Přejít na obsah

Spotřeba


mvh

Doporučené příspěvky

tak nova zkusenost, dnes cesta UL - Liberec a ted vecer zpet. spotreba na obe cesty, 6,4l, jizda svizna cca 90-110 , Cesta zpet, trvala 1 15´ ( tam asi stejne.) prumerna rychost 78km/h vzdalenost., 2x 97 km. Jel sem teda sam dva bagly v kufru. Cestou tam jeste asi polovicku cesty jela klimatizace. jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je co zavidet. :) Len tak dalej! Dufam ze aj ja sa priblizim takemu niecomu ako si dnes dosiahol ty. :):kol-47:

s tvym motorem v pohode. HTPko ma tendence dohanet vykon spotrebou. Jeto motor na presne tyhle jizdt co sem jel ja. po okreskach 90-110km/h. svizne ale zadny janceni. Nebyl moc vlekej provoz, tak sme mohl vetsinou predjizdet "zchodu", navic je cesta do LB dost siroka a je kde predjizdet. na dlohejch rovinkach to svadi k pridavani, moc by se mi hodil tempomat. kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlopi.....dnes jsem mel mensi cestu z Ceskeho Brodu do Caslavi a Kolina. Na krizovatce v koline jsem se podival na spotrebu a uplne jsem se lekl lol ....myslel jsem ze spatne vidim. Kdo zna tuto cestu tak mi da za pravdu, ze se tady neda jezdit na spotrebu. Sama kolona....rozjedete se, tak je vesnice apd. Presto si myslim, ze stoji se podivat na foto. Na kvalitu nekoukejte, fotil jsem to na krizovatce mobilem..........tak kluci ci rikate?.......to je foto do pranice.... ;):)lol

post-7773-1180367805_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlopi.....dnes jsem mel mensi cestu z Ceskeho Brodu do Caslavi a Kolina. Na krizovatce v koline jsem se podival na spotrebu a uplne jsem se lekl lol ....myslel jsem ze spatne vidim. Kdo zna tuto cestu tak mi da za pravdu, ze se tady neda jezdit na spotrebu. Sama kolona....rozjedete se, tak je vesnice apd. Presto si myslim, ze stoji se podivat na foto. Na kvalitu nekoukejte, fotil jsem to na krizovatce mobilem..........tak kluci ci rikate?.......to je foto do pranice.... ;):)lol

Gratuluji !!! to je paráda .Jaký máš motor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlopi.....dnes jsem mel mensi cestu z Ceskeho Brodu do Caslavi a Kolina. Na krizovatce v koline jsem se podival na spotrebu a uplne jsem se lekl lol ....myslel jsem ze spatne vidim. Kdo zna tuto cestu tak mi da za pravdu, ze se tady neda jezdit na spotrebu. Sama kolona....rozjedete se, tak je vesnice apd. Presto si myslim, ze stoji se podivat na foto. Na kvalitu nekoukejte, fotil jsem to na krizovatce mobilem..........tak kluci ci rikate?.......to je foto do pranice.... ;):)lol

Gratuluji !!! to je paráda .Jaký máš motor?

ahoj...mam 1.4 Style

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlopi.....dnes jsem mel mensi cestu z Ceskeho Brodu do Caslavi a Kolina. Na krizovatce v koline jsem se podival na spotrebu a uplne jsem se lekl lol ....myslel jsem ze spatne vidim. Kdo zna tuto cestu tak mi da za pravdu, ze se tady neda jezdit na spotrebu. Sama kolona....rozjedete se, tak je vesnice apd. Presto si myslim, ze stoji se podivat na foto. Na kvalitu nekoukejte, fotil jsem to na krizovatce mobilem..........tak kluci ci rikate?.......to je foto do pranice.... ;):)lol

Gratuluji !!! to je paráda .Jaký máš motor?

ahoj...mam 1.4 Style

Super spotřeba! To já jsem dosáh se stejným motorem nejlepší spotřebu 5.7 na trase asi 65km se zapnutou klimou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlopi.....dnes jsem mel mensi cestu z Ceskeho Brodu do Caslavi a Kolina. Na krizovatce v koline jsem se podival na spotrebu a uplne jsem se lekl lol ....myslel jsem ze spatne vidim. Kdo zna tuto cestu tak mi da za pravdu, ze se tady neda jezdit na spotrebu. Sama kolona....rozjedete se, tak je vesnice apd. Presto si myslim, ze stoji se podivat na foto. Na kvalitu nekoukejte, fotil jsem to na krizovatce mobilem..........tak kluci ci rikate?.......to je foto do pranice.... ;):)lol

Gratuluji !!! to je paráda .Jaký máš motor?

ahoj...mam 1.4 Style

Super spotřeba! To já jsem dosáh se stejným motorem nejlepší spotřebu 5.7 na trase asi 65km se zapnutou klimou.

...ja mel klimu vypnutou.....ale otevrene okno od spolujezdce a hagusy.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vám musím říct, že průměrná spotřeba při cestě do Francie a zpět (3400 km) při průměrné rychlosti 98 km/hod byla u 1,2 HTP 7,3 litru.

Myslím, že to je vcelku slušné jinak na 11000 km je průměr 7,2l.

Auto nijak nešetřím ba právě naopak. Žádné omezování .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme v práci 1,2 a je to snad nejhorší motor všech dob.Nekecám.Spotřeba ve městě 10,5-11 litrů a dálky 8-8,5.Nebrat!!!

hm asi stim neumite jezdit., nezastavam se ho protoze ho mam, ale je to motor pro lidi, kteri jezdej v klidu plynule bez excesu. pak papa primerene. Nezapomen, taky na zakon o provozu vodidel na pozemnich komunikacich., resp, maximalni povolene rychlosti :) kdyz je dodrzujes, tak i ta 1,2 papa kolem 6-7 litru.,

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Všiml jsem si, že poměrně velký vliv na průměrnou spotřebu na jednotlivou jízdu má, kolik si auto vezme při nastartování a po prvních metrech jízdy.

Nastartuji auto poprvé ráno a po asi 150 m naskočí na počítači průměrná spotřeba 44 l/100 km. Pak někde 1/2 dne stojím a po nastartování a 150 m to ukáže 29 l/100 km. V závislosti na tomto jevu jedu stejnou trasu stejným směrem 30 km a stejným stylem jízdy s průměrným rozdílem 1 l/100 km. Mám motor 1,6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moze byt. Preto som si hned od zaciatku zaviedol knihu jazd a kontrolujem si spotrebu manualne. Je to trosku pracnejsie, no asi objektivnejsie. No mne stale od zaciatku celkova priemerna vychadza na 7.3. Coz sa mi zda byt celkom vela. A ked je pravda ze auticko v poslednej dobe az tak nesetrim. :) Ale ani neporusujem predpisy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridam sa aj ja .. 250 km trasa, teplota vzduchu 19, priemerna rychlost 99kmh spotreba ... 6,0 l/100km ...... 1,4 16V (3 cestujuci s bagazou)

trasa mix dialnice, okresky

V meste sa zatial nedokazem dostat pod 8.. priemerne 8,8, ale vzdhladom na asi 6 semaforov na relativne kratkej a pomalej trase ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...