5. do 17. března 2019 v Ženevě.

Doporučené příspěvky

Jsem zvedavej jak bude vypadat live ;)

190130-first-sketches-of-the-skoda-kamiq-outlook-of-the-new-city-suv-1.jpg

190130-first-sketches-of-the-skoda-kamiq-outlook-of-the-new-city-suv-2.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mi to, nebo je to dle aktuálních PR "maskovaných" fotek jen přifouknutá Fabie (něco jako Scout)? Asi abysme si zvykli, že nic jinýho než koza na ekogumách R19 už v budoucnu nebude..

• Negativní 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

pořád je maskování dost výrazné na to, aby byli vidět detaily.

Takže soudit jeho vzhled je předčasné.

• Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to je možné, ale ono už se toho zase tolik nezmění a já v něm prostě zase vidím jen menšího Karoqa, jako když jsem viděl Karoqa jako menšího Kodiaqa 😀

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Je to podľa mňa bežné, logické, a vôbec nie ojedinelé. Väčšina áut vychádza z nejakej platformy, podvozku, dizajnu....

KODIAQ > KAROQ > KAMIQ. Peugeot 5008 je len zväčšený 3008, Peugeot 2008 je zdvihnutý Peugeot 208. Citreon C1<C2<C3<C4 (po novom je už aj C5 Aircross) u ktorých sú malé zmeny a iba sa nafukujú ako bublinka z bublifuku. Automobilka si nemôže dovoliť vývoj samostatného vozidla- či už vonkajšieho vzhľadu alebo interiéru. Stálo by to peniaze a cena auta by bola vyššia.

Editováno na janci47

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak pomalé odhalování pokračuje..interiér ala Scala s tím tabletem, což se mně osobně vůbec nelíbí..trochu jsem doufal, že ten infotaiment bude zabudovaný, stejně jako její koncernoví sourozenci Seat Arona nebo VW T-cross..

http://www.auto.cz/skoda-kamiq-interier-127461?utm_source=facebook&amp;utm_medium=dave&amp;fbclid=IwAR3n5Avg4jfgzFMO3p_V2qqHib9owbkLvR1CotIP15MsKn18QIGCtimrrhc

1.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

za mě je ten infotainment ok, ono pak je celá palubky zbytečně velká, ale klidně to mohli dát ještě výš...

Jinak se koukněte na rozdíl třeba u Fiatu Tipo, podle typu infotainmentu má i různou palubku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No právě jak to není ještě výš tak je to takový kompromis mezi “tabletem” a integrovanou obrazovkou což zase mě přijde lepší. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se