Jump to content

Recommended Posts

• 2 weeks later...
V 4. 6. 2020 na 19:38, lato5 napsal:

U mého Kamiqa 1,5 z 5/2020 už také nejsou a to mám doma připravené krásné nové 18" Cratery.

Teď je musím s průdělkem prodat.

20200527_084217.jpg

To jsou snad ty 18" co se dají vybrat přímo v konfigurátoru Škoda ne? Takže by neměl být problém s dopsaním. Mám o ně také zájem...

• 2 months later...

Jak moc při výběru kola záleží na rozměru ráfku?

Škoda originály pro KAMIQ jsou 6,5J x 17". Ale většina neoriginálních kol má 7 x 17 nebo dokonce 7,5 x 17. Přesto jsou vždy v konfigurátorech kol jako doporučené pro KAMIQ.

Je to tedy chyba (skoro všech) neoriginálních disků a konfigurátorů, nebo to není to hlavní?

Zkoumám alternativy ke Škoda originálním diskům, které jsou dost drahé a žádná akce se asi čekat na ně nedá. :(

To, že ET je mírné odlišné by snad vadit nemělo.

Díky za pomoc.

Vadit to bude například na STK, tam uznají pouze to co je  v technickém průkazu. Jedině si zkusit ty rozměrově jiné disky nechat zapsat do TP jako alternativu.

Edited by Ku-pe

Proboha těm konfigurátorům (i některým kupujícím) neorigo kol je úplně jedno co je ve zbytečným papíru zvaném TP pasuje to na díry tak je to potřeba prodat. A bavit se o tom co je v TP versus STK je snad zbytečný až na pár vyjímek co tam mají známé. 

před 9 hodinami, JakubAsgard napsal:

Jak moc při výběru kola záleží na rozměru ráfku?

Škoda originály pro KAMIQ jsou 6,5J x 17". Ale většina neoriginálních kol má 7 x 17 nebo dokonce 7,5 x 17. Přesto jsou vždy v konfigurátorech kol jako doporučené pro KAMIQ.

Je to tedy chyba (skoro všech) neoriginálních disků a konfigurátorů, nebo to není to hlavní?

Zkoumám alternativy ke Škoda originálním diskům, které jsou dost drahé a žádná akce se asi čekat na ně nedá. :(

To, že ET je mírné odlišné by snad vadit nemělo.

Díky za pomoc.

Ahoj,

také jsem vybíral 17" disky dle TP.

Zapisovat se mi do velkého TP nechtělo a originály drahé jako prase...

Nakonec jsem vybral Dezenty... mají 3 druhy (barvy) celé stříbrné pak matné s leštěnými plochami a celé matné ...

Já jsem vybral ty matné s leštenými plochami zde

Jak vypadají na autě se můžeš kouknout u .

dezent-tz-dark-6-5x17-5x100-et40-cerny-lak-lestena-celni-plocha.jpg

Edited by dalik73
  • Upvote 1
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...