Přejít na obsah

Srazy v Praze - 8.9. 18:00 Centrum Černý Most


Doporučené příspěvky

Jak se to vezme 😃 Bylo to takové dost skromné o třech lidech 😁 Nakonec jsme jeli fotit, což bylo fajn... No a mě další den čekalo překvápko, horečka 38,5 °C a dva doslova pros*ané dny... vypadá to, že z burgeru, který jsem si dával v bistru 😏 Takže jestli budeme příští sraz dávat v bistru, tak si raději dám max něco obyčejného (honzův hot-dog vypadal fajně), nebo případně jen pití 😄 

 

Ale celkově to bylo fajn, jen mě štve, že se fakt ani tady v tématu neozve víc pražáků... je jich tu jak sraček, ale všichni tohle téma ignorují a ozývají se tu skoro jen ti samí dokola 😏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak tuhle sobotu kluci co nejsou na ŠH plánujou škoda sraz na Zličíně od 13:00 už by to měl být druhý díl tak by tam mohla být i větší účast, tak můžete nalovit aktivnější duše i pro tohle forum ;)

mě bohužel začíná zkouškové a k tomu i rodinnou návštěvu, tak nemůžu, jinak bych jel hned!

image.thumb.png.8956277524ca17d9209be2bb2187fd3f.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, xmenadis napsal:

 😃

Ale celkově to bylo fajn, jen mě štve, že se fakt ani tady v tématu neozve víc pražáků... je jich tu jak sraček, ale všichni tohle téma ignorují a ozývají se tu skoro jen ti samí dokola 😏

Já co bydlím v Praze 6 let tak ,,normální” mě tu přijde jen ta ,,náplava”.

Ti pražáci jsou takový uspěchaný, ve stresu, furt se honí za penězma. Ráno běhají mezi auty jako že pro zdraví, posilovna, večer posedět max. v klubu a vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se přiznám, že na žádném srazu jsem také ještě nebyl, na jeden teď možná dorazím.

Zatím mi do toho vždy něco vlezlo nebo jsem měl rozebrané auto :(

A to to mám do Prahy jen 40 km z Boleslavi :D

Jen ten čas na to není, tak hlídám kdy kde jaký je a když to zrovna vyjde, rád dorazím :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, xmenadis napsal:

Ale celkově to bylo fajn, jen mě štve, že se fakt ani tady v tématu neozve víc pražáků... je jich tu jak sraček, ale všichni tohle téma ignorují a ozývají se tu skoro jen ti samí dokola

No pokud jsi se podíval do tématu Sraz v Praze a okolí, tak poslední co byl v rámci SH byl v roce 2015 (!). Pak už tam ani nikdo nepsal, natož aby někam jezdil. 

Málokdo má tolik volna a pokud by i měl, je málo těch kteří pak skutečně prijedou. 

Většinou se pak stejně jedná o tytéž lidi, kteří se pak nakonec ve finále domlouvají už mimo fórum. 

Párkrát jsem byl i na srazu z OC klubu, ale i tam už je Praha zapadaná prachem. 

Měli jsme tu taky takovou partu lidí co se soukromě domlouvala a zpravidla nás bylo vždy okolo 5-7 lidí, někdy i víc. Ale i to už z různých důvodu padlo. Ostatně aktivních zde na fóru je jich z nich už jen minimum.

A já už to pořádání, či spolupořádání nějakých setkání vzdal, a to jak tady na SH tak i na OC. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem na srazu 2x s fabkou. Já tedy neběhám, do posilky nechodím. Na víkend chalupa, stavim momentálně přístavek na auta, pak udírna, nový plot. A to ještě musím rekonstrukci na druhým bytě. Nějak se mi to kupí. HH bistro bych mohl 1.5.  pokud se někomu bude chtít. Doksy bych mohl jet, na chalupě mám objednaného zedníka od 12 do 15.  Další víkend budu určo doma, poněvadž budu hotovej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • xmenadis změnil název na Srazy v Praze - 8.9. 18:00 Centrum Černý Most

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...