Přejít na obsah

Spotřeba


mvh

Doporučené příspěvky

zkoušel jsem rooma praktika, 1,2 51kW a 160 tacho, víc nejde a otáčky jsou u červeného pole

kolik ma najeto? asi jeste nebude zajetej, a nebo blbem, pokud snim jezdi vic soferu.. dnes sem zjistil ,ze mam dlouhodobou spotrebu 8,1, coz je slusny vzhledem je ho honim , a 75% jizdy ve meste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkoušel jsem rooma praktika, 1,2 51kW a 160 tacho, víc nejde a otáčky jsou u červeného pole

kolik ma najeto? asi jeste nebude zajetej, a nebo blbem, pokud snim jezdi vic soferu.. dnes sem zjistil ,ze mam dlouhodobou spotrebu 8,1, coz je slusny vzhledem je ho honim , a 75% jizdy ve meste.

jezdí s ním jeden člověk a zkoušel jsem ho já, bylo na něm 1600 km, tacho 165 max

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.....take jsem se uz vratil z dovolene. Najeto 2.350 km po dalnicich, cestach i necestach :), navsteva Alp atd.....celkova spotreba 6.4 l ....jsem spokojeny, kdyz si predstavim, jak jsem Rumcajsovi dal do tela. Musim ho pochvalit :specool::specool: bez zadnych problemu. Pocital jsem schvalne kolik Roomstru potkam za celou dovolenou. Byli jen tri !!!!!.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neviem myslim ze room nenahradi masovku FI a a ni by som nechcel

- pokial ich je malo je vtom kus vynimocnosti oproti beznemu auti

a o tom to je a nech to tak aj zostane :-)

:skoda::skoda::skoda:

nevím jak u vás v SK, ale u nás jich začíná jezdit dost, takže u vás to bude jen otázka času, jinak přesedlat hodlám tak za 3 roky (mám 2 roky FI) takže nejspíš po nějakém faceliftu, jinak MR08 má mít trochu jinou konstrukci pátých dveří, ale víc nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie zadne dvere tusim maju byt cele z plastu .. niekedy davnejsie som to cital bolo to v rozhovore s nejakym pohlavarom skodovky ..

(a o by mohli . lebo uz 2x som si pri zatvarani dveri spravil pekne farebne bobo na hrudniku :-))

co sa tyka poctu roomov, nuz myslim ze v SK zaial dost ide KIA ceed, a ked bude aj kombi asi pojde tiez dobre ..

room . neviem podla mna je to skor o tom ze kopcu ludi sa o auo ako SKODOVKA nepozdava .. ale mnohi zrejme zmenia nazor ked to vyskkusaju ..

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kia Cee'd bolo registrovanych za prvych pat mesiacov tohto roka 527 ks v triede C a 76 ks v N1

Keby uz bol kombik, velmi by som vahal. Teraz som sa jednoznacne kvoli priestoru a variabilite, ale najma kvoli netradicnemu dizajnu rozhodol pre Roomster.

Cee'd, podobne ako Toyota Corolla sa mi zda dizajnovo take nevyrazne auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alice18: V tých číslach su veru započítané aj predvádzačky prihlásené na značky, čo dostali predajcovia príkazom, kvôli akcii "Roomster na 2 dni zadarmo". Predajcov je nejakých 90, keď každý z nich prihlásil na značky na seba len 1 auto...

Luky007: Hybridné zadné dvere sa týkajú len Scoutu, skelet zostáva kovový, akurát horný a dolný vonkajší diel je plastový :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked som kupil auto malo 5 km a priemernu spotrebu 25l pomaly to klesalo za na 7,7 tam to skoncilo lebo som prisiel domov.Dufam ze to pojde este dole aktualnu som mal pri 90km 6,1

Podobně jsem na tom byl i já. Spotřeba ti půjde určitě ještě dolů :palec2: . Dnes mám přes 3000km průměr 7.1 podle pp a 6.9l/100km výpočtem!!!! :kol-31:

Ta aktuální rychlost dost záleží na povrchu silnice, sklonu a spoustě dalších věcí. Při 90km/h to klidně ukazuje 4,2 nebo taky 9 :p

Jinak za včerejšek jsem najel s rodinou asi 400km a průměr 6,1l/100km

Jo a gratuluju k novému autíčku.

Editováno: , autor: hairman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie zadne dvere tusim maju byt cele z plastu .. niekedy davnejsie som to cital bolo to v rozhovore s nejakym pohlavarom skodovky ..

(a o by mohli . lebo uz 2x som si pri zatvarani dveri spravil pekne farebne bobo na hrudniku :-))

co sa tyka poctu roomov, nuz myslim ze v SK zaial dost ide KIA ceed, a ked bude aj kombi asi pojde tiez dobre ..

room . neviem podla mna je to skor o tom ze kopcu ludi sa o auo ako SKODOVKA nepozdava .. ale mnohi zrejme zmenia nazor ked to vyskkusaju ..

Pár řádků plast. dveřím.

post-6702-1184237820_thumb.jpg

post-6702-1184237882_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...